Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zwykle najwięcej do powiedzenia mają Ci, co w życiu nie byli na meczu, bo o wyjeździe nie wspomnę...

byłem na wielu wyjazdach, największy na 5 autobusów, niestety, w bardziej kulturalnym towarzystwie i burd nie było, jedynie doping, zdzieranie gardeł, wspólne fotki z zawodnikami i chlanie po wszystkim. Jeździłem na kosza, na mecze reprezentacji i siatę na AZS, ale co ja tam wiem, zadyma być musi, bo bawić się i dopingować swoich to mało :biglol::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmieszne? Znajdź większy wyjazd w PLS, ciężko Ci będzie, hale nie mają takich pojemności jak stadiony.

 

a jedyne trudne chwile to jak ktoś sie w toalecie zatrzaśnie na stacji benzynowej :P:biglol:

ps:

widzisz brt sa takie sytuacje,że lepiej nie dawac wiary temu co ktoś napisze w gazecie

bo po 1 - nie było go tam

po 2 - ma info z 3 ręki

po 3 - czasem cos sam doda

 

to odnośnie np. sytuacji z samolotem i wyrwanymi głośnikami- nie było wyrwanych głośników i wszystko całkowicie inaczej wygladało

a Ty powtarzasz takie pierdoły jakie gdzieś przeczytasz

na mieście bydło- byłes ? widziałeś ? ale zawsze masz na to zdanie- brawo

 

Powiem ci tak- jest dobre powiedzenie:

Kibic z dala sie nie [edycja moderatora]....., nie byłeś nie widziałeś nie komentuj bo real naprawdę ma mało wspólnego z opisem gazetowym.

To tyle na ten i inne tematy kibolskie coś człowiek wie ale nie może napisac lub nie chce bo nie tylko kibolki głupolki to czytają (pozdro dla piesków z MO ksp)

eLo

 

w bardziej kulturalnym towarzystwie i burd nie było,

chlanie po wszystkim.

 

zapytał bym - gdzie ta kultura ? bez alko nie potrafiliście ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz brt sa takie sytuacje,że lepiej nie dawac wiary temu co ktoś napisze w gazecie

przeczytałem to zdanie i dalej nie czytam :biglol::facepalm:

nie czytam gazet to i Twoich wypocin nie muszę :mrgreen:

Wiesz, jedyne info o kibolach ostatnio mam od policjantów - śledczych i za dobrze o nich nie mówią, ale oni też pewnie z gazet wiedzę zbierają, szczególnie z GW i od Tuska :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uznajecie tyko samych siebie jako wiarygodne źródło a jakiekolwiek inne wyśmiewacie? Sorry, Tusk nie, GW nie, La Gazetta nie, to wszystko polityczna propaganda, znajomy śledczy, który niejednego ultrasa przesłuchiwał - też nie, ściemnia, tak?

Podaj inne wiarygodne źródło(dla mnie i Ciebie), to pogadamy :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bydło wróciło :) 20h w jedna 24h w druga niestety nie subaru tylko Qashqai'em

 

Sa takie mecze po ktorych duzo sie spodziewasz a wychodzi kupa. albo oni nas totalnie zlekcewarzyli albo LE maja w kiju. Lazio nie pokazało nic!!! Dnoooo... na jedyny plus machajki non-stop. U nas pełna mobilizacja choć przyznam ze po 24h podrozy i tym co prezentował przeciwnik to wielu osobom sie odechcialo. Dobrze ze udało sie wejść i oprawie i części piro bo to nie było takie pewne - WAŻNE ZE ZAPREZENTOWALISMY SIE REWELACYJNIE A LAZIO NIE ISTNIAŁO.

 

Odnosnie Rzymu i Wlochow to zacytuję kolegę: "Włosi to sa tacy Rumunii tylko z lepszym PiaRem". Jeden z krajów do ktorego nie ciągnie mnie spowrotem. Chyba ze w inny region.

 

Żadnej z rzeczy o ktorych pisaliscie wyżej nie widziałem wiec nie skomentuje. Rozumiem ze ktos widział te wielki burdy, si? Aha... ten płot ktory rzekomo mieli sforsowac/zniszczyć nasi następnego dnia miał sie dobrze. Za nim stoii dwoch gości z karabinami wiec wątpię zeby komuś spieszylo sie do skakania przez niego buhahaha

 

@brt naprawde musisz? prosze skończ juz!

@lukass ponieważ znamy sie osobiście to kiedys Ci to wytlumacze :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy śledczy, który niejednego ultrasa przesłuchiwał - też nie, ściemnia, tak?

