Skocz do zawartości

Playstation 3


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy sprzedaje już jakiś czas. Może zejdzie z ceny...

Ogłoszenie powiesiłem w pracy jakiś czas temu.

Najpierw zamieściłem zdjęcie z numerem tel. Pomyślałem sobie jednak, że sam bym nie chciał by mój numer tel wieszać publicznie.

Jeśli ktoś chętny podam na prw.

post-14914-0-92617500-1412241745_thumb.jpg

Edytowane przez wilkor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Znajomy sprzedaje już jakiś czas. Może zejdzie z ceny...

Ogłoszenie powiesiłem w pracy jakiś czas temu.

Najpierw zamieściłem zdjęcie z numerem tel. Pomyślałem sobie jednak, że sam bym nie chciał by mój numer tel wieszać publicznie.

Jeśli ktoś chętny podam na prw.

GT5 jest mocnym punktem w tym ogloszniu ;)

rozumiem, ze reczysz za kolege 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy sprzedaje już jakiś czas. Może zejdzie z ceny...

Ogłoszenie powiesiłem w pracy jakiś czas temu.

Najpierw zamieściłem zdjęcie z numerem tel. Pomyślałem sobie jednak, że sam bym nie chciał by mój numer tel wieszać publicznie.

Jeśli ktoś chętny podam na prw.

To nie dysk tylko pamiec flash 12gb. Zestaw warty okolo 500zl. Warto sprawdzić laser w tych modelach padaja jak muchy, a cena ich jest dość wysoka. Chyba ze zestae ma gwarancję to nie ma tematu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co na kartce Patryk napisał to zestaw jest na gwarancji. Kupiony w tym roku.

@Akir Ty się chyba lepiej znasz na konsolach bo nimi handlujesz i wiesz ile co jest warte. Czy konsola z 6 grami jest warta 500zł, nie wiem. Za mało znam rynek.

Co do grania to głupio mi spekulować bo nigdy nie miałem konsoli, ale na pewno 3 gry można mieć zainstalowane i w nie grać na zmianę. Czy zmieści się więcej, nie wiem.

Zresztą ogłoszenie z mojej strony jest czysto koleżeńskie.

Edytowane przez wilkor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj ze modyfikacje daja duzo więcej niż odpalanie kopii.

Napisałeś jednak o kopiach zapasowych, tu nie przedszkole i każdy wie o co biega.

 

Twój przykład jest kompletnie chybiony. Kradnąc paliwo na stacji ono fizycznie znika i jest go o tyle mniej. Natomiast kopiując grę od kolegi on ją wciąż posiada.

Zaciągnij kredyt, zatrudnij 30 osób na dwa lata, wynajmij pomieszczenia, kup sprzęt komputerowy, zestawy SDK pod konsole. Potem spróbuj wydać efekt swojej pracy dzieląc się przy okazji zyskami z producentami konsol. Z tego co Ci zostanie spłać kredyt i zarób coś. Myślę, że inaczej spojrzałbyś na skopiowanie gry od kolegi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam PS3 i poza ścigałkami (WRC, serie F1, Gran Turismo, NFSy, GRIDY itp) mam jeszcze sporo innych tytułów w które do tej pory nie miałem czasu zagrać (praca, obowiązki itp), baza gier jest bardzo duża i ceny również są przystępne (wiele tytułów można kupić zafoliowaych za < 100 zł). 

 

Do PS3 jak nie chce się wydać majątku na kiere to jest dobra opcja Logitech DrivingForce GT, za <450 zł (900 stopni obrotu, solidne wykonanie, świetny force feedback). Używam jej od ponad 5 lat i ten sprzęt nadal działa. Można go też podpiąć bez problemu pod PC (wszysto działa, są normalne sterowniki) i poszaleć np. w Richardsa Burns'a ;)

 

Co do porównania do Forzy na XBoxie i GranTurismo na PS3 - grałem w oba tytuły na kierownicach, przy czym kiera na jakiej grałem na Xboxie sprawiała wrażenie gorszej od DrivingForce'a, co mogło mieć wpływ na moje odczucie - przy wyłączonych wszystkich wspomagaczach zdecydowanie lepiej (w sensie czucia auta i tego gdzie były granice przyczepności) gra mi się w Gran Turismo, szczgólnie w 6 cześć gdzie trochę zmienili fizykę zawieszenia. W Forzie miałem wrażenie że cały czas gdzieś tam  działały jakieś wspomagacze albo auto nienaturalnie lepiło się do drogi. Grałem dużo w cykl GTR i GT Legends na PC, do tego okazyjnie Ryśka... Forza mi jakoś nie leży, ale to tylko moja opinia. Najlepiej jakbyś sobie mógł pograć u kogoś w oba tytuły i porównać co sprawia więcej frajdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego mi tlumaczyc nie trzeba. Nie rozumiem jednak Twoich przykladow z dystrybutorem, kredytem i przymykaniem oczu.

To znaczy rozumiem je i teraz wlasnie sam sobie zaprzeczam, jednak ani ja, ani Ty piractwa nie zwalczymy, chociaz Ty przynajmniej probujesz.

 

Wspomne przy okazji, ze Secret Service powrocil, jesli ktos ten magazyn pamieta, a akurat przegapil.

 

 

Edytka - to do aflinty, bo sie post w miedzyczasie pojawil i teraz wyglada, jakbym do marhofa napisal. :)

Edytowane przez H4lik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piractwo to nie kradzież, jest kilka orzeczen sądu na ten temat.

 

Poza tym, to miedzy innymi dzieki piractwu PlayStatiom (jak i rowniez Microsoft z Windows) osiągnęło taki sukces i zarobilo tyle kasy.

 

Moim zdaniem warto obecnie kupowac konsole poprzedniej generacji. Roznica pomiedzy nimi a obecna generacja jest niewielka. Mamy duzo wiecej dobrych gier i mozna je kupic tanie uzywane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem całkiem niedawno slima PS3 za 400 polskich złotych, w zestawie m.in. GT5, Mortal Kombat, parę innych tytułów - mykam właśnie w GT6 i jestem BAARDZO zadowolony, a ceny gier używanych czasem wręcz śmieszne za świetne tytuły (np Borderlands - 20zł).

 

Apropo tematu - czy jest tu jakaś liga graczy w Gran Turismo 6? Możnaby się spiknąć i pograć online wieczorami, wprawdzie póki co mam tylko pada i dość kaleczę, ale chętnie pojeżdżę dla odmiany z kimś żywym :)

 

p.s. swoją drogą, kupiłem też w tamtym roku PS2 od kumpla - 100zł za konsolę + 15 tytułów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...