Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Ahonen zrezygnował z Subaru

 

Zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni Fin Janne Ahonen zrezygnował z odebrania głównej nagrody zawodów, luksusowej wersji Subaru. Wysokość podatków jakie musiałby zapłacić za sprowadzenie auta sprawiła, że mistrz czterech skoczni uznała całą sprawę za nieopłacalną.

 

 

:toobad:

 

Schmidtt ma do dzisiaj taki kompleks Małysza że właśnie na Malince wylądował na buli :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FyFY_RUMwAU

 

naprawdę, bardzo pozytywnie nastawiony do życia człowiek :)

 

tak wracając jeszcze na chwilę do złotej piłki:

"Tomáš Rosický: "Przysięgam, że głosowałem na Ronaldo, mój głos zaliczyli Messiemu"

 

Thiago Silva, kapitan Brazylijczyków, przyznał, że głosował na pierwszym miejscu na Cristiano, a FIFA zaliczyła mu pierwszy głos na Messiego, a drugi na Cristiano.

 

Portugalski selekcjoner Gabonu, Paulo Duarte, chciał głosować na Cristiano, ale FIFA nie wysłała mu papierów, chociaż o nie zabiegał.

 

Gianluigi Buffon: "Głosowałem na Ronaldo, na liście FIFA okazało się, że oddałem głos na Pirlo"

 

Igor Denisov: Głosowałem na Ibrahimovicia, Ronaldo, a następnie Messiego, ale FIFA ogłosiła, że wybrałem: Messi, Ronaldo i Ibrahimovic. Być może czytają od tyłu...

 

 

Swoje zażalenie składa także: Ibrahimović, Dennis Alias, José Pekerman".

 

 

 

nie wiem czy te kilka głosów zmieniłoby coś w końcowym wyniku głosowania ale dla mnie od 2010 roku ten cały plebiscyt to jeden wielki śmiech, a w tym roku można śmiało mówić a przekręcie i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

dla mnie od 2010 roku ten cały plebiscyt to jeden wielki śmiech, a w tym roku można śmiało mówić a przekręcie i tyle

 

frustru frustru fanów żelka. Naprawdę wierzysz, że te drobne nieprawidłowości (to jak w PKW incydenty w kilku komisjach wyborczych) zmieniły by cokolwiek?

 

Ostateczne wyniki:

1. Lionel Messi 22px-Flag_of_Argentina.svg.pngArgentyna 22px-Flag_of_Spain.svg.png Barcelona 41,60% 2. Cristiano Ronaldo 22px-Flag_of_Portugal.svg.pngPortugalia 22px-Flag_of_Spain.svg.png Real Madryt 23,68% 3. Andrés Iniesta 22px-Flag_of_Spain.svg.pngHiszpania 22px-Flag_of_Spain.svg.png Barcelona 10,91% 4. Xavi 22px-Flag_of_Spain.svg.pngHiszpania 22px-Flag_of_Spain.svg.png Barcelona 4,08% 5. Radamel Falcao 22px-Flag_of_Colombia.svg.pngKolumbia 22px-Flag_of_Spain.svg.png Atlético Madryt 3,67%

 

http://www.fifa.com/mm/document/ballond%27or/playeroftheyear%28men%29/01/98/07/84/fboawardmenplayer2012-bycountry.pdf

 

Policz sobie jak by te zmiany (dorzuć 10 innych dla lepszego samopoczucia) wpłynęły na końcowy wynik %.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w tym wypadku w teorie spiskowe (chociaż o samej FIFA można wiele złego napisać) - jednak samo głosowanie, jak większość zauważa, z uwagi na rozdrobnienie głosów wygląda na dość łatwe do sprawdzenia - jeśli są drobne nieprawidłowosci, poczekajmy na oficjalny komunikat o ile się pokaże. Zakładam, że głosowanie było korespondecyjne - może komuś się wydawało, że zagłosował na kogoś innego niż myślał :) Nie mniej jednak nie miało to wpływu na końcowy rezultat (o ile nie ma błędów w samej liście FIFA !!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...