Skocz do zawartości

Playstation 3


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

A swoją drogą, to czy do GT5 faktycznie potrzebne jest te 900 stopni obrotu? Przecież tam się jeździ po torze a nie parkuje czy zawraca?

 

Jest, ja mam 200 od Chojnego i po przesiadce na 900 dużo łatwiej i precyzyjniej się przejeżdża np. szykany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja raz gralem na 900° kierze w GT5 i uwazam, ze to koszmar :roll: Przejezdzasz przez zakret, gdzie w rzeczywistosci wystarczyloby delikatnie skrecic kierownica, a tutaj trzeba robic przekladke :!: :shock:

 

Jakby sie, kurna, Jelczem jechalo...

ja korzystam z kierownicy Fanatec i mam podobne wrażenia :cry:

wcale fajnie mi się nie jeździ w GT5... zdecydowanie preferuję Forza 3, albo Dirt 2 i 3 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo to coś dla mnie. Jak granie na PS3 wygląda na Logitech'u G27 ? bo nosze się z zamiarem zanabycia drogą kupna w przyszłym tygodniu, a nie chciałbym wydać kasy w błoto. Miał ktoś z tym styczność? warto?

Fanatec ma dużo możliwości kalibracji w samej kierownicy (niezależnie od opcji w grze) i jak na oferowaną jakość jest wg mnie bezkonkurencyjny :lol:

kierownice Logitecha nie przypadły mi do gustu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie: czy grając w Heavy Rain z polską ścieżką dźwiękową też mieliście problem z nierównomierną głośnością? Chodzi głównie o monologi (myśli bohatera), które są strasznie głośne w porównaniu do dialogów. Swoją drogą muzyka i efekty dane są na 30%, głosy na 100%, a i tak muzyka potrafi czasem zagłuszyć kwestie słowne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem dzisiaj kino domowe Denon. Podłączyłem wszystko wg instrukcji tj. - PS3-> HDMI do Amplitunera, Amplituner -> HDMI do TV. TV nie może odebrać sygnału ("wyszukiwanie sygnału"). Nie jest to problem z kablem. Przy wyłączeniu amplitunera TV zachowuje się jakby w ogóle sygnału nie dostawał ("brak sygnału") a po włączeniu "wyszukiwanie".

Ktoś ma pomysł o co chodzi?

 

System działa jedynie poprzez bezpośrednie podłączenie PS3-TV (HDMI) i PS3-Amplituner (audio optykiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że chodzi tu o problem braku sygnału A/V a nie sterowania CEC?

Trzy kroki:

 

1) Sprawdź czy wejście do którego jest podpięta konsola w amplitunerze jest aktywne.

2) Włącz na konsoli wykrywanie parametrów obrazu i dźwięku (by dopasowała sygnał do tego co akceptuje amplituner).*

3) Sprawdź czy amplituner rozpoznaje sygnał z konsoli (Yamaha np. potrafi wyświetlić parametry sygnału).

4) Sprawdź czy TV jest podpięty pod wyjście (a nie wejście) HDMI w amplitunerze.

 

Wiem, że pewnie część kroków robiłeś, ale tak się sprawdza wszystko (na promach kosmicznych i samolotach też) :D

 

*EDIT

Reset ustawienia sygnału z konsoli wykonuje się następująco:

"PlayStation 3 pamięta podane mu ustawienia ekranu. Jeśli przenosisz PS3 między telewizorami SD i HD, możesz napotkać pusty ekran. Aby przywrócić domyślne ustawienia SD, zresetuj PlayStation 3 w następujący sposób: wyłącz system PlayStation 3, wciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania przez około 5 sekund, aż usłyszysz piknięcie. Wówczas możesz przy użyciu kategorii Settings w XMB ręcznie skonfigurować ekran."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta, wszystko sprawdziłem dokładnie tak jak piszesz, resety, ustawienia itp. Denon rozpoznaje sygnał z konsoli , tv też "coś tam" widzi -tj. pokazuje że wykrył rozdzielczość 1920 na czarnym ekranie, po czym przełącza się jakby znowu coś wykrył , pokazuje 1920 i tak w koło wrzucając na ekran "wyszukiwanie sygnałów"... jakiś handshake problem. :roll:

 

nie wiem co to jest sterowanie CEC, ale chyb to co w TV (samsung) nazywa się anynet +. Przy bezpośrednim podpięciu pod tv , ps3 jest wykrywany jako takie własnie urzadzenie, przez amplituner - nie .Tv mowi ze nie znaleziono urzadzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz jakieś inne urządzenie HDMI (np. komputer, tuner kablówki albo TV SAT) by sprawdzić, czy amplituner przepuszcza dalej sygnał?

 

CEC - czyli sterowanie funkcjami innego odbiornika poprzez HDMI (swoją drogą w starszych urządzeniach często nie działa na mieszanych platformach, bo każdy producent miał swoje "najlepsze" rozwiązanie :evil: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta, innego urządzenia brak. Jadę zaraz do Saturna i zobaczymy czy "im" się uda podłączyć. Jak nie - wybieram inny zestaw. Domyślam się, że zestaw Sony nie będzie miał takich problemów...

 

-- 24 lip 2011, o 12:47 --

 

hmmm....podłączyłem w Saturnie moje ps3 do mojego amplitunera i ich TV. Działa. Więc coś niehalo z moim TV jest. Ale chyba olewam temat i podpinam tak jak działa tj. ps3-hdmi-tv, ps3-optic-amplituner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może trzeba coś w TV przestawić? Teraz to już strzelam... Mój zestaw to TV Sony, amplituner Yamaha, no i PS3. To nad czym ubolewam, to fakt, że TV nie dogaduje się z amplitunerem jeżeli chodzi o automatyczne włączanie - podobne nowsze modele już sobie radzą. Ale z tego powodu nie mam zamiaru nowego TV kupować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może trzeba coś w TV przestawić? Teraz to już strzelam... Mój zestaw to TV Sony, amplituner Yamaha, no i PS3. To nad czym ubolewam, to fakt, że TV nie dogaduje się z amplitunerem jeżeli chodzi o automatyczne włączanie - podobne nowsze modele już sobie radzą. Ale z tego powodu nie mam zamiaru nowego TV kupować

W tv nie mam żadnych ustawień "zaawansowanych" , żadnych manualnych, wszystko auto. Więc nie bardzo jest co ustawiać. Nawet zmieniłem firmware w tv na nowszy - nie pomogło. Też nie mam zamiaru wymieniać TV przez to ;)

 

A przy okazji - nie ma ktoś Logitech Driving Force GT na sprzedaż? :twisted:

 

-- 28 lip 2011, o 15:08 --

 

Ma ktoś doświadczenia z tym?

02e3f637.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...