Skocz do zawartości

Rajdowe spekulacje na sezon 2007


Sykstus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Trochę to przykre, że zawody w randze mistrzostw krajowych są rozrywką bogatych amatorów. Dobrze, jak w końcu z nich wyrastają zawodnicy, którzy mają coś do powiedzenia w klasyfikacji. Gorzej, jak przez cały czas tylko się wożą. I nie chodzi wcale o to, że jakiś młody, co kasy nie ma, mógłby lepiej. Chodzi o to, że są to MP i, przynajmniej w teorii, jakiś poziom powinien być zachowany.

O właśnie!

Kto jeszcze to kuma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazushito Yakitaki, w rajdach rangi WRC nie ma bogatych jadących dla zabawy? To nie wina takich kierowców, że brakuje nam utalentowanych profesjonalistów.

Nie uważam żeby brakowało nam utalentowanych profesjonalistów, a profesjonalnych sponsorów. I znów chodzi o kasę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia.maja kase niech se jezdza.nie widze w tym nic grzesznego hobby to hobbby.gorzej jesli koleszkowcy o sobie mowia ze sa zawodowcami a leje ich francuzina ...to byl by problem.

beltowski ruta czy jeszcze paru innych wypowiada sie o sobie jako amatorach lub kolesiach odreagowujacych swoje nastroje pokorporacyjne.nie widze w tym nic zlego ze sobie jezdza nawet w WRC.smieszy mnie natomiast postawa paru polskich zawodnikow z czolowki (solowow)ktorego bardzo lubie czlowiek bogaty doswiadczony w biznesie i mowi za kazdym razem ze ma problem z autem.znaczy sie ze frajer jest ? ma zle czesci ,zlych mechanikow? dziwne...inna sprawa i to mnie zastanawia dziko ze bebny kuchar kuzaj znaja kazdy centymetr trasy.grzybowi postawili slupy betonowe na cieciach co by mu nie brudzic nawierzchni i co...? wygrywa francuz i leje czolowke ponad 2 minuty.hm.kto mi wytlumaczy te mega zagadke.sprawa budgetu? raczej nie.czolowka ma hajs i trenuje non stop...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo gdyby MARKO jeździł... To by im dopiero pokazał!

dobrze wiesz że ja jeżdżę tylko do 50km/h więc się nie nabijaj :mrgreen:

Czyli cała ta wasza awantura jest o zazdrość kasty tym których stać na zabawę w rajdy.
MIKKI, ale nie jest to wina bogatych uprawiających hobby i nie należy mieć do nich pretensji. Marko ma.
Jeśli rzeczywiście tak jest, to nieładnie.

Proszę mnie nie wkręcać. Ja do nikogo nie mam pretensji że coś ma a ja nie. Czy nie możecie zrozumieć że sport to ma być sport?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemqniu, Duval ściga się z jedną z "twarzy" marki ujeżdżającej produkt marki(czyli coś o czym jest forum?) czy Kubica? Mam rozumieć, że jak nie będę mógł wejść na to forum w przyszłości to mam szukać go pod bmw.pl? Ty, powiedz po znajomości co jeszcze oni uchwalili na tym spotkaniu co Ciebie nie było. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest możliwe? Z Loebem na asfalcie i starszym modelem?!

 

narazie to tylko bitwy wygywa/ł, wojna trwa :twisted:

 

mało tego jest jeszcze większa sensacja, imprezą można wygrać z Loebem bitwe :!: :lol:

 

Chris Atkinson dołożył 5 sekund drugiemu w wynikach Bosenberg 2, Sebastienowi Loebowi.

 

wygrana niezwykle cenna, zważywszy na 8:50 straty :lol::twisted:

 

Do siódemki wjechał Petter Solberg, nadal narzekający na Imprezę. - Nie ma sterowania, nie ma szans, nie ma feelingu. Bardzo podobne do Finlandii. Nie czuję właściwie samochodu.

 

jednym słowem parafrazując jednego takiego "nie ma niczego :!: " :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuśma, Atkinson to kangur, z jakiegoś zaścianka i nie wie, że się nie da, a Solberg z rozwiniętej Norwegii i wie. To tak jak z Żabą u nas. Nie zna polskiego i przez to nie wie, że się nie da. :wink:

 

kuśma, bitwa bitwą, ale kiedy ktoś ostatni raz wygrał całą rundę z Loebem na asfalcie i w gorszym aucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuśma, Atkinson to kangur, z jakiegoś zaścianka i nie wie, że się nie da, a Solberg z rozwiniętej Norwegii i wie. To tak jak z Żabą u nas. Nie zna polskiego i przez to nie wie, że się nie da.

 

prawda :mrgreen: :wink:

 

kuśma, bitwa bitwą, ale kiedy ktoś ostatni raz wygrał całą rundę z Loebem na asfalcie i w gorszym aucie?

 

to tyż prawda, jednak nie jestem sobie w stanie przypomnieć [tu by się przydał ktoś oblatany na bierząco] czy w tym sezonie nie ma jakiś ograniczeń, a w szczególności chodzi mi o tą transmisję, jest czy nie ma teraz ?

 

Francois Duval, po 1,5-rocznej przerwie prowadzący Xsarę (z aktywną transmisją), przedzielił fabryczne C4-ki w wynikach odcinka testowego przed ADAC Rallye Deutschland

 

reasumując może być, że wygrał autem starszym, ale nie koniecznie mniej konkurencyjnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tyż prawda, jednak nie jestem sobie w stanie przypomnieć [tu by się przydał ktoś oblatany na bierząco] czy w tym sezonie nie ma jakiś ograniczeń, a w szczególności chodzi mi o tą transmisję, jest czy nie ma teraz ?

 

Auta M1 mają tylko centralny aktywny dyferencjał i nie mają wtrysku wody do silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...