Skocz do zawartości

Playstation 3


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Przemeq, Colin jest strasznie zręcznościowy, jest przeciwieństwem do Richard Burns Rally, które są w miarę realistyczne, a pomiędzy oboma tytułami jest WRC4 znane z PS2.

 

Problem z GT4 jest taki, że tam nie czuć prędkość tak jak w prawdziwym aucie przez co jedzie się szybciej niż naprawdę. Zakręty, które w GT4 nie udanie atakujesz 160 w życiu atakowałbyś nie więcej niż 130. Najpierw trzeba się nauczyć grać, żeby móc wykorzystywać prawdziwą wiedzę. Przyznam się, że zanim zacząłem czerpać autentyczną przyjemność z samej jazdy w GT4 minęły *długie tygodnie, ale uważam, że jak najbardziej było warto.

 

 

Przez te długie tygodnie grałem dlatego, że wciągną mnie tryb kariery znaczy odblokowywanie nowych aut i... głupio było nie grać w PS2 skoro wydałem na nie 700zł. Teraz naprawdę mi się GT4 podoba. Uważam, że można na nim całkiem nieźle uczyć się i utrwalać teorii/ę dot. jazdy.

Zanim spodobało mi się GT4 to grałem głównie w WRC4, które dostarczało radość od pierwszych chwil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...

Przemeq, powiem tak: jak ją kupowałem byłem troche sceptycznie nastawiony, bo nie myślałem że będzie dużo lepsza od "dwójki". Byłem w dużym błędzie. Krótko mówiąc trójka rządzi. Już pierwsza gra jaką miałem, Motorstorm, mimo dość kiepskiego engine, i tak poraża grafiką. Golf Tiger Woods'a jest tak realistyczny że gram w niego już ponad miesiąc. A demo GranTurismo 4... :shock:

 

Do tego dochodzi odtwarzacz Blu-Ray, i możliwości grania w sieci. Myśle że Sony wypuściło kolejny mega-hit.

 

A i bezprzewodowe pady... niby gadżet, ale o ile wygodniejsze od tych na kablu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati, jak jest ze zgodnością w dół - czy na PS3 chodzą już wszystkie gry z PS2.

Jak wygląda sytuacja z kierownicami? Czy kierownice z PS2 działają bez problemów na PS3, względnie czy te nowsze, dedykowane do PS3, działają bez problemów na PS2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak kupie PS3, ale poczekam aż pojawią się jakieś cikawsze i lepiej wykorzystujące możliwości tej konsoli tytuły. Może do tego czasu zejdą też troche z ceną :roll: Ja wyjdzie FIFA'08 to pewnie już sobie nie odmówie :cool:

 

Chwilowo namówiłem kumpla więc jestem na bieżąco z nowościami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza gra z rajdówkami przez którą mam aktualnie ogromnie wielkie worki pod oczami to jest COLIN DIRT ... Mega Gra ! Naprawdę piąteczka dla wersji na Xboxa360 - calkiem inna i o kilkanaście razy lepsza gra niż ta na PC.

 

No i zostaje jeszcze ForzaMotorsport2 - tu nic nie trzeba tlumaczyc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na(...) Assasin Creed i wtedy chciałbym już zakupic PS 3 :).

 

To gra o pijanych kierowcach koni? :mrgreen:

 

 

Dlaczego z zakupem PS3 czekasz aż ukaże się na nim gra, która lepiej będzie wyglądać na PC? :razz:

 

Co do PS3, to najbardziej mnie interesuje w chwili obecnej jak będzie wyglądać sprawa GTA 4 i różnych platform. Ta gra na konsolach jest okaleczona!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

która lepiej będzie wyglądać na PC?

 

watpie ;)

 

Ta gra na konsolach jest okaleczona!

 

nie zgadzam sie, tak ogolnie :) GTA od trzeciej edycji jest jak dla mnie nierozlacznym elementem PlayStation. Nigdy nie gralem w to na kompie i jakos nie czuje potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest jakaś gra, w której realizm jest wyższy?

Forza Motorsport 2, premiera 26maja, demo do pobrania z Marketplace...a raczej z "rynku" wkońcu po wczorajszej aktualizacji system Xboxa360 jest w pełni po Polsku :).

 

No Forza Motorsport 2 byłem w szoku ! Grałem na tym czymś - to pad się nazywa aż mi ręce zdrętwiały. To nie gra to symulacja ! Subaraki można ustawiać przed zakrętem jak oryginały, silnik brzmi obłędnie prawdziwie, to co dzieje sie z autem oddaje ok 80 % tego co jest w rzeczywistości :!:

 

POLECAM :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

która lepiej będzie wyglądać na PC?

 

watpie ;)

 

To może już odstaw ten wat, bo Ci nie służy. Fakt, że pojawiło się kilka gier które wyglądają w wersjach na X360 lepiej niż PC, ale to wina twórców, a nie możliwości sprzętu. Jakoś dziwnym trafem twórcy takiego np. Crisisa podkreślają, że PC jest najmocniejszą platformą. :wink:

 

Ta gra na konsolach jest okaleczona!

 

nie zgadzam sie, tak ogolnie :) GTA od trzeciej edycji jest jak dla mnie nierozlacznym elementem PlayStation. Nigdy nie gralem w to na kompie i jakos nie czuje potrzeby.

 

Widzisz. Bo nie doświadczyłeś jak fajnie jest podmieniać wozy w grze na prawdziwe, które są zrobione nieporównywalnie lepiej, dokładniej niż te z gry. A jaka zabawa bawić się parametrami tych wozów :twisted: No ale grając na PC faktycznie tego nie uświadczysz... Też kiedyś byłem sceptycznie nastawiony do takich zmian w grze, ale te wydłużają jej żywotność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nic nie trzeba tlumaczyc

 

poza tym, ze nie ma szans z GT :P

Przeczytaj co napisał Intak ;) Forza zostawia daleko w tyle całą serie GT razem więtą.

Co do Dirta, no rzeczywiście grafika piękna, łądniejsza niż w Forzie, ładniejsza niż w Motorstormie tylko co z tego skoro gra sie tak jakoś "nie teges", nie wspominam o dźwięku :???: Do Forzy nie ma co porównywać bo to arcade i niewiele ma wspólnego z symulacją, jak już to do wspomnianego już Motorstorma który w kwestii przyjemności z gry moim zdaniem chyba jest nieco przed Dirtem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...