Jump to content

czy to upg?

pawels1
 Share

Recommended Posts

Po ostrzejszej jeździe w okolicy osłon  pod silnikiem gdzie znajduje się zbiornik  plynu  chłodniczego (bialy)  zauważyłem rozlany płyn , na zimnym silniku w zbiorniku (czarny w okolicy filtra powietrza) l babluje płyn ,auto ma 17 tys  sti 2012 

• Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sprawdź korki na chłodnicy i na zbiorniku na silniku czy nie puszczają. Jak OK, jedź na test CO2 i odkładaj kasę. Zrobisz raz a porządnie na ARP i Cosworth i będzie spokój.

Rozumiem, że auto już po gwarancji...

Chłopie jak masz gwarancję to nie zastanawiaj się długo tylko grzej do ASO. Oni wiedzą, że UPG w 2.5 turbo to element eksploatacyjny i wymieniają bez gadania :biglol:.

Jak padnie następnym razem po gwarancji, to będziesz myślał. A to, że padnie masz jak banku :).

Pokaż objawy, zrobią test i wymienią. W tym silniku ta usterka jest standardowa i każde ASO subaru to wie, więc powinni zrobić bez gadania jak wymianę oleju.

Edited by Matsil

Jak się nie grzeje i nie gubi płynu, to jeszcze długo można jeździć, tylko bez upalania. Wiem z autopsji :).

Spokojnie możesz na kołach jechać, daleko nie jest.

Jak się nie grzeje, to jeszcze długo można jeździć, tylko bez upalania. Wiem z autopsji :).

Spokojnie możesz na kołach jechać, daleko nie jest.

no bez jaj :/ 17 tysięcy?

bidak! :/

@pawels1 "butowałeś" na zimno?

No tak czasem mu dołozyłem

Jak na zimnym, to mądre to nie było... Edited by Matsil