Skocz do zawartości

Rajdowe spekulacje na sezon 2007


Sykstus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rover się sprzedał MG.

 

Co za bzdura.

 

 

MG Rover nie splajtowalo? :shock: Ja juz sie pogubilem...

 

Sam do końca nie wiem jak to jest dokładnie. AFAIR prawa do nazwy Rover ma Ford, a wszystko co poza tym należy do Chińczyków, a dokładnie do firmy Nanjing która produkuje samochody pod marką Roewe - czyta się prawie tak samo jak Rover ( http://www.roewe.com.cn/ ) Spróbuję zasięgnąć jezyka jak to jest z tym MG.

 

Edit - MG też należy do Nanjing Automobile Group, ale MG TF jest produkowany w GB, a ZT w Chinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiem twierdzić, że nie w samej 207 tkwi przyczyna

ale jednak w IRC też 207 wymiata już lepiej od punto :wink:

 

w końcu za projekt odpowiada MSD

żeby to nie byla taka lipa jak z Hyundaiem :roll:

i jeszcze z rallyonline: Chińczycy w S2000: http://rallyonline.pl/index.php?1&modex=pnews&&s=11881

 

ciekawy jestem ile prawdy jest w tych pogloskach o Bębenkach i 207 S2000 w przyszłym roku...

a są takie? :shock: chyba nadal będzie jezdził w N4, przeciez ma stajnię i ludzi z doswiadczeniem z EVo :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby to nie byla taka lipa jak z Hyundaiem :roll:

 

No Accent WRC faktycznie był kiepski, ale Coupe KitCar AFAIR całkiem nieźle sobie radziło w Mistrzostwach Azji i Pacyfiku.

 

jeszcze z rallyonline: Chińczycy w S2000: http://rallyonline.pl/ind...=pnews&&s=11881

O czyli moje słowa o chińskim kapitale znajdują potwierdzenie.

Heh, rallyonline wrzuciło oczywiście fotkę MG ZR S1600 :roll:

 

ciekawy jestem ile prawdy jest w tych pogloskach o Bębenkach i 207 S2000 w przyszłym roku... :shock:

 

Jakoś nie chce mi się w to wierzyć, patrząc na tegoroczne duże problemy z budżetem. Na początku sierpnia postaram się dowiedzieć coś więcej na ten temat jak chcecie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na razie 207 rulez

 

Śmiem twierdzić, że nie w samej 207 tkwi przyczyna ;)

 

r.

Ja też śmiem tak twierdzić. A nawet więcej śmiem: u nas jeżdżą ci co mają kasę, a nie ci co mają talent. Taka zabawa bogatych chłopców. A ile przy tym gadania że asfalt krzywy, powietrze za rzadkie, słońce za duże, że to sie nie da. Przyszedł taki co o tym nie wiedział i wygrał ( coś mi to przypomina )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale KH również dogonił marudera w postaci seicento, nawet chwilę za nim jechał ale jakoś później z łapami do kierowcy nie leciał.

to tylko potwierdza fakt ze Hoło jest prawdziwym mistrzem. Byc mistrzem to nie znaczy ylko wygrywać z najlepszymi czasami. Byc mistrzem to cos wiecej. To umiec przegrac z honorem,umiec sie zachować.Nie spalać psychicznie. Niestety wielu kierowców tego nie umie. Dlatego twierdze ze daleko im jeszcze do Hołowczyca...oj daleko...

Posune sie dalej smialym stwierdzeniem ze gdyby Holo zaczal teraz sobie startować w RSMP to skopalby tylki pozostalym. Takie są moje odczucia jesli chodzi o postawe i samą jazde w stos. do Holowczyca oraz pozostalych... :smile: Moze sie troche zapędzilem...Trudno. Ale tak wlasnie mysle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nawet więcej śmiem: u nas jeżdżą ci co mają kasę, a nie ci co mają talent. Taka zabawa bogatych chłopców. A ile przy tym gadania że asfalt krzywy, powietrze za rzadkie, słońce za duże, że to sie nie da. Przyszedł taki co o tym nie wiedział i wygrał ( coś mi to przypomina )

A niektórym ciągle jakieś kłody rzucają na oesach :sad: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też śmiem tak twierdzić. A nawet więcej śmiem: u nas jeżdżą ci co mają kasę, a nie ci co mają talent. Taka zabawa bogatych chłopców. A ile przy tym gadania że asfalt krzywy, powietrze za rzadkie, słońce za duże, że to sie nie da. Przyszedł taki co o tym nie wiedział i wygrał ( coś mi to przypomina )

 

ja też w 100% się z tą opinią zgadzam :!:

może jest odrobine uogulniona, jednak w sporej części prawdziwa :evil:

 

Jest kilku naprawdę utalentowanych, miejmy nadzieję, że wypłyną, liczę mocno na Kajtka :!:

 

Ninja, mam podobne odczucia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy słyszeliście o karze nalożonej na Karnabala. Stefek dostał 4 minuty za skrócenie sobie drogi. Na forum autoklubu trwa zażarta kłótnia, bowiem ktoś napisał, że Karnabal został podkablowany przez Bełtowski Motorsport. Sam Karnabal twierdzi, ze to było cięcie, którego nikt nie oznaczył, więc można było tamtędy pojechać. Oczywiście nie mam na myśli rozdumichiwania plotek Jednak finał całej tej przygody jest taki, że ponoć Warta podziękowała za współprace Stefkowi. Cudownie, polskie piekiełko po raz enty. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jedyny sport, który śledzi się z przyjemnością, to siatkówka

bardzo dobre słowa. w siatkówce zawsze są emocje, bo ataki muszą się odbywać co 3 odbicia, a np w piłce nożnej czasami w ogóle :twisted: ,jeszcze ci kibole :roll: (tu mam na myśli EKSTRA-niską-KLASĘ.

 

u nas jeżdżą ci co mają kasę, a nie ci co mają talent.

hmmm nno wiesz, posiadanie kasy nie wyklucza posiadania talentu, jest przeciez Kajto,Fryczu też nie jest przeciez stary. a idąc już na samą górę to np LK nie był milionerem i dla jaj nie zaczął sobie startować. do tego trzeba było dojsc, tylko sobie może zawdzięczać to że teraz nie ma większych problemów z kasą.

 

a jesli chodzi o historię Karnabala to brak słow. w Telexpressie widzialem jak Bouffier ciął zakręt po polu,Kuchar chyba też. pewnie nie chodzi o ten sam zakręt ale jednak cięcie.(może tam byłą szykana albo coś)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w siatkówce zawsze są emocje, bo ataki muszą się odbywać co 3 odbicia, a np w piłce nożnej czasami w ogóle :twisted:

 

To nie jest prawda, moze byc atak wykonany z pierwszej pilki (byle nie z serwu przeciwnika), lub tez z drugiej pilki. W wiekszosci przypadkow jest z trzeciej, bo tak najlepiej rozegrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spalili, najgorsze jest to, że ja uwielbiam piłkę nożną, nawet mimo tego, że wielu może wydawać się nudna. Problem w tym, że co ostatnio włączę TV, czy pójdę na stadion, wychodzą kolejne syfy - a to korupcja, a to bandyci, a to kibice niemogący dogadać się z klubem... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...