Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas pobytu w Mielcu, przez 3 tygodnie przed wjazdem na lotnisko musialem sie codziennie wylegitymowac na bramie przed straznikiem, imie nazwisko, nr dowodu/licencji i marka samochodu. I przez te 3 tygodnie (straznicy sie zmieniali) padaly co chwila pytania o model samochodu (a moj jest obklejony jak rajdowy, wiec znajduje sie z boku duuuuzy napis SUBARU, ale nic to)

Rozwalili mnie kompletnie dopiero jak zapytali mnie jaki to ford Ford?. Mowie ze smiechem ze Subaru. Oni zgodnym chorem -Ahaa... No i potem patrze co wpisali na tej przepustce...

-FORD SUBARU Myslalem ze padne... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba bylo miac tylko wlaczyc wycieraczki i zamknac oczy na chwileczke :twisted:
Ale porządne (nie lacetti) WRXy mają aluminiową maskę. Łatwo się wgina... Lepiej wsteczny i skrzydłem w zęby. :twisted:

kurna literke mi zjadlo "mijac" :wink: ale Witek zajazyl :mrgreen:

Ja kiedys lusterka lamalem na lokciach pieszych uczestnikow jezdni (tych co z niewidzialnymi telewizorami chodza) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W listopadowym numerze Logo jest artykuł o nowej Imprezie. Pod jednym zdjęciem umieszczony jest podpis. "Poprzedni model Imprezy WRX (skrót od World Rally Championship) :shock: była ulubionym autem tunerów, fanów wyścigów na 1/4 mili i ulicznych ścigantów. Wersje sportowe dawały sobie znakomicie radę w rajdach i wyścigach"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo nie będzie to już tak oczywiste

 

no sorry ale na razie od zawsze subaru = niediesel, a i jeszcze raczej 2.0xt nie pracuje jakby miał pompowtryskiwacze :grin:

 

a jeszcze jedna fajna sytuacja,

-proszę pana, czy ten napęd AWD jest dołączany

-nie, stały

- a bo inne to maja taki co może być dołączany( w tonie głosu stały AWD to lipa bo ni mozna dołączać, odłączać) :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to i ja się dołączę:

 

Sytuacja 1. (w pracy)

Mój szef chodzi w rozterce, bo nowy budżet na auta jest i się pyta mnie co kupić. Ja na to (oczywiście): Subaru. Odpowiedź: nieee, koreańskich nie lubie :shock:

 

Sytuacja 2. (rodzinne klimaty)

Szwagier się pyta: ty, co to za auto, te twoje "subaru"? Ja na to: chińskie :wink:. Szwagier: No kurde, to chińczycy startują w WRC? Niesamowite :neutral:

 

Sytuacja 3. (u znajomych)

Cytat: no jak można brać na poważnie kogoś, kto jeździ samochodem marki "Leśnik" - to mnie najbardziej rozwaliło :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...