Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

 

To właśnie nas Madridisów odróżnia od kibiców Barcy.

 

Pomyliłeś się. Nasz klub nazywa się Farca i jesteśmy cienką drużyną i cienkimi kibicami.

 

 

Kłódźcie się kłódźcie ! i tak nie dostaniecie Fabregasa :!: :!: :!: :mrgreen:

:shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze a propos meczu z Arsenalem (choć dotyczy to każdego innego meczu). Cytat z Guardioli: "Musimy przyjąć, że przegrana to część gry w każdym sporcie. To jest raczej wyjątkiem, a nie regułą, aby wygrać 16 spotkań z rzędu. Ogólnie rzecz biorąc zespół jest w dobrej formie przez cały rok, ale nie ma nic bardziej oczywistego jak to, iż nie są niezwyciężeni".

 

I dwie ciekawe informacje:

 

- Messi rozegra dzisiaj swój 250 oficjalny mecz w barwach Barcelony (zadebiutował 16 października 2004 roku) :mrgreen:

 

- w 2011 roku, w Londynie zostanie otwartych pięć nowych szkółek FC Barcelony, w których półtora tysiąca brytyjskich dzieciaków będzie mogło szkolić swoje umiejętności w systemie rodem ze stolicy Katalonii.

 

-- 20 lut 2011, o 13:16 --

 

i tak nie dostaniecie Fabregasa :!: :!: :!: :mrgreen:

 

Arsene Wenger zapewnił, że jego klub nie ma zamiaru sprzedawać żadnego ze swoich kluczowych pomocników:

 

http://www.sport.pl/pilka/1,65080,91365 ... zedaz.html

 

Swoją drogą, chciałbym zobaczyć wyniki finansowe Arsenalu. Ciekawe, czy są gdzieś łatwo dostępne? Spodziewam się bardzo stabilnej sytuacji, a może nawet konkretnych zysków. Młodzi gracze, kupowani za niewielkie pieniądze + dosłownie kilka gwiazd z niezłymi kontraktami (ale bez przesady). Na tle Chelsea czy Man Utd, że o City nie wspomnę, musi to wyglądać dobrze. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puchar Polski Lech Poznań-Polonia Warszawa 0-1

No cóż, przegrany mecz Lecha po przypadkowej bramce, strata jak najbardziej do odrobienia .

Zakładam, że PW będzie się mórować w rewanżu, jeśli nie to szanse Lecha wzrosną.

Takie uroki polskiego futbolu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puchar Polski Lech Poznań-Polonia Warszawa 0-1

No cóż, przegrany mecz Lecha po przypadkowej bramce, strata jak najbardziej do odrobienia .

Zakładam, że PW będzie się mórować w rewanżu, jeśli nie to szanse Lecha wzrosną.

Takie uroki polskiego futbolu ;)

 

 

A jak tam grał Hubert "Pinokio" Wołąkiewicz ?? :lol::lol::mrgreen::mrgreen: Podobno ta bramka to głównie jego wina :twisted:

Wart jest tych 75 tyś miesięcznie ?? :wink: :D

 

Lech znowu pokazał, że o ile gra coś w LE to z naszymi drużynami nie idzie tak dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puchar Polski Lech Poznań-Polonia Warszawa 0-1

No cóż, przegrany mecz Lecha po przypadkowej bramce, strata jak najbardziej do odrobienia .

Zakładam, że PW będzie się mórować w rewanżu, jeśli nie to szanse Lecha wzrosną.

Takie uroki polskiego futbolu ;)

 

 

A jak tam grał Hubert "Pinokio" Wołąkiewicz ?? :lol::lol::mrgreen::mrgreen: Podobno ta bramka to głównie jego wina :twisted:

Wart jest tych 75 tyś miesięcznie ?? :wink: :D

 

Lech znowu pokazał, że o ile gra coś w LE to z naszymi drużynami nie idzie tak dobrze.

 

Z perspektywy Kotła Wołek dawał radę, faktycznie bramka padłą z akcji po jego stronie defensywy.

To dopiero pierwszy mecz w rodzimych rozgrywkach po długiej zimowej przerwie i dlatego nie ma co popadać w panikę, widać że chłopaki mają dużo siły po zgrupowaniu i to cieszy.

