Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra,

wstalem po ciezkiej nocy :twisted:

no i

Albert pelen szacun , walczyl na ile go bylo stac, dal chlopak z siebie wszystko

padl w 10 rundzie, dawalem mu max3 a tutaj taka niespodzianka. Chlopak naprawde sie staral i nie polozyl sie w 2 rundzie :twisted:

No i uwazam ze sedzia powinien Go liczyc, a nie przerweac walke - uwazam ze by sie pozbieral do konca rundy i by dopiero odpadl w 11.

Przegrac z Kliczką w 10 rundzie to jak z kim innym wygrac 8)

Naprawde wielki szacun za postawe i checi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka, że Kliczko to za wysokie progi dla Sosnowskiego. Ważnie, że walczył i chciał się pokazać z dobrej strony. Co do Kliczki, strasznie by mnie jednak ciekawił pojedynek jego z Davidm Hayem :twisted: Wiem, że na razie tylko działa im na nerwy swoimi wypowiedziami, ale na ringu byłoby na pewno bardzo ciekawie :)

Kliczko jak na razie za mocny nawet na Adamka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albert pelen szacun , walczyl na ile go bylo stac, dal chlopak z siebie wszystko

padl w 10 rundzie, dawalem mu max3 a tutaj taka niespodzianka. Chlopak naprawde sie staral i nie polozyl sie w 2 rundzie :twisted:

 

imgw, zgadzam się z tym co napisałeś. Szacunek za postawę. Umiejętności i doświadczenie jeszcze nie te ale może kiedyś.... :wink:

 

No i uwazam ze sedzia powinien Go liczyc, a nie przerweac walke - uwazam ze by sie pozbieral do konca rundy i by dopiero odpadl w 11.

 

Z tym się akurat nie zgadzam. :P IMO słuszna decyzja sędziego. Szkoda zdrowia Alberta, to nie miało już sensu.

 

prawda jest taka, że Kliczko to za wysokie progi dla Sosnowskiego. Ważnie, że walczył i chciał się pokazać z dobrej strony.

 

Dokładnie tak.

 

Co do Kliczki, strasznie by mnie jednak ciekawił pojedynek jego z Davidm Hayem :twisted: Wiem, że na razie tylko działa im na nerwy swoimi wypowiedziami, ale na ringu byłoby na pewno bardzo ciekawie :)

 

Byłaby to na pewno ciekawa walka. Obecnie w ciężkiej nie ma chyba nikogo, kto dałby szansę na bardziej interesującą walkę z Kliczką. No chyba, że jego brat. 8) :twisted:

 

Dla Kliczki powoli problemem będzie czas. IMO już chyba przekroczył swój maksymalny poziom sportowy. Zobaczymy jak będzie ale chyba za rok lub dwa pomyślałbym na jego miejscu o emeryturze od boksu. Jakoś nie chciałbym go widzieć znokautowanego. Legendy są potrzebne. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mourinho został oficjalnie trenerem Realu Madryt.

 

Cytat dnia:

 

"Strach? Nie ma takiego słowa w moim słowniku. Jestem człowiekiem o wielkiej pewności siebie i nie myślę o niepowodzeniu."

 

Generalnie życzę mu wszystkiego dobrego. :wink: Ciekawe co osiągnie z Realem i jakie wprowadzi zmiany.

 

moue.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro pozostał nie cały tydzień do Mundialu to mam propozycję. Każdy napisze na kogo stawia w tych mistrzostwach. I zobaczymy kto miał nosa.

Ja zacznę i postawię na drużynę, której od wielu lat kibicuje, a która nie jest faworytem.

 

zamer - PORTUGALIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ujęcie na te miejsca, z których nie widać pola karnego? :twisted:

 

Przecież to widok z zewnątrz. Nie znam stadionu, na którym z zewnątrz byłoby widać pole karne. No może pomijając "maracany" typu Estadio de Łomianki :mrgreen:.

 

Dobra, dobra. Bez wykrecania się! Cala Warszawa trabi teraz o bublach na stadionie Legii :mrgreen:

 

A przy Estadio del Łomianki dziś byłem - pole karne było widać nawet z drugiej strony ulicy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...