Skocz do zawartości

Playstation 3


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Yyy... tego... na razie mam tylko wpis w budżecie, bo widziałem już P3 na żywo i niestety nie zwaliło mnie z nóg... :roll: I teraz się zastanawiam, czy mimo braku zwalenia z nóg chcę wywalić w powietrze te 2.5K (czy ile to tam kosztuje) :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pograłem trochę u kolegi na X360 i... chyba się starzeję. Pierwszy szok po włączeniu - przecież to jest odkurzacz a nie konsola, w centrach handlowych czy ogólnie na demo standach tego nie słychać, ale wieczorem w domu wyłączenie urządzenia daje sporą ulgę dla uszu. Grafika super, ale gry mnie jakoś nie wciągały - dlatego piszę, że się starzeję. PGR ładnie wygląda, ale jakiś taki drętwy. GOW nie dla mnie, nie potrafię opanować sterowania i chaosu na ekranie. Call of Duty chyba mi się najbardziej spodobało, jeżeli da się to odpalić na myszce, to może być naprawdę wciągające, sterownie z pada też przekracza moje możliwości :mrgreen: Porażką jest wibracja na padzie do X360 jest jakaś taka tandetna w porównaniu do tego ca mam na PS2, ale to subiektywne odczucie, ogólnie ten pad jest jakiś taki dziwny, pewnie kwestia przyzwyczajenia. Ech..

Poczekam aż ktoś sobie zakupi PS3 :) Wtedy obaczę, czy taka sama kiszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porażką jest wibracja na padzie do X360 jest jakaś taka tandetna w porównaniu do tego ca mam na PS2, ale to subiektywne odczucie, ogólnie ten pad jest jakiś taki dziwny, pewnie kwestia przyzwyczajenia.

 

Hehe, najbardziej "dziwny" jest pad z X'a1, zwłaszcza jak się ktoś z PS przesiada - ogromna buła ale na dłuższą metę wygodna. Co do wibracji to fakt, nawet na pierwszym Xie to inny rodzaj wibracji niż w PS, pewnie w X360 jest podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupicie PS3, to nie bedziecie musieli narzekac na wibracje, bo Sony zrezygnowalo z tego bajeru.

Póki co tak, ale o ile mi wiadomo w końcu się dogadali z Immersion w tej sprawie i jest jakaś tam szansa na zmianę tej sytuacji. Z drugiej strony i tak do gier typu CoD albo GoW chyba mysz by mi bardziej pasowała, tak jak do wyścigów kierownica a do zręcznościówek pad i do ogólnej "imprezowej" rozrywki kamera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Korton. Faktycznie robi wrażenie :shock:

 

A tak bajdełej. Kupił ktoś z Was PS 3? Jak wrażenia? Czy wiadomo już, czy wszystkie gry z PS 2 chodzą na PS 3? Jak wygląda sytuacja z kierownicami (czy te od PS 2 pasują do PS 3 i vice versa)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym GT HD to jest tak że jak się ogląda trailery i screeny to faktycznie robi to wrażenie, ale już jakiś czas temu rozpisywali się o tym w PSX Extreme i o dziwo na żywo wcale już tak dobrego wrażenia nie robi. W każdym razie GT HD jako takiego nie będzie, można tylko demko za friko ściągnąć z netu (o ile ma się PS3).

A co do gierek z PS2 odpalanych na PS3 to prawda jest taka że do tej pory nie bardzo wiadomo co chodzi a co nie. Śmieszne troche zważywszy że rok wcześniej Microsoft ze swoją 360-ką też rozbił się o wsteczną kompatybilność gier. Jak widać historia lubi się powtarzać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji: GT4 nie oddaje w NAJMNIEJSZYM stopniu realnej jazdy. Samochody są dziwacznie nadsterowne, a hamulce działają jak z kosmosu (lekkie naciśnięcie i samochód staje dęba). Co dziwne, samochód przy ostrym hamowaniu zachowuje się tak, jakby miał krzywe tarcze i zepsute zawieszenie - telepie się od prawej do lewej :twisted:.

 

No właśnie: czy jest jakaś gra, w której realizm jest wyższy? Albo czy jest chociaż szansa na pojawienie się takiej gry? Bo od czasu zagrania w GT4 mój zapał do kupienia PS3 osłabł o jakieś 98% :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest jakaś gra, w której realizm jest wyższy?

