Skocz do zawartości

Potrzebna rada.


Urban Ninja RR

Rekomendowane odpowiedzi

ehhhhhhhhhhhhh...

 

 

Opony...to nie nawiększy problem to wydatek jednorazowy(w skali roku),więc spox,przeglądy też przeboleje...i chyba wszystko na to wskazuje że jeszcze tylko porozmawiam w 4 ptrzały z jakimś osobnikiem co ma możlwiośc śmigania subarem i.....niedługo umieszcze zdjęcie mojego nabytu na forumie:D

 

Normalnie....zaślepiony jestem tą marką ..jeszcze tydzień temu chciałem kupic Acccorda tyepe R z 99 roku a tu Subar,ehhhhh "żółte" auta to jest wypas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pojechałem sobie dzisiaj za miasto, na parę fajnych krętych kawałków dróg potestować nowe oponki. Pyknąłem po nich nie dużo, może z 50 km. Na oko po paliwomierzu poszło jakieś 20 litrów... Czyli licząc na setkę cos koło 40...

 

Ale nie wiem czy to jest już wchu..., bo pewnie da się więcej... :twisted:

 

I jak nowe opony? Pochwals ie bo jestem ciekaw Twojej opinii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urban Ninja RR - 2000 PLN to BARDZO REALNA wartość przy przebiegach, o których piszesz, a nie wliczając w to wyjazdów "za miasto". Ja do pracy jeżdżę 15 minut dziennie w jedną stronę, plus do tego do centrum na trening, kawkę (mam do centrum jakieś 10km), w weekendy jeżdżę trochę więcej. Zmieszczenie się w 1500 PLN przy takim - bardzo niskim* - przebiegu, jest niezwykle trudną sprawą. Fakt, mój samochód pali więcej, niż WRX, ale gdybym codziennie robił 25 km w jedną stornę do pracy, bak starczałby mi na 3 dni... :roll:

 

Plus, jak słusznie napisał devlin - dodatkowe koszty. A i tak nie napisał o wszystkich, typu: olej (na stacji: 75 PLN za litr, na dolewkę), a rzadziej, sprzęgło raz na jakiś czas, regularnie klocki hamulcowe... Te koszty są po prostu gigantyczne, nawet, jeśli ma się samochód na gwarancji (czyli zakłada się, że jedyne koszty to paliwo i standardowe przeglądy).

 

* - łączny przebieg mojego samochodu od 6 stycznia 2006, gdy go odebrałem, to 13400 km, czyli prawie dokładnie 1500 km miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak nowe opony? Pochwals ie bo jestem ciekaw Twojej opinii :)

 

Różnica jest ogromna, nawet większa niż się spodziewałem. Niepodwijające się ścianki boczne powodują, że samochód znacznie szybciej i precyzyjniej reaguje na ruchy kiery, jest dużo lepsza przyczepność, droga hamowania skróciła się bardzo mocno (tylko hamulcom się bardziej dostaje).

 

Ogólnie już wiem jakie następne opony kupię! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ta przyczepność jest warta każdej zapłaconej złotówki 8).

 

Całkowicie się zgadzam! Inne opony teraz wspominam jako odpustowe baloniki założone omyłkowo na koła... :D

Na razie kupiłem używki (dzięki Sykstus!) celem osobistego przetestowania co są warte, ale wiosną na bank kupuję komplecik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne opony teraz wspominam jako odpustowe baloniki założone omyłkowo na koła... :D

Na razie kupiłem używki (dzięki Sykstus!) celem osobistego przetestowania co są warte, ale wiosną na bank kupuję komplecik!

 

Nie ma za co ! Ciesze sie ze jestes zadowolony a oponki spelnily oczekiwania :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimowe Goodyeary zawsze mi się wydawaly OK. Letnie kompletnie do niczego, może do limuzyny.

Po 30 tys. km tył jest wyząbkowany jak piła tarczowa. GY Excelence, mimo że budowa ma coś na kształt barku zamkniętego.

Na marginesie.

Jak napęd 4x4 i tył pcha, to Wam także się ząbkują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ateraz z innej beczki jaki v max wrx ma na oko?i jak się jeżdzi takim autonem.

 

A to już tylko z ciekawości ,czy waszym zdaniem gas w subaru to profanacja,a jeślni nie to jak na to silnik z turbiną(plus że nie firmy greddy :D autor.)

 

Tyle,pozdrawiam.

 

Licznikowo rozpędza się do jakiś 240 - 245 km/h.

 

Co do gazu.... Jeżeli nie chcesz wywołać kolejnej wojny, to proponuję z pytaniami gazowymi przeniśc się do stosownego wątku na technicznym.

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=102284

 

 

Milek, nie no skąd. To tylko plotki! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...