Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

ale sam ten wątek coraz bardziej przekonuje mnie do słuszności walki z kibolami.

chciałeś tym Nam ubliżyć ? jak taki jest twój cel to brawo, cel osiągnięty

to szerokości, choć napisał bym ci coś bardziej po kibolsku wiesz jak cham i prostak a Ty wtedy poczuł byś się lepszym człowiekiem :P ale wystarczy szerokości chyba skumasz ocb.

ps:

co do szufladkowania sam to właśnie zrobiłeś :P ale walcz walcz moze kiedyś wytłuczesz wszystkich kiboli świata :biglol:

Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt tu nie napisał, że Kaczka i Maciora to jest to czego chcą

Czego chcą? Pokrzyczeć sobie? Dopingować? a może zorganizować ustawkę(tu bym chętnie pomógł zabezpieczyć teren, może nawet udostępnił stadion, ba może jakieś maczety czy inną broń dowiózł, niech się wytłuką).

Dla ciebie ten kto teraz rządzi, wyborcza i tvn są OK

@@gumas_72, Boże, człowieku, skończ pisać o polityce i szufladkować innych na podstawie tego, że nie mają poglądów takich jak Ty.

Sorry, prawie nie oglądam tv, nie czytam GW, ale sam ten wątek coraz bardziej przekonuje mnie do słuszności walki z kibolami.

 

Przecież Ty robisz dokładnie to o czym piszesz. Mamy inne poglądy niż Ty i już jesteśmy dla Ciebie kibolami których trzeba najlepiej wybić. Mnie też ten wątek coraz bardziej przekonuje do słuszności walki z takimi jak Ty. Którzy szufladkują wszystkich kibiców jako bandytów a tak na prawdę nie mają zielonego pojęcia o ruchu kibicowskim. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być EOT, ale jeszcze jedno:

Przecież Ty robisz dokładnie to o czym piszesz. Mamy inne poglądy niż Ty i już jesteśmy dla Ciebie kibolami których trzeba najlepiej wybić.
co do szufladkowania sam to właśnie zrobiłeś :P ale walcz walcz moze kiedyś wytłuczesz wszystkich kiboli świata :biglol:

Czytajcie ze zrozumieniem :facepalm:

Edytowane przez brt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Dla ciebie ten kto teraz rządzi, wyborcza i tvn są OK

 

Nie znajdziesz ani jednej mojej wypowiedzi w tym tonie.

 

i tu błąd stach1111 bo nikt tu nie napisał, że Kaczka i Maciora to jest to czego chcą,

 

no właśnie,jak napisałeś wcześniej nie bądźmy dziećmi,bo doskonale wiemy ,że jarkacz puszcza do was oko z pozytywnym skutkiem,tylko,że po wygranych wyborach puści do was bąka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@brt ponieważ wiedzę w goracym temacie "walki z kibolstwem" masz znikoma to prosze Cie skorzystaj z jednej opcji:

1. Nie wypowiadaj sie

2. Pogadaj z ludzmi jezdzacymi na mecze, działającymi w ruchu ultras i jak juz to zrobisz to wpadnij tu bez tego kija ktory pchasz w nasze mrowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również wydaje mi się, że trzeba ignorować niektóre wypowiedzi bo to i tak do niczego nie doprowadzi sensownego

ligi mają przerwę więc rzeczywiście trzeba będzie chyba coś innego obejrzeć

 

kolejna prawda na temat "więcej niż klub"

 

"Eric Abidal wrócił do zdrowia po operacji guza wątroby i znów może grać w piłkę. Po odejściu do AS Monaco Francuz wyznał, że podczas choroby nie zawsze mógł liczyć na wsparcie Barcelony. - Gdy chorowałem, klub w ogóle mi nie płacił - powiedział w wywiadzie dla "L'Equipe"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna prawda na temat "więcej niż klub"

 

"Eric Abidal wrócił do zdrowia po operacji guza wątroby i znów może grać w piłkę. Po odejściu do AS Monaco Francuz wyznał, że podczas choroby nie zawsze mógł liczyć na wsparcie Barcelony. - Gdy chorowałem, klub w ogóle mi nie płacił - powiedział w wywiadzie dla "L'Equipe"

 

szok :wacko: ja wiem, że chłop pewnie na to miał ale wszystko jedno- nie płacić mu bo nie gra -brawo

 

właśnie po I kwarcie Hiszpania pokazała nam miejsce w grze zwanej basket :unsure:

5:25

no granie wszystkiego przez jednego gracza to nie jest sposób na gre, a takie mieli plany :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki trener taki skład. Na początku przyznam się, że miałem nadzieję, że ten facet coś tu zdziała, ale niestety to jeszcze większy dziod niż "Franiu nasz prawdziwek". Powtórzę raz jeszcze- Dopóki reprą będzie rządzić Antoni Kawał CH do spóły z SB-kami z PZPN-u, dopóty nie liczcie, że kiedykolwiek kadra będzie walczyć o cokolwiek. Wybór ryżego na prezesa, też nie wiele wniósł, nowotwór jak toczył polski fussball, tak toczy i nic nie zapowiada się, żeby było inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psiarnia na Ślonsku nie daje za wygraną. Kibice z Chorzowa pomimo swojej swojej niewinności są wyłapywani i stawiani przed sądem. O wyłapywaniu meksykanów nic nie słychać, pewnie zdążyli się już ulotnić.

 

Szkoda, że "ZAKŁADNICY" grają w Sobotę na wyjeździe, przydaliby się na mieście.Ciulato, że trzeba na Niemcy wracać, bo by się wybrało na wycieczkę do 100licy.

Edytowane przez Markus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...