Skocz do zawartości

Świnka w ataku - www.superswinka.pl. Pralnia Warszawa - startuje! Pranie/prasowanie na kilogramy.


vince_snd

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie moi mili,

 

Wiem że to troszkę spam, ale nie gniewajcie się. Zawsze jakoś trzeba zacząć.

Zdecydowałem się na umieszczenie tego ze względu na chęć pomocy z jednej strony bliskiej mi osoby, jak i  z drugiej chęci rozwoju rodzimego polskiego biznesu.

Moja Żona i jej Koleżanka otworzyły swój biznesik. Mają wieloletnie doświadczenie w branży pralniczej.

Jeśli ktoś miałby ochotę na małe, albo duże pranko i prasowanko w Warszawie na dogodnych warunkach cenowych to zapraszam do kontaktu.

 

W wielkim skrócie działa to tak:

1. Szykujesz pranie

2. dzwonisz

3. Odbierają

4. Usługa

5. Odwiezienie gotowego do klienta

 

Szczegóły na stronie:

http://www.ironmaster.pl

http://www.ironmaster.pl/o-nas

 

Pomóżcie trochę młodym, zdolnym Biznesmenkom. Usługi na wysokim poziomie. :thumbup:

Wszelkie pomysły albo sugestie bardzo mile widziane. :)

 

Pozdrawiam,

Subaru maniak ;)

post-4069-0-64643800-1414051401_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wszystko fajnie, tylko słowo "Pralnia" bym zmienił :P

 

Na jaką?

 

 

Pralnia źle mi się kojarzy, gdzieś to kiedyś słyszałem w "Rodzinie Soprano" chyba ... albo to był "Ojciec Chrzestny " .... już sam nie pamiętam :rolleyes:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Żartuję :D  - Pralnia musi zostać ! "Czyszczalnio-prasowalnia" brzmi po chińsku jakoś tak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł fajny ale ceny wysokie. Podliczyłem na tym kalkulatorze ile by mnie kosztowało upranie ubrań z całego tygodnia i wyszło około 124 zł.

To bardziej by mi się opłacało skorzystać z http://www.polska.blanc-lys.com/cennik-2/ gdzie robiąc dwa prania , białe i kolorowe wychodzi nadal dużo taniej. Domyślam się że duży wpływ na cenę ma odebranie i dowóz prania. Pomyślcie nad cena dla tych którzy byli by skłonni dostarczyć sami pranie i odebrać je bez prasowania, będąc gdzieś po drodze.

 

a dodając poszewki prześcieradło i ręcznik wychodzi 

179 zł
7.16 kg

bo zapomniałem o tym że jak nie ma gdzie wyprać ubrań to i pościeli też 

Edytowane przez ipsx82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę że w cenie masz:

transport ->

  • odbiór z pod drzwi
  • dostawę pod drzwi (zyskujesz swój cenny czas na surfowanie po forum :) )

usługę ->

  • Pranie
  • suszenie
  • Prasowanie (znowu nic nie robisz, możesz pić piwo)

doświadczenie personelu ->

  • bezcenne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona coś chce napisać :)

 

Żona:

Witam wszystkich forumowiczów :) i zapraszam do korzystania z usług SUPER ŚWINKI.

Nasza pralnia jest głównie skierowana do osób, które cenią wolny czas, i wolą spędzić np. realizując swoje pasje niż z pralką lub deską do prasowania. Od teraz jeżeli "uświnisz" się, grzebiąc np. przy śwince subarynce wystarczy, że spakujesz wszystko do worka, zadzwonisz do Nas i otworzysz nam drzwi :)

Dla Nas nie liczy się tylko i wyłącznie chęć zysku, chociaż te kwestie są też bardzo istotne podczas prowadzenia biznesu. Każdy kto korzystał kiedykolwiek z pralni w Warszawie wie, że upranie zwykłego garnituru to koszt 40-50 zł. (oczywiście mówimy o opcji standard). Jeśli chodzi o koszule to 8-12 zł. U Nas garnitur (większość waży ok 1kg) to koszt 25zł, a koszula 5zł (średnio koszula waży 0,2kg.)

Chciałyśmy wyróżnić się z pośród innych pralni sposobem prowadzenia obsługi klienta, indywidualnym podejściem, jakością, zadowoleniem, a nie jednostronnym nastawieniem na zarabianie pieniędzy. U Nas jesteście na bieżąco informowani o stopniu realizacji usługi, jesteśmy w stanie odebrać i dostarczyć ubrania w każdym miejscu w Warszawie (i okolicach :)) No i jesteśmy PIERWSZĄ "świńską pralnią" która pierze na wagę a nie sztuki.

Drodzy Forumowicze popierajcie Polską Świnkę! (tą Japońska też oczywiście :) ).

Pozdrawiam,

Kasia :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...