Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

markos007, nie lubię Realu jak cholera, ale muszę powiedzieć, że bardzo mi szkoda Casillasa po tym meczu i wogóle, że gra w tym klubie.

na szczęście Casillas nie raz już udowodnił, że ma białe serce i ten klub po prostu kocha. Zapewne w każdej chwili mógłby przejść do barcy, tylko po co? zdobył wszystkie tytuły oprócz pucharu króla w takim wieku, że Xavi czy Iniesta robili w przysłowiowe majty :)

na Real jeszcze przyjdzie czas, więc na razie z pokorą przyjmę porażkę mojej drużyny ale będę w nią wierzył do końca :wink:

Mourinho już nie raz pokazał, że potrafi poukładać drużynę, a to że Real ma potencjał to wiem na pewno. Możliwość rewanżu będzie już niedługo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla Barcelony - grali swój piękny futbol, i ani razu nie odczułem że przeciwnikiem jest wielki Real który wygrywa w tym sezonie wszystko.

Chyba już większy opór stawiła Mallorca remisując z Barcą 1:1 :P

 

Jedyne czego mi żal to tej otoczki awantur, przepychanek i wyzwisk :evil:

 

Ramos vs Puyol & Xavi

Casillas vs Pique

 

Ciekawy jestem jak to wpłynie na grę całej reprezentacji.

 

Ramos - zawieszony tak w ogóle tylko na 1 mecz :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem drugą połowę, i powiem szczerze tak grającej barcy to chyba nigdy nie było, czasem trudno było śledzić piłke bo tak szybko ni nieprzewidywalnie klepali te podania i grali w przysłowiowego dziada w realem :) swoją drogą gdyby zamiast tych kilku kołeczek wypatrzyli czekających samotnie na prawym skrzydle zawoników to mogloby być ponad 10:0 :mrgreen:

 

ech, ten stadion ma magię, chciałbym tam drugi raz pojechac ale na razie się nie składa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem jak to wpłynie na grę całej reprezentacji.

Puyol już powiedział, że to, jak się zachował Ramos nie będzie miało wpływu na ich relacje. To co stało się na boisku, tam też zostaje i spoko :D

Myślę zresztą, że oni (zawodnicy Barcy) są w stanie zrozumieć frustrację Realu, bo przecież w pewnym momencie meczu (chyba przy 4:0) ewidentnie i z premedytacją grali tak, żeby pognębić Królewskich - tak jak napisał marro - podania tylko w poprzek lub na małej przestrzeni i żadnych zagrań do wybiegających na pozycję kolegów :mrgreen:

 

-- 1 grudnia 2010, o 13:09 --

 

No bo jak można nie wyjść z siebie:

http://www.metacafe.com/watch/5578206/fc_barcelona_tiki_taka_vs_real_madrid/ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne czego mi żal to tej otoczki awantur, przepychanek i wyzwisk

 

to przez tego murinio zakichanego w każdym klubie mąci i cwaniakuje :evil::evil:

 

Akurat w tym meczu Murinho praktycznie nie wstawał z ławki :P

 

ludzi wysłał :evil:

 

 

 

Lech pokona Juventus Rudnevsem ( 4 bramka 8) ) i mrozem :wink: :mrgreen:

 

Kotorowski pięknie obronił strzał Del Pierro i dobitkę :shock: a ja się pytam gdzie byli obrońcy :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...