Zobaczymy co się stanie w czwartek i za tydzień w niedziele (ligowy z Widzewem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i tak nie dostaniecie Fabregasa :!: :!: :!: :mrgreen:

 

Arsene Wenger zapewnił, że jego klub nie ma zamiaru sprzedawać żadnego ze swoich kluczowych pomocników:

 

http://www.sport.pl/pilka/1,65080,91365 ... zedaz.html

 

Swoją drogą, chciałbym zobaczyć wyniki finansowe Arsenalu. Ciekawe, czy są gdzieś łatwo dostępne? Spodziewam się bardzo stabilnej sytuacji, a może nawet konkretnych zysków. Młodzi gracze, kupowani za niewielkie pieniądze + dosłownie kilka gwiazd z niezłymi kontraktami (ale bez przesady). Na tle Chelsea czy Man Utd, że o City nie wspomnę, musi to wyglądać dobrze. :wink:

 

 

Tu masz - > http://www.arsenal.com/news/news-archive/arsenal-holdings-plc-financial-results z maja 2010

 

Swoją drogą dług cały czas maleje bo sprzedają mieszkania na Highbury (może już sprzedali)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

san, dzięki za info. Wygląda to interesująco i przede wszystkim zyskownie. Ciekawe jak wychodzi porównanie zyskowności w stosunku do innych klubów PL?

 

Durbos, jeszcze wczoraj zdania były podzielone. Jedni pisali, że Valdesa nie zobaczymy przez kilka tygodni. Inni, że jednak zagra z Arsenalem. Jak będzie zobaczymy. Ja do Pinto nie mam zaufania i jeśli to on zagra z Arsenalem, to mamy kłopot. :?

 

BTW, wczoraj Barcelona pokonała Athletic 2:1. Cieszy ta wygrana i takie małe przełamanie zespołu po ostatnim remisie i przegranej.

 

Przy okazji info dla fanów Zlatana - mamy dopiero luty, a Villa już wyrównał strzelecki wyczyn Zlatana Ibrahimovicia, który 16 bramek strzelił w całym poprzednim sezonie. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu zawitało CBA, mają sprawdzić czy nie było nieprawidłowości w procesie przebudowy stadionu.

Ciekaw jestem jaki wynik da ta wizyta, kontrola ma zakończyć się w maju.

 

 

Bez urazy ale chyba nawet na Ukrainie budują lepiej stadiony niż w Poznaniu. Przecież to jest po prostu wstyd że to ma być stadion na Euro 2012 :? :?

 

http://goool.pl/aktualnoci/ekstraklasa/5815-czego-jeszcze-projektant-nie-uwzgldni.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam niejasne przeczucie, że za bardzo zależało decydentom na byciu "naj" - by stadion był największy, najszybciej wybudowany i dawał najlepszą widoczność kibicom (stąd problemy z wentylacją i trawą). Całe szczęście dla Lecha, że klub nie musi się z tego tłumaczyć, tylko może dołączyć do załamujących ręce, że trzeba grać na takim stadionie :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że gdyby inwestorem był klub to wszystko byłoby tip top, a jak się buduje za publiczne pieniądze to nie przykłada się takiej uwagi do każdej wydanej złotówki.

I tak jest w przypadku chyba 3 stadionów na Ukrainie, że budują za prywatną kasę.

Zagadką dla mnie jest kto i jak będzie utrzymywał stadion Narodowy, wiadomo jakiś koncert się odbędzie lub mecz reprezentacji i co dalej? W przypadku Gdańska, Wrocławia i Poznania są jeszcze przesłanki, że jakoś to ogarną bo kluby będą rozgrywały zawody na tych arenach.

Z trawą problem polega na zasyfionym podłożu, mnóstwo tam chemii i pyłu po budowie dlatego nie zieleni sie tak jak powinna.

Nie rozumiem tylko dlaczego przy którejś z wymian murawy nie wymieniono całości tylko trawę.

Grobelny zapowiedział następna wymianę ciekawe czy tym razem zrobią to jak trzeba :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie nas Madridisów odróżnia od kibiców Barcy.

 

 

Pomyliłeś się. Nasz klub nazywa się Farca i jesteśmy cienką drużyną i cienkimi kibicami.

o tym, że klub jest cienki ( czyt. słabszy od Realu) będziemy się coraz bardziej przekonywać w najbliższych sezonach i jestem tego pewien :twisted:

O kibicach nie będę się wypowiadał bo mam o nich swoje zdanie. Jedno tylko mogę powiedzieć, że 90% z nich to tzw. jednosezonowcy, którzy stoją za tym klubem dopóki są na fali i odnoszą sukcesy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że gdyby inwestorem był klub to wszystko byłoby tip top, a jak się buduje za publiczne pieniądze to nie przykłada się takiej uwagi do każdej wydanej złotówki.

I tak jest w przypadku chyba 3 stadionów na Ukrainie, że budują za prywatną kasę.

Zagadką dla mnie jest kto i jak będzie utrzymywał stadion Narodowy, wiadomo jakiś koncert się odbędzie lub mecz reprezentacji i co dalej? W przypadku Gdańska, Wrocławia i Poznania są jeszcze przesłanki, że jakoś to ogarną bo kluby będą rozgrywały zawody na tych arenach.

Z trawą problem polega na zasyfionym podłożu, mnóstwo tam chemii i pyłu po budowie dlatego nie zieleni sie tak jak powinna.

