Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio w pracy kumpel mnie pyta:

Bart, a ten wlot na masce to atrapa, nie?

Kurnik, nie, czemu, prawdziwy jest... :twisted::twisted::twisted:

 

Ale w końcu doszliśmy to sedna sprawy i wyjaśniłem mu, że znajduje się tam tzw. IC... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nic nadzwyczajnego nie napiszę, ale często mi się przytrafiała podobna sytuacja.

Kiedy podjeżdżałem na parking i studziłem silnik spora część znajomych z pracy pytała czy to dyszel, kiedy pytałem skąd im to przyszło do głowy słyszałem "no bo nie gasisz zaraz jak zaparkujesz tylko siedzisz w nim jeszcze tak długo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nic nadzwyczajnego nie napiszę, ale często mi się przytrafiała podobna sytuacja.

Kiedy podjeżdżałem na parking i studziłem silnik spora część znajomych z pracy pytała czy to dyszel, kiedy pytałem skąd im to przyszło do głowy słyszałem "no bo nie gasisz zaraz jak zaparkujesz tylko siedzisz w nim jeszcze tak długo".

To też przerabiałem... :P:mrgreen: :wink:

 

Ale jak na razie najwięcej emocji i pytań budzi wskaźnik boost nad zegarami... Zaprawdę powiadają ci co twierdzą, że niezależnie od przydatności +10 do lansu jest :twisted::P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz jedziemy spokojnie z Katowic z Oskarem jego turbowanna z "cichym" :twisted: wydechem 3" Blitz Nur SpecR i mijaja nas moi znajomi z pracy (on i ona) Kia Ceed, ktora kupili kilka dni wczesniej. Sytuacja u mnie w pracy dzien pozniej, rozmowa ze znajoma :

 

Ja: Wczoraj widzialem was na autostradzie. Mijaliscie mnie, a ja jechalem czerwona Impreza kombi.

Ona: To Ty :?::?: Boze jaka wies...

 

We mnie sie zagotowalo :evil: .

 

O: No wlasnie pamietam, ze wczoraj mijalismy czerwony glosny samochod i mowilismy "Jak ludzie moga w czyms tak glosnym jezdzic?"

J: W srodku da sie normalnie rozmawiac, a to co sie slyszy to piekny dzwiek i nikomu w srodku nie przeszkadza.

O: Mnie cos takiego to kojarzy sie z chlopakami z BMW..

 

W tym momencie pozostawilem jej wypowiedz bez komentarza. Przez dalsza czesc dnia nie odzywalem sie do niej wogole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę sobie wczoraj, wściekły dojść, wściekle calkiem, znaczy szpagatami przez miasto, najszybsza fura w miescie i te klimaty... dojazd do świateł, furkanie z rozgrzanego wydechu i dopada mnie czarne Audi (jak juz stałem oczywiście bo gdzie w locie :lol: ), otwiera się szyba, dwoch uchachanych kolesi:

 

- nie chcesz sprzedać? 8)

- nigdy :P

- ile ma koni? :twisted:

- czysta :twisted:

- no widać, ładnie za... szybko jeździ 8)

- no raczej :twisted:

- kupie sobie takiego :twisted:

- polecam i powodzenia 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz jedziemy spokojnie z Katowic z Oskarem jego turbowanna z "cichym" :twisted: wydechem 3" Blitz Nur SpecR i mijaja nas moi znajomi z pracy (on i ona) Kia Ceed, ktora kupili kilka dni wczesniej.

Jak mogliście pozwolić się wyprzedzić :P :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz jedziemy spokojnie z Katowic z Oskarem jego turbowanna z "cichym" :twisted: wydechem 3" Blitz Nur SpecR i mijaja nas moi znajomi z pracy (on i ona) Kia Ceed, ktora kupili kilka dni wczesniej.

Jak mogliście pozwolić się wyprzedzić :P :wink: :mrgreen:

 

 

Nie chcielismy spowiadac sie w konfesjonale :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- kupie sobie takiego :twisted:

- polecam i powodzenia 8)

 

Trzeba było dbać o wizerunek marki i naopowiadać, że się psuje, że 300 koni to tylko na papierze, a odczuwalne ok. 100 itd.

A ty go jeszcze zachęcasz...? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie masz racje... moze sobie jednak nie kupi

Na pewno nie kupi. "Za ten hajs to dostanie audika igła w tedeiku". I niech tak zostanie. :twisted:

 

Dokładnie A6 Quattro z boskim 2,5 TDI 170 Kunia :P Niech od razu kupi dwa z dwóch jednego poskłada :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam audika igła w tedeiku i chce impreze ;) baaa kupie ją na pewno...

a za skrzywiony światopogląd pokolenia ode mnie starszego coby niemieckie = najlepsze nie odpowiadam :mrgreen:

 

 

takiego audika jak mój to szkoda sprzedawać ;p igiełka, nie bita ;p za dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...