Forza Motorsport 2, premiera 26maja, demo do pobrania z Marketplace...a raczej z "rynku" wkońcu po wczorajszej aktualizacji system Xboxa360 jest w pełni po Polsku :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, auto podczas hamowania telepie kiedy podczas hamowania skręcasz i nie masz włączonego ABSu. Ważne jeszcze czy grałeś na kierownicy czy na padzie. Na kiedyś kawiorowej kierownicy jest całkiem realistycznie. Wiem, bo po ostro sobie pograłem po 100km w Miedziance. Zarówno w MG jak i w GT Impreza pięknie z odjęcia bokami lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, auto podczas hamowania telepie kiedy podczas hamowania skręcasz i nie masz włączonego ABSu. Ważne jeszcze czy grałeś na kierownicy czy na padzie. Na kiedyś kawiorowej kierownicy jest całkiem realistycznie. Wiem, bo po ostro sobie pograłem po 100km w Miedziance. Zarówno w MG jak i w GT Impreza pięknie z odjęcia bokami lata.

 

Cholera, to kompletnie przeciwne wrażenie, niż to, które odniosłem. Niezależnie od wybranego samochodu ani hamowanie, ani zachowanie w zakrętach niczym nie przypominały rzeczywistego. Owszem - ustawienie wozu z przeciwskrętu i ciągnięcie gazem jest jak najbardziej możliwe, ale to nie zmienia faktu, że w niczym mi nie przypominało sytuacji rzeczywistej... :roll:

 

A - grałem na kierownicy z FF.

 

Nie wiem - może muszę pograć więcej...? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie się wydaje, że na porządną gierkę w której będzie można uczciwie samochodem pośmigać to jeszcze trochę poczekamy...

znawcy tematu powiadają, że zanim programiści w pełni wykorzystają możliwości tej konsoli to i ze 2-3 kwartały upłyną, więc chyba nie ma się co spinać... ja przynajmniej wstrzymuję się z zakupem do czasu pojawienia się porządnej gierki rajdowej :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może CMR D.I.R.T spełni nasze oczekiwania?

a kiedy to wychodzi?

ja bym chyba bardziej WRC preferował, jakby nie było mają oficjalną licencję i klimacik rajdowania jakby ździebko ciekawszy...

a czy może ktoś już testował tę kierownicę Logitech G25 Racing Wheel? czy rzeczywiście jest taka dobra (bo obita skórą z bobra)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji: GT4 nie oddaje w NAJMNIEJSZYM stopniu realnej jazdy. Samochody są dziwacznie nadsterowne, a hamulce działają jak z kosmosu (lekkie naciśnięcie i samochód staje dęba). Co dziwne, samochód przy ostrym hamowaniu zachowuje się tak, jakby miał krzywe tarcze i zepsute zawieszenie - telepie się od prawej do lewej :twisted:.

 

No właśnie: czy jest jakaś gra, w której realizm jest wyższy? Albo czy jest chociaż szansa na pojawienie się takiej gry? Bo od czasu zagrania w GT4 mój zapał do kupienia PS3 osłabł o jakieś 98% :twisted:.

 

To ja może niekoniecznie o Playstation ale... Jeżeli chodzi o realizm, to mistrzowskie jest GTR2. Naprawdę super. Jeżeli nie grałeś w to jeszcze to mocno polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o realizm, to mistrzowskie jest GTR2

 

Powiem szczerze, że mój rozbrat z grami jest niezwykle długi - w GT4 grałem czystym przypadkiem (w hotelu przy Ringu był plejak, to se polataliśmy - jakby nam było mało siedzenia za kółkiem w drodze na Ring i na samym torze :mrgreen:).

 

ja bym chyba bardziej WRC preferował

 

W nawiązaniu do tego, co napisałem powyżej: zastanawiałem się właśnie, jaka gra ma oficjalną licencję FIA, w tym zespoły, samochody i oryginalne rajdy. Teraz już wiem (a przynajmniej się domyślam) :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o realizm, to mistrzowskie jest GTR2

 

Powiem szczerze, że mój rozbrat z grami jest niezwykle długi - w GT4 grałem czystym przypadkiem (w hotelu przy Ringu był plejak, to se polataliśmy - jakby nam było mało siedzenia za kółkiem w drodze na Ring i na samym torze :mrgreen:).

 

Mam ściągnięty Ring do GTR! Wypas, naprawdę! :mrgreen:

 

Aha i giera ta posiada licencję - pełna nazwa to GTR FIA Racing Game. Jest nawet taki kierowca jak Max Stańco :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...