Nie rozumiem tylko dlaczego przy którejś z wymian murawy nie wymieniono całości tylko trawę.

Grobelny zapowiedział następna wymianę ciekawe czy tym razem zrobią to jak trzeba :?

 

Przecież czy to w Gdańsku czy w Warszawie ( Legia, Narodowy) to miasta budują stadiony i jakoś takich jaj nie ma, więc to raczej nie tu leży przyczyna. :roll: W Gdańsku już część kasy na utrzymanie stadionu przez najbliższe lata jest ( kontrakt z PGE), teraz to od Lechii zależeć będzie ile będą musieli dołożyć lub też ile zarobią na stadionie bo jak wiadomo to Lechia wygrała przetarg na zarządzanie stadionem.

W Poznaniu już dawno powinien polecieć za ten bubel, no ale to Polska w końcu :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że powinien polecieć.

Szkoda też że, nie zrobili jednego projektu stadionu, tylko zmieniali go w trakcie umowy.

No i wspaniały projektant nigdy wcześniej nie pracował nad stadionem piłkarskim :/

 

Co do Gdańska i reszty stadionów to porządek tam musi by bo przecież Tusk z Gdańska, Schetyna z Wrocławia a stolica to stolica .

Żeby nie było do nikogo nie mam pretensji bo sami sobie jesteśmy winni w jakimś stopniu.

Możemy sobie w Poznaniu jedynie pluć w brodę, że daliśmy się jak mały Jasiu wykiwać naszym włodarzom :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że powinien polecieć.

Szkoda też że, nie zrobili jednego projektu stadionu, tylko zmieniali go w trakcie umowy.

No i wspaniały projektant nigdy wcześniej nie pracował nad stadionem piłkarskim :/

 

Co do Gdańska i reszty stadionów to porządek tam musi by bo przecież Tusk z Gdańska, Schetyna z Wrocławia a stolica to stolica .

Żeby nie było do nikogo nie mam pretensji bo sami sobie jesteśmy winni w jakimś stopniu.

Możemy sobie w Poznaniu jedynie pluć w brodę, że daliśmy się jak mały Jasiu wykiwać naszym włodarzom :/

 

 

Gadasz jak śledzie. Wszystko co dobre się w Gdańsku dzieje to zasługa Tuska :mrgreen::mrgreen: Co Tusk ma do tego że w Gdańsku wygrał dobry projekt i jest prawidłowo wprowadzany w życie? My się potrafimy postawić jako kibice i wywalczyć to co chcemy (kolor krzesełek, nazwa ulicy itp.) A to że Was miasto robi na każdym kroku to nie jest wina Tuska czy Schetyny. Sami się zgadzacie na żenujące zagrywki ( Amica-Lech) i udajecie że nic się nie stało. Powinniście chyba bardziej zadziałać jako stowarzyszenie odnośnie stadionu. No chyba że działacie bo tgo to ja nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tym, że klub jest cienki ( czyt. słabszy od Realu) będziemy się coraz bardziej przekonywać w najbliższych sezonach i jestem tego pewien :twisted:

O kibicach nie będę się wypowiadał bo mam o nich swoje zdanie. Jedno tylko mogę powiedzieć, że 90% z nich to tzw. jednosezonowcy, którzy stoją za tym klubem dopóki są na fali i odnoszą sukcesy.

 

Dokładnie tak. Zresztą podobno w Farsie już o tym wiedzą i jakimś cudem udało im się pojąć tą prawdę. Dlatego mogę chyba zdradzić, że nowy Prezes prowadzi rozmowy z Jarmarkiem Europa. Żeby jakoś utrzymać Camp Nou, konieczny będzie wynajem stadionu na jakiś cel biznesowy.

 

Z drugiej strony rozpoczęły się negocjacje z Izolatorem Boguchwała, o wynajęciu ich stadionu na mecze Farsy. Ponieważ za chwilę nie będzie praktycznie kibiców w Farsie, pojemność stadionu Izolatora powinna być więcej niż wystarczająca.

 

Niestety nie mogę w tej chwili podać dalszych szczegółów tych działań, bo jestem zajęty odbarwianiem moje koszulki Farsy na białą. 8)

 

Ps.

O kibicach nie będę się wypowiadał bo mam o nich swoje zdanie.
- "Dzwonię do Ciebie, gdyż nie mogę z Tobą rozmawiać" :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę na ładny mecz w wykonaniu Lecha wynik jaki mnie interesuje to taki który daje awans.

Zaraz się zaczyna Liverpool-Sparta liczę na pepików bo chciałbym rewanżu za el. do Ligi Mistrzów z drugiej strony jednak grac z Liverpoolem to większa atrakcja.

Jak się skończy zobaczymy, oby nie tak jak 2 lata temu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...