Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Prawda jest taka, ze to Legia powinna awansowac, bo spalonego nie bylo! Brawo za walke. Kosa super!

Przecież obiektywnie patrząc to Legia była dużo słabsza. Wyniki w tych 2 meczach były lepsze niż gra.

 

dokładnie

rotowanie składem to nie był dobry pomysł co było widać

Janek Urban chyba w Legii długo nie posiedzi, na ligę wystarczył na Europę juz nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szanse już wcześniej ocenialiśmy i niespodzianki nie było. Wczoraj jednak chłopaki zostawili kawał zdrowia na boisku. Po prostu byliśmy słabsi, w lidze mistrzów każda strata w środku pola jak Vrdoljaka to najczęściej bramka.

Jest jednak LE, trzeba wygrać parę spotkać, zabrać się w lidze za granie, wzmocnić się na przyszłość i będzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybór był taki: dobre wyjazdy (LE) albo dobra piłka (LM). srylion razy bardziej mnie bolała zeszłoroczna porażka w pucharach.

 

niech tylko łysy jutro dobrze pociągnie te kule :D

 

PS. nasze pojawienie się na meczu, oprawa, race - mistrzostwo świata!

 

oglądałem wczoraj mecz Celticu (a były teoretycznie ciekawsze mecze) i jestem pod wrażeniem... poziom piłkarski średni ale walka, emocje, zaangażowanie na najwyższym poziomie. właśnie takie drużyny jak Celtic powinny grać w LM. szkoda, że z nimi nie odpadliśmy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam,po Śląsku to już było tydzień temu :D

 

Teraz wypadałoby się pożegnać z klasą,ale będzie ciężko

 

Piękna ta bramka Rakitica,choć troche szmata,pięknie mu nasz obrońca podał :facepalm:

 

Dżizas 2:0 :unsure:

 

jednak 0:5

 

Szczerze powiem,że po całkiem niezłej grze w Sevilli i naprawdę dobrej postawie Legii wydawało mi się ,że polski football klubowy wchodzi na trochę wyższy poziom,ale dzisiejszy dzień to bardzo zimny prysznic.

 

No i Śląsk nie zagra również w Lidze Europy.

 

 

 

Dzisiaj Bay:Chel o superpuchar Europy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awans raczej nierealny. W Rzymie na pewno bedzie ciekawie:) turasy i cypryjczycy kompletnie mnie nie jaraja ale przynajmniej nie zmarzniemy na wyjazdach :)

 

Nie ma to jak być optymistą ;)

Edytowane przez eRBe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...