Skocz do zawartości

Rajdowe spekulacje na sezon 2007


Sykstus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przemeq, na strefie wszyscy tak na niego mowia ;)

 

Azrael, z czego 40sek z winy kapcia. Jakby nie bylo kilka OSow z nim wygral (wiem, wiekszosc drugiego dnia, jak Francuz juz odpuscil, ale nie tylko wtedy), a na pozostalych on sie najbardziej do niego zblizal (napisalem "jako-tako").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior, umówmy się że Bouffier mógł w każdej chwili przyspieszyć, poza tym rzważania co by było gdyby było są mało przekonujące. Naszym albo opon nie leżą, albo auta za wolne albo za bardoz pada, albo za mało, a po odcinkach napieraja latami i zbierają baty. I założę się że Lancerem czyImprezą by ich tak samo lał bo po prostu inna klasa.

 

 

Przypominam ze Bouffier nie jeździ po asfaltach we Francji, nie jeździł nigdy po rtakich dziurach jak u nas i po tak szybkich OSach. Przypomnam także że Kuzaj jedzie każdy odcinek Nikona na pamięć a Bouffier na opis.

 

Dla mnie to ptylko pokazuje ze cała nasza czołówka musi się jeszcze dużo pouczyć ale dobry taki reality check.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzważania co by było gdyby było są mało przekonujące

 

jakie rozwazania? :shock:

 

 

I założę się że Lancerem czyImprezą by ich tak samo lał bo po prostu inna klasa.

 

a ja sie zaloze ze nie. A wiesz czemu? Spojrz na wyniki w rundach IRC. Pierwsza dziesiatka - same S2000. To co, wszyscy ci ktorzy i tak sa najlepsi, przesiedli sie do S2000? Zreszta FIA juz wyciagnela wnioski z tego i w przyszlym sezonie S2000 zostanie obciazone dodatkowym balastem 50kg. Chyba jedyne sluszne rozwiazanie, jesli obie klasy samochodow maja ze soba konkurowac.

 

 

PS czolowe stajnie rajdowe koncza prace nad nowa Impreza N-ka, podejrzewam ze z Lancerem jest podobnie. Wg pierwszych informacji jest duzo szybsza i mocniejsza od N12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrz na wyniki w rundach IRC. Pierwsza dziesiatka - same S2000.

 

No i co z tego? Nasi, czy latają Lancerami, czy S2k, przyjeżdżają mniej więcej w podobnej kolejności, w niewielkich odstępach czasowych. A przed nimi przylatuje Szybko Skacząca Żaba i wkłada chłopakom tyle, że aż przykro patrzeć.

 

r.

 

PS. Bufon? Kompleksiki? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS czolowe stajnie rajdowe koncza prace nad nowa Impreza N-ka, podejrzewam ze z Lancerem jest podobnie. Wg pierwszych informacji jest duzo szybsza i mocniejsza od N12.

 

Bardzo ciekawe, które to czołowe stajnie?

Janów Podlaski? :wink:

 

Może raczej Urzędów k. Lublina :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior napisał/a:

he, zatkalo wszystkich ze LK jest jedynym Polakiem, ktory potrafi nawiazac (jako-tako) walke z Bufonem?

 

 

No to pomnik mu trza postawić!

wolimy nie myśleć co moze sie stać wtedy jeśli Bouf znałby oesy tak dobrze jak nasi :roll: czasem 2 rajdy w sezonie po nich jezdzili. wtedy by ich zmasakrował totalnie.

 

w zalaczniku fotka, ktora mi sie udalo cudem przezyc

safecierze powinni Cie za to udusić :!: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej zaskoczenie wobec znanych mi dat dostępności tych aut

 

zawsze znajdzie sie ktos, kto ma lepsze informacje :twisted:

 

Mozna zobaczyć taką na tej jak ona tam się Ciepłowniczej?

 

Pisalem "czolowych" - przy calej sympatii dla STT, czolowa to mozna ja nazwac co najwyzej w kontekscie polskich stajni ;) Mialem na mysli zagraniczna - ale wole nie pisac o ktora dokladnie chodzi, tak na wszelki wypadek :oops: W kazdym razie za poltora tygodnia maja rozpoczac testy juz gotowego samochodu. W zwiazku z tym mozna sie nowych N-ek (celowo omijam okreslenie "N13", bo nie wiem czy nieszczesliwa liczba nie zostanie zastapiona inna...) spodziewac prawdopodobnie juz na poczatku przyszlego sezonu.

 

safecierze powinni Cie za to udusić

 

stali obok i innych przeganiali, mnie jakos nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno w tym sezonie nie wystartuję w mistrzostwach Polski samochodem S2000, bo jest to niemożliwe ze względu na mój kontrakt. Ale myślę, że kogo nie spytasz, każdy z kierowców marzy o takim samochodzie.

 

ciekawa wypowiedź LK

 

he, zatkalo wszystkich ze LK jest jedynym Polakiem, ktory potrafi nawiazac (jako-tako) walke z Bufonem?

 

Twoja teoria zaciekawiła by zapewne nawet samego Kuzaja :twisted:

 

Druga rzecz, która do nas dociera, to jest to, że skończyła się era samochodów grupy N. Kombinacja dobrego kierowcy, jak Bryan, plus w tej chwili naprawdę bardzo szybkiego Peugeota, tworzy w zasadzie duet nie do pokonania. Ja znałem te trasy, Bryan nie. Wielokrotnie, zwłaszcza wczoraj, jechałem poza limitem. W wielu miejscach ryzykowałem, zwłaszcza tam, gdzie było bardzo dużo błota. I co z tego? Dzisiaj zdaję sobie sprawę, że Bryan jechał lightowo i w razie potrzeby mógłby przyspieszyć

 

http://www.autoklub.pl/16920,hotnews.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja teoria zaciekawiła by zapewne nawet samego Kuzaja

 

i co z tego? wypowiedz miala miejsce tuz po rajdzie, gdzie emocje jeszcze powoduja gotowanie mozgu, zalamke (wbrew pozorom, Leszek mial wyjatkowo dobry nastroj). Pozyjemy, zobaczymy.

 

 

Az, dzieki za info, tak podejrzewalem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Bryan! Powiem szczerze ze "podoba" mi sie ten kierowca. Nie marudzi tylko jedzie. I to jak jedzie! Wg mnie nalezy mu sie tytuł i tyle. To jest sport jakby nie bylo. Wygrywa lepszy. Czy to lepszy samochód czy kierowca. Wygrywa ten ktory sie mniej spala psychicznie rowniez. To wazny czynnik. Nie sądze ze LK moglby nawiązać walke z Bryanem. Moze gdyby sie mniej "spalał" na oesach...Ale to czysta teoria oczywiscie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...