Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Zawisza na zakazie

Tychy zwiedzanie browaru

Częstochowa święcenie jajek

Wągrowiec zlot motocyklistów

 

:mrgreen:

 

-- 14 maja 2011, o 21:40 --

 

Lille 1 - 0 PSG

 

90 min Obraniak wlazł w 79 min i strzelił bramę w 89 min :shock:

Lille zdobywa PF :mrgreen:

 

 

A my dziś na Lechii dopingowaliśmy m.in. : Justynę Kowalczyk, Kubę Wojewódzkiego, Andrzeja Gołotę, Romana Polańskiego, Tomasza Adamka, Krystynę z Gazowni i Rysia z klanu :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz kolego że nazwiska nie grają- gra zespół to że wyłożył kase to nic nie zmienia, trzeba mieć zgrany zespół to że kupił Teveza i spółkę nic nie dało za bardzo.

 

By nie byli zgrani, to by nie byli na miejscu, na którym są obecnie.

1-0 i FA CUP w rękach MCFC!!!!

 

 

 

 

 

A wczoraj na GieKSie, miejscowi pokonali Odrę 2-0 i szkoda, ze tylko tyle...

Przez cały mecz nie było prowadzonego dopingu oraz nie zawisła żadna fana na płocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wczoraj zagłebie zostało wręcz rozbite, dzis o 18.30 w hali Globus 4 mecz o mistrzostwo piłki ręcznej kobiet. stan rywalizacji 2-1 dla zagłebia ( gra do trzech zwycięstw)

MISTRZEM POLSKI JEST MONTEX- MONTEX NAJLEPSZY JEST :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co którzy oglądają mecz w TV - proszę potwierdźcie mi czy dobrze widziałem - 11 minuta, zwarcie Małeckiego z Ntibazonkiza i kiedy się twarzami " spotkali" z ust Małeckiego " sp...j j...y czarnuchu" ?

Widać to było w powtórce na zbliżeniu kiedy się "zwarli" ...

Nieładnie, nieładnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co którzy oglądają mecz w TV - proszę potwierdźcie mi czy dobrze widziałem - 11 minuta, zwarcie Małeckiego z Ntibazonkiza i kiedy się twarzami " spotkali" z ust Małeckiego " sp...j j...y czarnuchu" ?

Widać to było w powtórce na zbliżeniu kiedy się "zwarli" ...

Nieładnie, nieładnie ...

 

 

dokładnie to do niego powiedział :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy wie, że Małecki to idiota i cham , jedynie kibice "wisełki" go wielbią, ale to nic dziwnego... tacy ludzie 8)

Sam kiedys mialem sprzeczke z Małeckim, po kabaretach czekałem na Taxówke ze znajomymi, podjechała a Małecki się wcina, że jemu sie spieszy i jemu sie tak taksówka NALEŻY, jak mu kolega powiedział, że zaraz mu sie co innego bedzie należec to poleciały teksty w stylu " Ty wiesz kim ja k... jestem? " ... wielki Gwiazdor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, ważne jest to, że WISŁA JEST MISTRZEM POLSKI. Dziękuję, dobranoc! :mrgreen: 8) :wink:

Szkoda, że tutaj mody pilnują, bym to skomentował w kilku słowach :lol:

Ale o co chodzi? Napisz, chętnie sobie poczytam. :roll: Ja nie mam nic do Cracovii, wręcz ich lubię i życzę im jak najlepiej! Niech wygrają następne spotkania i zostaną w lidze! A teraz się cieszę, że udało się zdobyć mistrza i trzymam kciuki za puchary! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Wisły - grali najrówniej.

 

Nie mieli też tyle niefartu, co np. Legia :twisted:.

 

A Małecki? Zwyka prostaczyna, ale to taki typowy bad boy: kibice drużyny, w której gra go uwielbiają, wszystkich przeciwnych - oceniają realistycznie :twisted:. Jak świat światem tacy byli i to nie tylko w piłce nożnej. Vinnie Jones, Paul Gascoine, Eric Cantona, a w koszykówce np. Bill Laimbeer i cała ówczesna ekipa Bad Boys w Pistons.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, ważne jest to, że WISŁA JEST MISTRZEM POLSKI. Dziękuję, dobranoc! :mrgreen: 8) :wink:

Szkoda, że tutaj mody pilnują, bym to skomentował w kilku słowach :lol:

Ale o co chodzi? Napisz, chętnie sobie poczytam. :roll: Ja nie mam nic do Cracovii, wręcz ich lubię i życzę im jak najlepiej! Niech wygrają następne spotkania i zostaną w lidze! A teraz się cieszę, że udało się zdobyć mistrza i trzymam kciuki za puchary! :)

i vice versa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus_SK, a co to jest GTS...? O Porsche Ci chodzi...?? Craxy nie było, bo stadion nie jest skończony / odebrany...

 

Zelazny, W I S Ł A K R A K Ó W :D :D Nie jesteś sam ;)

 

eMTe, nie rozumiem, o co Ci chodzi z nazywaniem Wisły "wisełką".... :roll: Jest mistrzem Polski i tyle, lepiej, żeby Cracovia się wzięła za siebie i nie spadła, bo będzie mieć najlepszy stadion w I lidze.... :lol: Co do Małeckiego, to historia z taxi jest oczywiście prawdziwa, słyszałem z ust Małego takie teksty na Wawelu Kraków kiedy nie chciał zapłacić 5 PLN za wejściówkę kilka lat temu... 8) :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Ale piłkarzem jest dobrym i tyle w temacie. Co na boisku (w Kąciku Kibola ;) ) to na boisku i tam to powinno zostać, a po meczu piątka i fair play :mrgreen: Sam gram (amatorsko) i wiem, że ludzie są różni, raz wyjdziesz na boisko i lecą K...y, Ch..e itp inwentarz, a innym razem kultura, szacunek dla przeciwnika. I ta druga opcja powinna być obowiązującą normą. Tyle, dziękuję, dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do wisły nic nie mam, do zadnego zespolu nic nie mam, sam dzis bylem ze znajomymi Wiślakami na meczu , na sektorze wisły i nikt nawet sie nie odezwał ze nie skakałem, nie cieszylem sie i nie kibicowalem wisle, nie trudno sie bylo pewnie domyslic komu kibicuje. Jedyne co to ten Małecki, robicie z niego gwiazde , boga, i nie wiadomo kogo, owszem gra dobrze , nawet bardzo dobrze ale to nie uprawnia goscia do tak prymitywnych zachowan. Poprostu nie trawie ludzi, którzy duzo gadaja a mało robią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...