Skocz do zawartości

Rajdowe spekulacje na sezon 2007


Sykstus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

z pkt widzenia kibica mniej.

 

no coz, dla mnie, jako kibica jestjednakciekawiej ogladac Nki niz WRCe ktorepo asfalciejada "na okolo".Poza tym nudno to bylonawet dla kibicow jak sie scigalyu raptem dwa wyrce.,

 

oczywqiscie mowie o generalce

 

 

p.s.sorkli zal literowki,ale jestem pijany :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pkt widzenia kibica mniej.

 

no coz, dla mnie, jako kibica jestjednakciekawiej ogladac Nki niz WRCe ktorepo asfalciejada "na okolo".Poza tym nudno to bylonawet dla kibicow jak sie scigalyu raptem dwa wyrce.,

 

oczywqiscie mowie o generalce

 

 

p.s.sorkli zal literowki,ale jestem pijany :P

 

jestem przeciwnego zdania, przed wrc była gr.A, przejazdy mocno odbiegały od jazdy na okrągło,

bywało że ścigały sie 3 Celiki, 3 Miśki, tylko 3 gr.A a jednak wszyscy na nie czekali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, jak sam mowisz, to byla A-grupa. 3 lata temu, jak jezdzily ostatnie wyrce, to one jechaly "nudno" i bylo ich malo. Wtedy ja wlasnie stracilem ochote na rajdy :| Tzn sledzilem wyniki ogolnie, ale nie jezdzilem juz zeby ogladac. Dopiero od jakiegos roku znow jezdze, bo po prostu jest ciekawie. Oczywisice tylko moje zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, jak sam mowisz, to byla A-grupa. 3 lata temu, jak jezdzily ostatnie wyrce, to one jechaly "nudno" i bylo ich malo. Wtedy ja wlasnie stracilem ochote na rajdy :| Tzn sledzilem wyniki ogolnie, ale nie jezdzilem juz zeby ogladac. Dopiero od jakiegos roku znow jezdze, bo po prostu jest ciekawie. Oczywisice tylko moje zdanie...

 

Szanuję Twoję zdanie, ale czy N jeżdzą ciekawiej ?

Idąc tym tropem należało by wyrównać szanse wszystkim i dać everybody coś pucharu Puga :)

Tym sposobem moglibyśmy sie dowiedzieć, że jest ktoś lepszy tylko kasy nie ma.

Jednym słowem większa liczba osób miała by szanse na sukces w generalce ale napewno nie było by ciekawiej :)

a to moje zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee no nie przesadzajmy w druga strone ;) Z tym zakazem chodzilo o to, zeby wiecej osob mialo teoretycznie szanse na MP, ale zeby jednoczesnie bylo szybko.

 

czy N jeżdzą ciekawiej ?

 

kwestia gustu - dla mnie na pewno ciekawiej niz ostatnie WRCe stosowane w MP. :)

Ale to taka dyskusja o tym, czy ladniejsze sa szatynki czy blondynki ;)

 

 

Sykstus: z nieoficjalnych zrodel wiem, ze tak sroga kara dla Kajtka nie wynikala tyle z samego faktu nielegalnego zapoznania sie z trasa, co raczej z bardzo niesportowego i niestosownego zachowania w stosunku do Glownej Komisji Sedziow Sportowych(sorki, jesli przekrecilem nazwe) i stosunku do zarzutu ze strony zalogi. :? Jak to ktos ujal: gdyby sie przyznali i przeprosili, to by sie skonczylo wykluczeniem Aleksandry (nie Kajtka!) na jeden rajd, moze dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z zakulisowych informacji wiem ze sami sobie winni, gdyby przyznali sie i przeprosili (tak jak zrobili to inni zawodnicy w ostatnm czasie) kary by nie bylo w takim wymiarze w jakim jest, a ze sie stawiali no to efekt sami widzicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyżby Kawior Rally Team, będący najbardziej wylansowaną ekipą w stawce RMP + fajne hostessy :D

 

Muszę zadzwonić do firmy Lisner, albo Abba i zapytać, cze nie chcieliby stać się sponsorem tytularnym "Kawior Rally Team" :mrgreen:.

 

BTW wlasnie nabiles 5555 posta :) A spadziles na forum 280 godzin :shock: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...