Podaj inne wiarygodne źródło(dla mnie i Ciebie), to pogadamy :biglol:

 

napisz z miejsca, że jesteś psem a nie robisz głupie podchody - słabe to

ps:wiarygodne źródła nie dla twojej informacji

 

a tu łap kulture z Rzymu

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=202233219957412&set=a.202232896624111.1073741882.125837880930280&type=1&theater

ps:

dobra tyle w temacie

@brt- ignor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś psem

:facepalm: buahahaha nie, psem nie jestem, jestem ciasteczkowym potworem :biglol: :biglol: :biglol: :biglol:

ps:wiarygodne źródła nie dla twojej informacji

widzisz, jak nie masz argumentów to szybko się wycofujesz

a tu łap kulture z Rzymu

czemu z Rzymu, może ze Stambułu, tam też się podobno lali i to na płycie stadionu :) Jaki to ma związek z tym, że jestem za wyplenieniem tego typu zachowań z naszych ulic?

 

sorki, rozpisałem się a później zobaczyłem ignora

Edytowane przez brt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawostka która się ukazała, podejście władz piłkarskich do klubów z PL

 

Prezes Legii Warszawa Bogusław Leśnodorski na antenie radia Wnet stwierdza bez ogródek "mamy taki trend w Europie - lewacki". Przy okazji prezes warszawskiego klubu odsłonił kulisy działań piłkarskich organizacji międzynarodowych. UEFA czy FIFA zajmują się tym jakie transparenty wiszą na stadionach, następnie grożą klubom, a te nie mają wyjścia i muszą się podporządkować.

 

Leśnodorski odniósł się na antenie do kary jaką wymierzyła UEFA za symbole wywieszone na stadionie podczas meczu eliminacji do Ligi Mistrzów.

 

- To mnie akurat bawi i śmieszy, bo mamy taki trend w Europie - używając zasłyszanego zwrotu, mając nadzieję, że jest słuszny - lewacki. Trend lewacki, który powoduje, że Ernesto Che Guevara i tam kilku innych "bohaterów" jest pozytywnych, a postacie historyczne kojarzone z prawicą, są dzisiaj nielubiane i niepożądane na stadionach. Znając życie i historię, pewnie za lat kilka to się zmieni i będzie odwrotnie - mówił Leśnodorski na antenie.

 

- Bawi mnie to, że takie organizacje jak UEFA czy FIFA, zajmują się tym, czy wisi Che Guevara czy inna postać na stadionie, ale tak jest po prostu. Jak to powiedział jeden z delegatów: "Przecież nie musicie startować w rozgrywkach europejskich". Więc nie mamy wyjścia i trzeba się podporządkować - zakończył wątek prezes Legii.

 

ładnie co ? My im tam przeszkadzamy ;):biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górnik dobrym składem w stolicy?

 

1800 biletów z letkom górkom dostali

no dali jak to oni ognia i fajnie, że od czasu do czasu ktoś konkretny z dopingiem przybywa na Ł3

 

uff powstał wątek Kibica Sportowego (tam odpływa cała śmietanka tych co lubią ą i ę) tak więc My możemy gadać o konkretach

ps:

postaram się o garść info a resztę proszę o gadkę choć jej brak mi nie będzie mi przeszkadzał :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że ktoś zmądrzał i założył swój wątek, i już nam tu nie będzie syfił.

A to jest Twój prywatny wątek, że tak uważasz i wolno w nim wyznawać jedyną słuszną wg Ciebie linię. Założyciel tego wątku na 100% nie miał takiego założenia, a i na 100% nie identyfikuje się z "ultrasami" - więc np ja nie zamierzam mimo odmiennego niż Twoje czy Gumasa zdanie rezygnować z dokonywania wpisów tu i komentowania wg mojej opini także zachowania kibiców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukass nikt stad nikogo nie wygania tak samo jak nie ma obowiązku pisania tutaj. Trzeba po prostu sie zastanowić czy jest sens... Przykładowo ja nie wbijam do wątku RZUCAMY PICIE i nie proponuje wieszania wszystkich alkoholikow gdy jakis pijak na ulicy zacznie mnie obrażać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek Rzucamy picie nie ma z piciem zbyt wiele wspólnego :biglol:

 

Tak na marginesie ;)

 

 

 

Całe szczęście, że ktoś zmądrzał i założył swój wątek, i już nam tu nie będzie syfił. :yahoo:

