Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Widzisz co region to obyczaj. Jakbys pomieszkal na polnocy to wiedzialbys co jest bardziej sledziowe a co mniej.

 

Nie wątpię. To tak jak z nami. Wszyscy w Polsce gadają na nas "hanysy"(GieKSA, \r/uch, Górnik itp.), a my pomimo tego, podczas Derby Śląska "wrzucamy" na siebie "gorole" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to mnie przeraża tym bardziej... :roll:

 

Niby można powiedzieć na przykładzie Lecha, że jak chcą, to umieją zagrać na europejskim poziomie, a więc mistrz Polski aż tak zupełnie bez szans w Europie nie jest, jednak niestety wiem też, że jeśli są to wyłącznie przebłyski, to trudno na tym opierać wiarę, że polska drużyna klubowa coś zawalczy w Europie. Czyli niezależnie od tego, kto zostanie mistrzem, znów w eliminacjach LM zbierze baty... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dzisiejszych meczy LM:

 

Tottenham : Werder Brema 3:0 :arrow: brawo Tottenham. Chłopaki naprawdę robią wrażenie. :wink:

 

Panathinaikos - Barcelona 0:3 :mrgreen:

 

Valencia - Bursaspor 6:1 :shock:

 

A Inter minimalnie dowozi 3 pkt. Na razie to jest cień Interu z zeszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gorszym meczu, niż w piątek na Legii, nie byłem chyba nigdy. Karny z kapelusza (choć formalnie faul w polu karnym = karny), potem dwa farfocle, bezładna kopanina. Dramat.

Przemeq, przosze Cie nie przesadzaj ..... :wink:

nie liczy sie styl tylko wynik :twisted:

 

 

A tak na marginesie .....

Zastanawia mne dlaczego ktokolwiek chce grac w polonii znajac Wojciechowskiego i jego podejscie do pilki....

kasa :?:

tak samo trenerzy , juz mu Janas sie nie podoba... kto nastepny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gorszym meczu, niż w piątek na Legii, nie byłem chyba nigdy. Karny z kapelusza (choć formalnie faul w polu karnym = karny), potem dwa farfocle, bezładna kopanina. Dramat.

Przemeq, przosze Cie nie przesadzaj ..... :wink:

nie liczy sie styl tylko wynik :twisted:

 

 

A tak na marginesie .....

Zastanawia mne dlaczego ktokolwiek chce grac w polonii znajac Wojciechowskiego i jego podejscie do pilki....

kasa :?:

tak samo trenerzy , juz mu Janas sie nie podoba... kto nastepny ?

 

Oczywiście że tylko i wyłącznie kasa. Niczym innym Polonia nie jest w stanie przyciągnąć piłkarzy. Nie ma ani stadionu, ani kibiców ani atmosfery. Tylko że dla naszych kopaczy liczy się tylko i wyłącznie kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rpw,

oglądałem, wypiłem pół butli naprawdę starej i całkiem dobrej Metaxy. Mecz-kot. 300% adrenaliny. I po cichu się przyznam, że kibicowałem Kogutom.

 

Ostatnio specjalnością Kogutów są mecze z dużą dawką adrenaliny. :wink:

 

Dzisiaj Tottenham vs Liverpool 2:1 i mecz oczywiście... :shock: :shock: :shock: Liverpool w pierwszej części o wiele lepszy i powinien prowadzić kilkoma golami. Do przerwy tradycyjnie 0:1, by w drugiej części strzelić dwa gole, z czego zwycięska bramka pada w doliczonym czasie gry. :shock: :mrgreen:

 

Wow. :!: :mrgreen: Choć dzisiaj wygrali szczęśliwie, to i tak trzeba przyznać, że ta drużyna ma wielkie serce do gry. :mrgreen:

 

A jutro El Clásico :arrow: Barca vs Real. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T’estimo Barça. :mrgreen:

 

Poniedziałkowe Gran Derbi na Camp Nou mają już swoją mozaikę. Jest tradycją, że w meczach Barcelony z Realem Madryt kibice witają piłkarzy wychodzących na boisko spektakularną dekoracją.

 

Tym razem cały stadion pokryje 100 tys. kart w barwach blaugrana oraz katalońskiej flagi: 45 tys. czerwonych, 35 tys. niebieskich i 20 tys. żółtych. Na trybunie głównej oraz na lateral widoczne będą barwy klubowe, natomiast na Gol Nord i Gol Sud barwy katalońskiej flagi, senyera.

 

Wychodzący z tunelu piłkarze ujrzą ponadto na wysokości drugiego i trzeciego poziomu trybuny lateral wielki napis: T’estimo Barça (Barço, kocham Cię).

 

http://www.sport.es/default.asp?idpubli ... io_PK=1402

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...