Skocz do zawartości

Playstation 3


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ktoś wspomniał o nowym NFS ?

 

Właśnie pobrałem demo z Xbox LIVE!

 

Ta gra jest... żałosna. Efektowna z wyglądu niczym Burnout, ale model jazdy nie podobny do niczego w co bym wcześniej grał. Jakiś zmutowany Burnout z strasznie ociężałymi autami.

 

Wracam do Forzy 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie...jako użytkownik iX`a od paru lat i fan forza motorsport, w końcu postanowiłem

dorzucić do mojej kolekcji również PS3!, a że jestem facetem to oczywiście odrazu szarpnąłem

z półki GT5 Prologue. I niestety jestem okropnie zawiedziony. Od tego momentu minęło już jakies 3 miesiące

i stwierdzam

 

GT5P vs FORZA 3 - Forza niestety bije na łeb GT5 Prologue

- wydaje mi się że GT5 ma ciut ładniejsze auta ale na tym poziomie grafiki to naprawdę naciągane stwierdzenie

- trasy w GT to jakies nieporozumienie

- dźwięki samochodów ? nieporozumienie (bo dźwięki z Forza 3 to istna symfonia)

- ogólna frajda z jazdy jest nieporównywalnie lepsza w Forza 3

- opinia znajomych jako że gramy często w 3-4 osoby --> tylko Forza 3

 

Reasumując - na PS3 są naprawdę fajne gry których nie ma na Xbox`sie i na odwrót.

Obie konsole mają swoje perełki i każdy będzie bronił swojego dopóki nie stanie sie posiadaczem obu ;-).

 

A czy ktoś na forum pamięta jeszczcze prawdziwego NFS`a ? czyli jedynego i najlepszego czyli NFS 1 i NFS 1 SE ?

1995 rok :D rewolucja! Aktualnie NFS to symulator jazdy na sankach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może ja zadam takie pytanie które już pewnie było... czy da się podłączyć myszkę i klawiaturę i czy da się wtedy grać w jakieś FPP ? Bo powiem szczerze że grając w Killzone 2 na padzie nie bardzo mi to idzie :roll:

Robił ktoś takie doświadczenia ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może ja zadam takie pytanie które już pewnie było... czy da się podłączyć myszkę i klawiaturę i czy da się wtedy grać w jakieś FPP ? Bo powiem szczerze że grając w Killzone 2 na padzie nie bardzo mi to idzie :roll:

Robił ktoś takie doświadczenia ? :wink:

 

Ja do killzone na ps2 dokupilem kiedys taka myszke/podkladke dedykowane. Mozna tez dokupic podobne cos do PS3. Mozna podłaczyc zwykle, takie pecetowe, ale aby działały w grach trzeba specjalnego adaptera.

 

Poziom trudnosci tej gry jest troche przegiety. Nie mam zadnego problemu z grami FPP na konsolach grając padem (mam ps3 i x360), nawet na wysokich poziomach trudnosci, przeszedlem ich cala mase, ale sredni poziom z Killzone2 daje mi ostro popalić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ostatnie 120 godzin grania na PS3 to tylko i wyłącznie MAG.

WTF ? :mrgreen: nie wiem co to jest ale jeśli to jakiś zestaw myszka + klawiatura do PS3 to poproszę o info.

Macie jakiś link albo namiary gdzie mogę kupić ori zestaw do PS3 ? Bo nie chce się bawić w adaptery itp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ostatnie 120 godzin grania na PS3 to tylko i wyłącznie MAG.

WTF ? :mrgreen: nie wiem co to jest ale jeśli to jakiś zestaw myszka + klawiatura do PS3 to poproszę o info.

Macie jakiś link albo namiary gdzie mogę kupić ori zestaw do PS3 ? Bo nie chce się bawić w adaptery itp :)

 

:mrgreen::twisted:

 

http://www.gamespot.com/ps3/action/mag/ ... Btitle%3B2

 

A przykład miał pokazać, że na padzie się da - bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema panowie,wczoraj gralem w demo GT5 w sklepie, jezdilem wrc w toscani i lambo na nurburgringu ,mysle ze gra bedzie fajna aczkolwiek cudow sie nie spodziewajcie wedlug mnie to bedzie takie GT4 z lepsza grafika.sprzedawca w sklepie powiedzial mi ze oni maja termin na 2 stycznia ale nigdzie to nie jest oficjalnie obwieszczone wiec mogl klamac.kupilem f1 2010 ,fajna gra ale trzeba do niej miec kiere bo na padzie skrety nie sa plynne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

http://www.gamespot.com/ps3/action/mag/ ... Btitle%3B2

 

A przykład miał pokazać, że na padzie się da - bez problemu.

 

Pewnie że się da. Maluchem też dojedziesz, ale chyba Subaru szybciej i przyjemniej :P

 

Co do myszy podłączanych pod PS3 to konkreciki, a nie mity poproszę.

Większość po ostatnim patchu przestałą współpracować :P

 

Jak polecicie coś i kupię nie będzie chodzić to oddajecie kasę ! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krawwwcu, gdzie w to grałeś?

To nie mógł być Prologue, bo w nim nie ma ani Lambo ani 'Ringu :wink:

w sklepie z grami,w stanach ,i jeszcze jezdzilem nascarem po jakims owalnym torze ,co mi sie nie podobalo to to ze na toscani na pierwszym okrazeniu byl dzien a na drugim tak szybko sie zrobilo ciemno ze nie bylo nic widac ,mam nadzieje ze to tylko na demo zrobili taka szybka zmiane pory dnia zeby pokazac jak to dziala bo jesli to samo bedzie w grze to lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq a jak jezdzisz w GT5 to wciskasz sobie trójkącik żeby działało sprzęgło? Wtedy trzeba puścić gaz przy zmianie biegów jest bardziej realistycznie i dużo się traci jak w ferworze walki nie wchodzą biegi :mrgreen:

 

Nie jeździłem jeszcze w GT5 z G27. Sprawdzę. W NfS:Shift zmieniam biegi ze "sprzęgłem", choć nie wiem, czy przypadkiem nie dałoby się ich wrzucić również bez :)

 

Skoro w realu F1 jeździ na łopatkach, to czemu chcesz jeździć z układem H ?

 

A no właśnie

 

Testowałem jazdę z tym H... i jest po prostu CH....e

 

No to ja mam kompletnie inne wrażenia - najlepsze czasy na Ringu kręcę na manualu w układzie H.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...