Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Życzę miłej lektury.

 

" Stanowisko Wiary Lecha dotyczące zajść w Chorzowie

 

Nie żebym popierał zachowanie kasków, ale Wasze oświadczenie również mało się ma do rzeczywistości.

Krótko mówiąc: Chcieliście trochę na \r/uchu pocwaniakowac(pewnie po tym jak Was FC \r/uchu w 40osób obiło na autostradzie, pomimo, że Was było ponad 80), ale się nie udało.

Akcja na stadionie typowo na przypał i tyle w temacie.

 

A.C.A.B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ponad 20 godzinnej podróży o 6 rano dotarłem w końcu z Poznania do domu. Wynik meczy każdy wie jaki był no ale w końcu w wyjazdach nie to jest najważniejsze :mrgreen:

Co do stadionu w Poznaniu to jestem nim zaskoczony ale na minus.

Porównując z nim nowy stadion Legii to jest to przepaść. Już nie mówię o samym wyglądzie bo jakoś w Warszawie mi bardziej przypadł do gustu ale o wykończeniu niektórych rzeczy:

- idąc schodami na sektor z sufitu leje się woda przy małym deszczyku :shock: :shock:

- WC jak na razie zbudowane z pustaków, w środku wygląda jak na tanim dworcu ( porównując Legię to w Warszawie jest 5 gwiazdkowy hotel :mrgreen: )

- catering wydawany za jakiś małych krat, wygląda to jest w więzieniu, już nie mówię o tym co tam można kupić bo jest to zimny hot-dog i napój do tego ( na Legi jest jak w KFC)

Nie wiem czy to się coś jeszcze zmieni, czy będzie wykańczane ale jeżeli tak ma wyglądać stadion na Euro to jest to jakieś nieporozumienie.

 

 

Co do dopingu to jednak potwierdziła się opinia że to Legia ma go najlepszy w Polsce. Nie wiem czy w Poznaniu jest taka słaba akustyka czy co ale kompletnie nie można zrozumieć co spiewają gospodarze. Legia też jest o wiele głośniejsza u siebie. Poznan tylko w momentach gdy śpiewał cały stadion dorównywał Legii. Szczerze mówiąc więcej się spodziewałem po tym "poznańskim kotle" :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś natomiast na Parkstadion Kattowitz, miejscowy GKS podejmowac będzie zespół z Wyspy Uznam, Flotę Świnoujście.

Po ostatnim zwycięstwie nad KSZO-kami, GieKSa złapała wiatr w(gacie) żagle i raczej nie powinna miec problemu z dzielącą ją o niemal wysokośc cełej tabeli Flotą. :mrgreen:

 

Początek spotkania, godz. 17.00.

 

 

NAPRZÓD GIEKSIARZE, AMBICJA KAŻE, WYGRAC DZIŚ TEN MECZ, BO TO ŚWIĘTA RZECZ :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ponad 20 godzinnej podróży o 6 rano dotarłem w końcu z Poznania do domu. Wynik meczy każdy wie jaki był no ale w końcu w wyjazdach nie to jest najważniejsze :mrgreen:

Co do stadionu w Poznaniu to jestem nim zaskoczony ale na minus.

Porównując z nim nowy stadion Legii to jest to przepaść. Już nie mówię o samym wyglądzie bo jakoś w Warszawie mi bardziej przypadł do gustu ale o wykończeniu niektórych rzeczy:

- idąc schodami na sektor z sufitu leje się woda przy małym deszczyku :shock: :shock:

- WC jak na razie zbudowane z pustaków, w środku wygląda jak na tanim dworcu ( porównując Legię to w Warszawie jest 5 gwiazdkowy hotel :mrgreen: )

- catering wydawany za jakiś małych krat, wygląda to jest w więzieniu, już nie mówię o tym co tam można kupić bo jest to zimny hot-dog i napój do tego ( na Legi jest jak w KFC)

Nie wiem czy to się coś jeszcze zmieni, czy będzie wykańczane ale jeżeli tak ma wyglądać stadion na Euro to jest to jakieś nieporozumienie.

 

 

Co do dopingu to jednak potwierdziła się opinia że to Legia ma go najlepszy w Polsce. Nie wiem czy w Poznaniu jest taka słaba akustyka czy co ale kompletnie nie można zrozumieć co spiewają gospodarze. Legia też jest o wiele głośniejsza u siebie. Poznan tylko w momentach gdy śpiewał cały stadion dorównywał Legii. Szczerze mówiąc więcej się spodziewałem po tym "poznańskim kotle" :roll: :roll:

 

Wynik cieszy, doping gorzej, zakładam że to fakt miejsca w tabeli naszych kopaczy.

Co do stadionu to prócz tego że fajnie wygląda z zewnątrz i ma fajne telebimy to faktycznie ma wiele niedociągnięć.

Z resztą na naszym forum i forum skyscrepers city są tematy o budowie tego obiektu.

Może się coś zmieni w momencie gdy zostanie wybrany operator stadionu.

Lechia duży plus za frekwencje i było was słychać całkiem nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawsze wyniki weekendu:

 

Chelsea : Sunderland 0:3 :shock:

 

Arsenal wygrywa, Citi po bardzo "cienkiej" grze remisuje. Remisuje też Utd, co powoduje zagęszczenie sytuacji w czołówce Premier League.

 

W hicie ligi włoskiej Inter przegrywa z Milanem 0:1. Tym samym Inter jest dopiero 5 w lidze, a Milan 1. :wink:

 

W La Liga wygrana Barcelony i Realu. Zostało jeszcze 2 tygodnie do Gran Derbi 2010. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...