Skocz do zawartości

Subaru w Lublinie


polll

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mam pyanie do dyrekcji.

Czy SIP jest zainteresowany reklamowaniem się na imprezach sportowych? chodzi mi o stadion miejski w Lublinie (reklamy stojące, radiowe, banery, pokaz samochodów itd.)

Miałem z tym pytaniem jechać do salonu w Lublinie ale oni tam o niczym nie mają jeszcze pojęcia, więc pewnie na darmo bym jechał. Chyba że dyrekcja mnie odeślę do nich :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Subaru rzadko jeżdżą po stadionach ... stąd też raczej nie widuje się tego typu reklam w naszym wykonaniu.

W szczególnych okolicznościach, np. wyścig samochodu rajdowego z motocyklem żużlowym (Rzeszów) bywają od tego odstępstwa.

Ogólnie reklamą lokalną zajmują się delaerzy, ogólnopolską - importer.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po części do Dyrekcji:

BYłem w salonie tam się nic nie dzieje! zero reklam, banerów... załoga która jest odpowiedzialna za Subaru mówi że SIP działa ogólnie mówiąc dziwnie. w Lublinie nawet nie mają katalogów żeby pokazać kupującym i obwiniają za to SIP. szczerze mówiąc myślałem że to będzie trochę lepiej zorganizowane,a tu dalej są w malinach!!! pewnie prawda leży po środku ale nie wygląda to najlepiej i nie daje dobrego wizerunku jedynie słusznej marki w Lublinie a może i w Polsce. Możę ktoś z Dyrekcji zainteresuje się tym bo aż przykro patrzeć :cry: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę niech ktoś z Dyrekcji to przeczyta!

Mogę znów napisać jak działa Subaru w Lublinie. Załatwiłem możliwość zareklamowania nowego salonu Subaru podczas imprezy sportowej na stadionie (żużel). Szykuje się fajny turniej, dobra pogoda i kilka tysięcy ludzi. Pomyślałem sobie że pomogę rozreklamować jedynie słuszną markę i udało się wynegocjować cenę 500zl!!!!!! za tą cenę jest zagwarantowany kilkukrotni przejazd po torze samochodów plus informacja przez głośniki o salonie. Myślę że zachęcająca propozycja... Byłem w salonie dwa razy, rozmawiałem nie z mechanikiem tylko z gościem do którego specjalnie mnie zaprowadzono i dwa razy zapewniano mnie że do mnie oddzwonią. Turniej jutro, jestem umówiony z organizatorem zawodów na potwierdzenie bądz wycofanie się, ale oczywiście nikt z salonu nawet nie zadzwoni i nie powie pocałuj nas w du...

I jak tu Subaru ma się sprzedawać???

Chyba mnie tam więcej nie zobaczą. :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

a jednak mnie zobaczyli :oops:, pojechałem zobaczyć czy coś się zmieniło. Postawili gablotkę w której są kubeczki i breloki ale serwis jeszcze nie działa... Chciałem się również zapytać Dyrekcji czy rzeczywiście w ofercie SIP nie ma oferowanych ubrań zimowych??? Dziś powiedzieli mi w salonie że nie ma nic na zimę, nawet czapki :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bo to nie jest salon Subaru tylko Citroena. Wstawili 3 (trzy) samochody i mała gablotkę z gadżetami. Tydzień temu prosiłem o katalog/ulotkę forestera i legacy, nie mieli. Zadałem jakieś pytanie dotyczące silnika Tribeca co wprowadziło Pana z obsługi w zakłopotanie. Ech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dajcie czas na okrzepnięcie nowym w sieci. Troszkę za wcześnie na ferowanie wyroków, że źli i w ogóle. Przypominam, nie od razu SIP zbudowano ;) Wiem jak było u nas - tak coś po roku tyle o ile ogranialiśmy sytuację, na pewno będą godnym partnerem do rozmów po tym czasie. Cierpliwości.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem to poszukiwany jest chętny dealer w Olsztynie. Ciekawe dlaczego nie ma chętnych? A może są, tylko wymagania za duże? Ostatnio obserwując skrzyżowanie w Olsztynie widziałem więcej Subarynek niż Poldków, więc rynek jest.

Więc co jest grane? Taki kiepski biznes to dealerowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...