 

Dla przypomnienia z regulaminu The Forum:

3. Na Forum Subaru możemy rozmawiać o wszystkim pod warunkiem zachowania kultury wypowiedzi oraz poszanowania obowiązującego prawa.
6. Atmosferę panującą na forum tworzymy wszyscy; dołóż wszelkich starań aby inni nie poczuli się dotknięci Twoją wypowiedzią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukass nikt stad nikogo nie wygania tak samo jak nie ma obowiązku pisania tutaj. Trzeba po prostu sie zastanowić czy jest sens... P

Odniosłem wrażenie i chyba nie tylko ja, że jednak kilku osobom przeszkadzała może nie tyle obecność, ale głoszone przez innych poglądy.

 

Ale wracając do kwestii "kibolstwa"

Ja rozumiem, ze istnieją grupy bardzo mocno zaangazowane w szeroko pojęte kibicowanie swojej drużynie i fajnie że im sie chce, a jednocześnie stanowi dla nich fun i niejednokrotnie sens życia. Natomiast dobrze wiesz że w tych grupach jest tez sporo osób dla których nazwijmy to "bandytyzm" i "rasizm" nie jest czymś obcym i dla nich często sport schodzi na drugi plan. To wszystko dzieje się w dużej grupie, która zapewnia pewna anonimowośc, ale jednocześnie powoduje presję i nagięcie ogólnie przyjętych norm, więc czasami te kibolskie zachowania wymykają się spod kontroli. Sam w życiu za młodu miałem mniej i bardziej głupie pomysł jak sie spotkało w dużej grupie kolegów - wtedy to nam imponowało - dzisiaj z perspektywy czasu, wieku i doświadczenia wiem że nie było to ani mądre, ani poprawne. I dlatego uważam, że "fanatacy" powinni mieć na względzie iż większość społeczeństwa traktuje np taką wizytę na stadionie jako swego rodzaju spektakl sportowy (wiem że nasza liga to co najwyżej grupa tetralna przy osiedlowym domu kultury ;) ale my tu nie o tym) i jest zniesmaczona często tym co widzi i słyszy.

Dlatego jeszcze raz powtórzę że wszelkim bójkom (nie ważne kto zaczął), dewastacjom, rasizmowi czy wulgarnym śpiewom mówię nie i ilekroć o czymś takim słyszę/czytam niezalęznie czy z gazety wyborczej czy naszego dziennika ;) to będę to piętnował także w tym wątku.

Natomiast dobry dopin i oprawa są zawsze mile widziane. I nawet nie będę piętnował tego odpalania rac (bez rzucania na murawę - bo to akurat jest wieś), bo wiem że chcecie zrobić super widowisko, choć z drugiej strony rozumiem zakaz organizatorów odpowiedzialnych za szeroko pojęte bezpieczeństwo, bo to jest jednak otwarty ogień, w bardzo dużym skupisku ludzi, gdzie jest wiele łatwopalnych rzeczy (choćby flagi) i często dochodzi do tego alkohol u co po niektórych "władców ognia". Ale ok, tu rozumiem dwie strony i wiem że zgody pewnie nigdy nie będzie, ale to małe piwo - da sie żyć ;)

Ps. Okazjonalni kibice też mają swoje za uszami (znowu jest to efekt "tłumu") i widac to na meczach reprezentacji - baaaardzo mi się nie podoba buczenie i gwizd podczas grania hymnu przeciwników. To jest sport i nawet przed tym starciem z najważniejszym, najgorszym przeciwnikiem nalezy mu okazać szacunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukass

 

Z większością tego co napisałeś jestem w stanie się zgodzić... tylko ze ilośc osób wpadajacych tutaj i siejacych ferment jest wprost proporcjonalna do durnych informacji pojawiających sue w mediach... serio pisze tutaj chyba od 64-tej strony i gdy pismaki coś zwesza to wpada taki "brt" i podpala pod nami stos. ja serio jestem tolerancyjny ale dyskutować mogę z osobami, które choć trochę maja pojęcie o czym mówią lub maja otwarty umysl i potrafia samodzielnie analizowac. Haters gona hate jak to mówią.

 

Piszesz o rasizmie i bandytyzmie... a nas już drażni ze jest to główny temat gdy mówimy o kibicach - stad nasze reakcje. I nie mamy na celu zaciemniania przewinień kibiców... "We are not angels" jak głosiła jedna z naszych opraw. Ale do ciężkiej ... zachowajmy jakieś proporcje:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...