Skocz do zawartości

czy to upg?


pawels1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jezeli serwis ma prrzeszkolonych I konkretnych mechanikow I podchodzi profesjonalnie do klienta nie ma niespodzianek ja robilem dwa subaraki jak mieszkalem w holandi I nigdy nie mialem problemow ani z terminem ani z ogarnieciem czegokolwiek.przy wymianie rozrzadu wszystkich plynow I tarcz wypilem kawe poczekalem godzine I bylo zrobione tak tak godzine nie k.....caly dzien.


wogole w tej polsce to b.... mamy konkretny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli serwis ma prrzeszkolonych I konkretnych mechanikow I podchodzi profesjonalnie do klienta nie ma niespodzianek ja robilem dwa subaraki jak mieszkalem w holandi I nigdy nie mialem problemow ani z terminem ani z ogarnieciem czegokolwiek.przy wymianie rozrzadu wszystkich plynow I tarcz wypilem kawe poczekalem godzine I bylo zrobione tak tak godzine nie k.....caly dzien.

wogole w tej polsce to b.... mamy konkretny.

I najlepszy serwis i najlepszy mechanik może zawsze coś spierd.....ić jak i samo może się spierd....ić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jezeli serwis ma prrzeszkolonych I konkretnych mechanikow I podchodzi profesjonalnie do klienta nie ma niespodzianek

 

Bo po prostu w Twoich autach nie było niespodzianek, ten kto tu coś robi koło aut rozumie o co chodzi a ten kto pije wtedy kawę może nie zawsze zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozliwe ale ilu znasz prawdziwych mechanikow I uczciwych bo ja do tej pory nie poznalem.mam nadzieje ze wkoncu trafilem na konkretnego mechanika .niespodzianki moga sie zdazyc szkoda tylko ze wiekszosc tych niespodzianek dzieje sie z pomoca pseudo mechanika.takie sa realia.poza tym chyba Subaru to nie prom kosmiczny chociaz te tez ktos buduje I naprawia .mechanik ktory zna sie na marce I podchodzi uczciwie do klienta  napewno ogarnie temat.

Edytowane przez jarek73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwij ich o odszkodowanie podpowiem ci ze teraz w polsce juz takie sprawy przechodza zafundowali ci stress za to tez sa odszkodowania .niech sie ucza buraki jak sie traktuje klienta .takich to tylko do wora I tyle.

Edytowane przez jarek73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...