Skocz do zawartości

Strzałki reputacji


stach1111

Strzałki reputacji  

152 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 430
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No proszę,niecały dzień i 59-ciu głosujących.Jak widać sprawa nie jest użytkownikom obojętna.

 

Dziś naszła mnie jeszcze jedna refleksja.A w zasadzie udało mi się ją ubrać w jakąś myśl.

Mianowicie wielokrotnie gryzłem się w język żeby w miarę delikatnie i na okrętkę odpowiadać na mocno jak dla mnie kontrowersyjne posty,trochę dzięki groźbie czerwonego ;),ale w obecnej sytuacji mam wrażenie ,że będę się wyrażał trochę jaśniej i prościej oczywiście nie obrażających nikogo ;).To trochę poparcie punktu 8 ankiety ;)

Co spowoduje taka sytuacja.Ano to ,że zaostrzy się język forum,zaczną się piętrzyc donosy do Modòw,którzy będą mieli dużo więcej roboty.

Czerwone strzałki "kazały" mocno się zastanowić nad tym co piszemy.

 

Nie rozumiem też czemu strzałki mają pozostać w technicznym? Czy to forum mechaników samochodowych czy fanów marki,ludzi ciekawych i nietuzinkowych,choć czasem kontrowersyjnych o czym sam przekonałem się osobiście?

Czy tak jak już parę innych osób pisało mamy sprowadzić forum do roli nudnej instrukcji obsługi subaru?

Oby tak nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co spowoduje taka sytuacja.Ano to ,że zaostrzy się język forum,zaczną się piętrzyc donosy do Modòw,którzy będą mieli dużo więcej roboty. Czerwone strzałki "kazały" mocno się zastanowić nad tym co piszemy.

Przesadzasz, spójrz na przykład na Jackiego X'a ;) Myślę, że ilość czerwonych nie wpływa zasadniczo na jakość wypowiedzi.

Na starym forum język mocno wulgarny nie był,wręcz było milej niż na obecnym, a pomuki były tylko w technicznym.

 

 

 

Oby tak nie było.

Tak nie było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

59-ciu głosujących

na 19899 zarejestrowanych użytkowników ;)

 

 

BTW kiedyś na The Forum w dziale technicznym były tzw. pomuki, które funkcjonowały bardzo dobrze. Pomuki mógł rozdawać tylko autor wątku ztcp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brt,a ilu znasz na forum takich jak Jacky ? ;)

Jest takich kilkoro ;)

Ja jestem przekonany, że forum bez strzałek zyska a nie straci. Nie będzie osób, które będą czuły się nieswojo w wątkach "spamerskich", "pijackich", "meldunkowych" itp. bo często strzałki szły dla "swoich" a ktoś z zewnątrz grupy był ignorowany, albo, rzadziej, obdarowywany czerwienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga,dobrze wiesz,że ilość zarejestrowanych użytkowników to wirtualna fikcja.

 

Ankietę zgodnie z sugestią umieściłem w offtopie,czego też nie rozumiem ,bo strzałki zlikwidowano również na forum ogólnym.

Ankieta o SUVach wisząca już bardzo długo na forum ogólnym, gdzie dostęp i częstość przebywania forumowiczów jest dużo większa, ma narazie tylko trzykrotnie większa liczbę biorących w niej udział,więc nie ma co udawać ,że temat strzałek reputacji jest ludziom obojętny.

Poza tym z jej dotychczasowego rezultatu chyba dość jasno wynika co użytkownicy sądzą o sprawie.

I w sumie dobrze się stało,że nie jest anonimowa(choć to pewnie niektórych odstręczyło od głosowania),to może do niektórych dotrze,że popierający powrót punktów reputacji nie pochodzą od TWA .

 

Można prowadzić forum "za ryj",tylko po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga,dobrze wiesz,że ilość zarejestrowanych użytkowników to wirtualna fikcja.

 

Stach, nie bez powodu jak widać dostałam na Xciolecie forum dwa zaszczytne tytuły :mrgreen:;)

 

 

 

A tak trochę bardziej serio ;)

 

Wszystko zwięźle i na temat strzałek napisał Pablonas w pytaniach do moderatorów :)

 

Nie rozumiem porównania ankiety, którą założył Dyrektor SIP do tej o strzałkach, przykro mi. Dla mnie to nieporównywalne tematy.

 

 

 

 

Można prowadzić forum "za ryj",tylko po co?

 

Ciekawa uwaga, ale nie skomentuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie rozumiem porównania ankiety, którą założył Dyrektor SIP do tej o strzałkach, przykro mi. Dla mnie to nieporównywalne tematy.

 

 

 

Porównałem jedynie zainteresowanie użytkowników po jednym dniu "życia ankiety" umieszczonej w mniej sprzyjającym miejscu ;)

 

Ale masz rację,tematy są nieporównywalne.

"O wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy" byłby dużo bardziej adekwatnym tematem do porównania :P  ;)

 

 

 

Stach, nie bez powodu jak widać dostałam na Xciolecie forum dwa zaszczytne tytuły :mrgreen:;)

 

 

Winszuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...