Skocz do zawartości

GT nie przyspiesza, przerywa


samochodzik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

po miesiącu spędzonym w trzech warsztatach w tym aso, nie było żadnego efektu, oprócz wydanej kasy, postanowiłem więc dla czystego sumienia przełożyć świece na stare sprzed wymiany, efekt: wszystkie niedomagania przy przyspieszaniu ustąpiły, samochód zaczął jeździć normalnie!

 

powód był jeden źle dobrane świece, dzięki temu mam cewki :), oraz nowy problem, pojechałem po auto a tam się okazuje że słychać panewki!!! ale o tym już w nowym wątku co by było jaśniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po miesiącu spędzonym w trzech warsztatach w tym aso, nie było żadnego efektu, oprócz wydanej kasy, postanowiłem więc dla czystego sumienia przełożyć świece na stare sprzed wymiany, efekt: wszystkie niedomagania przy przyspieszaniu ustąpiły, samochód zaczął jeździć normalnie!

 

powód był jeden źle dobrane świece, dzięki temu mam cewki :), oraz nowy problem, pojechałem po auto a tam się okazuje że słychać panewki!!! ale o tym już w nowym wątku co by było jaśniej

 

A w koncu sie okaze, ze to nie panewki tylko "zderzak sie koleboce".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo, że to jakieś trzaski w radiu

 

ja mam na to sposob - zamontuj turboback 2,5" lub 3" to nie bedzie slychac :mrgreen: u mnie dziala

 

 

ale bylem ze "stukajacymi panewkami" w 3 warszawskich warsztatach powazanych przez forumowiczow - i wszedzie diagnoza byla inna - w dwoch zblizona do siebie :mrgreen:

wiec zamontowalem wydech i mam swiety spokoj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOLFF

 

zdradź mi jeszcze ile cie ta przyjemnosc zlociszy kosztowala bo u mnie jest nie unikniona...

trudno powiedziec :grin:

 

byla kiedys sobie firma ktora juz nie istnieje...

wyspawali mi wydech 3 calowy bez tlumikow i zapomnieli wystawic fakture

ale glupio to wygladalo wiec kazalem jakis tlumik dorzucic

tak zrobili i znowu nie wystawili faktury

 

potem robili mi rozrzad i poskladali tak wode ze sie silnik ugotowal

 

wiec uszczelki robilem juz gdzie indziej...

 

wymiane motoru po tym jak wybuchl byl po wymianie uszczelek u szczepana robilem (slowo "robie" bardziej pasuje)... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

U mnie też problemy. Herrkam przy sprzedaży raportował że zdarzał mu się podobny objaw. A ja dzisiaj ledwo przejechałem trasę Częstochowa - W-wa.

 

W skrócie: od 3 dni wszystko w 100% OK. I nagle dzisiaj autko zwariowało. Zaczyna się ostro dławić, traci moc, na jakies 10-20 sek zapala się magiczna lampka "check engine". Zjawisko występuje głównie na 4 i 5 biegu przy niskich obrotach - mniej więcej 3000 - 4000, ale w innych sytuacjach sporadycznie też się zdarzało. Co ciekawe, na ogół pomagało mocne wdepnięcie - kiedy doładowanie przekracza 0.5 przez chwilę jest w porządku.

 

Ehhhh. Czeka mnie wizyta u mistrza Dżanka. Wstępna teoria - padnięta przepływka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...