Skocz do zawartości

Rajdowe spekulacje na sezon 2007


Sykstus

Rekomendowane odpowiedzi

guma, nic dodać, nic ujać :!:

 

poprostu wydaje mi się, że Kuzaj to przerost formy nad treścią, a już napewno budżetu nad możliwościami :twisted:

 

Jest kilku, "biedniejszych" ale szybszych, jestem pewien, że już niedługo pokażą co potrafią, zwłaszcza liczę na Kajtka :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nad talentem jednego czy drugiego sie nie bede dalej zastanawial, bo sam takowego nie posiadam.

 

Co do roznego rodzaju kamieni i innych pulapek, to, uwierzcie, istnieja. Akurat podczas elmotu nawet ktorys zawodnik w slabszym aucie dostal kamieniem w szybe :? Problem w tym, ze akurat z LK sa wywiady najczesciej i jak on o tym mowi, to wiecej osob sie o tym dowiaduje i wrazenie jest takie jakby tylko on przedstawial takie sytuacje.

Ale "na szczescie" zdarza sie to nie tylko w Polsce. W Meksyku w tym roku byla to normalnie plaga. Co trzeci zawodnik mial rozbita szybe od kamora, poza tym na OSach ludzie zamykali bramy (takie do zatrzymywania bydla) i zawodnicy musieli je "taranowac". :roll:

 

jak dla mnie EOT, bo zaczyna to przypominac dyskusje "a moj tata jest lepszy bo...". Cieszmy sie lepiej widowiskiem, jesli Kajtek bedzie sie dalej wykazywal to tym lepiej dla zawodow. Oby wszyscy mieli budzet wystarczajacy na topowe fury i oby liczba kierowcow walczacych o podium wzrosla z kilku do kilkunastu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

poprostu wydaje mi się, że Kuzaj to przerost formy nad treścią, a już napewno budżetu nad możliwościami :twisted:

 

Jest kilku, "biedniejszych" ale szybszych, jestem pewien, że już niedługo pokażą co potrafią, zwłaszcza liczę na Kajtka :!:

 

 

...I STAŁA SIĘ JASNOŚĆ... :mrgreen:

 

chociaż przyznam szczerze, ze licze również na Łukasza Witasa i z głębi serca tego mu życzę, zeby w koncu zebrał budżet i pokazał reszcie gdzie raki zimują, tak jak zrobił to na magurskim i nie wynika to bynajmniej z faktu, ze znam go osobiscie, ale z tego, ze chłopak ma zaje^%$#@@^^ty potencjal, naprawdę :!:

Tak a'propos to w tym roku z oficjalnego info wiem, że Łukasz mimo, ze jechał zerówką i to wlasną cywilną, nie żadną rajdówką robił czasy trzecie, czwarte w generalce :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad talentem jednego czy drugiego sie nie bede dalej zastanawial, bo sam takowego nie posiadam.

 

Co do roznego rodzaju kamieni i innych pulapek, to, uwierzcie, istnieja. Akurat podczas elmotu nawet ktorys zawodnik w slabszym aucie dostal kamieniem w szybe :? Problem w tym, ze akurat z LK sa wywiady najczesciej i jak on o tym mowi, to wiecej osob sie o tym dowiaduje i wrazenie jest takie jakby tylko on przedstawial takie sytuacje.

Ale "na szczescie" zdarza sie to nie tylko w Polsce. W Meksyku w tym roku byla to normalnie plaga. Co trzeci zawodnik mial rozbita szybe od kamora, poza tym na OSach ludzie zamykali bramy (takie do zatrzymywania bydla) i zawodnicy musieli je "taranowac". :roll:

 

jak dla mnie EOT, bo zaczyna to przypominac dyskusje "a moj tata jest lepszy bo...". Cieszmy sie lepiej widowiskiem, jesli Kajtek bedzie sie dalej wykazywal to tym lepiej dla zawodow. Oby wszyscy mieli budzet wystarczajacy na topowe fury i oby liczba kierowcow walczacych o podium wzrosla z kilku do kilkunastu :)

 

 

a ja sie z Tobą w 100% ZGADZAM! Kuzaj jest jaki jest, może troche dziwne ma nieraz teksty ale szacun dla niego za to ile kasy z własnej kieszeni wpieprzył w swoje umietnosci biorąc lekcje u starych mistrzów a co do budrzetu to sorry ale w wiekszości kasa na rajdy która ma teraz to jego zasługa. Tyle ode mnie i myśle, że ten tamat jest lekko bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja od Elmotu mocno kibicuję Jankowi Chmielewskiemu :smile: , dlatego:

 

po drugim zjezdzie do walimia w sobotę, schodzę sobie spokojnie w góry (juz poza trasą oesu) gdy tu nagle przejezdza koło mnie clio Chmielewskiego(na zgaszonym silniku),był korek bo kibice wyjezdzali ale on jakos sie przebil. zatrzymali sie kawalek dalej ,oczywiscie poszedłem do nich,pytam sie co jest-oni mi mówią ze jeszcze nie wiedzą,ale jedzie juz po nich laweta i moze uda się im wystartowac w superally jesli sie uda zdązyc-proszą mnie zebym im pomógł wepchnąć auto kawałek w górę (safeciarze pilnujący wjazdu do walimia nie chcieli za bardzo wsółpracować,tak więc gdy chcielismy auto spychac juz w dół, pojawiła się przed nami jakaś laska w golfie 3, na nasz znak (blokowala nam wyjazd)wsteczny i chce wycofać, nagla TRACH! wjechala tylem na barierkę od mostku ,LOL trochę sie za głowe chwycilismy wszyscy ale ok. popchnałem ich w dół na luzie,Janek jeszcze się wychylał przez szybę i bardzo dziękował. za chwilę podjechałem do nich autem(200m dalej) chwile pogadalismy, uscisk dłoni :mrgreen: i jazda na następny oes :mrgreen: . spoko z niego koleś :smile:

 

pózniej na parkingu przy serwisie stała cliówka na lawecie, a więc jednak im się nie udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest oficjalne potwierdzenie.

 

rallyonline.pl

 

Południowoafrykański Zulu Rally, który był jednym z konkurentów Rajdu Polski do zajęcia miejsca w przyszłorocznym kalendarzu RMŚ, zrezygnował z walki o awans do światowego czempionatu! Tym samym na polu walki pozostają już tylko kandydatura Polski oraz Cypru.

 

O tym, że RPA wycofała swoją kandydaturę, wspominała wczoraj PAP w informacji o Rajdzie Sardynii. Serwisy rajdowe milczały o tej sytuacji, zatem skontaktowaliśmy się z organizatorem Zulu Rally. Steve Mearns, rzecznik prasowy imprezy, przed chwilą potwierdził dla nas tę wiadomość.

 

- Z wielkim żalem informujemy, że zostaliśmy zmuszeni do wycofania kandydatury Zulu Rally South Africa na wejście do Rajdowych Mistrzostw Świata - czytamy w komunikacie dyrektora rajdu, Richarda Leeke'a. - Niestety okoliczności poza naszą kontrolą nie pozostawiły nam innej opcji niż podjęcie takich działań.

 

- Zapewniamy, że wykorzystaliśmy każdą możliwą drogę, aby uniknąć podjęcie tej decyzji. Zulu Rally South Africa nadal jednak będzie rozgrywany, jako runda mistrzostw Afryki oraz RPA - dodał Leeke.

 

Wszystko wskazuje więc na to, że za rok w kalendarzu RMŚ znajdą się Rajd Polski lub Rajd Cypru.

 

Ale historia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...