Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

W ekstraklasie karty zostały już rozdane, to w 1 lidze daleko jeszcze do końca rozgrywek.

Dziś w Katowicach, miejscowy GKS podejmie team z Bielska- Podbeskidzie.

Z racji "dobrych stosunków" włodarzy obydwu klubów GKS, który już raczej się utrzymał, poda "pomocną dłoń" piłkarzom z Podbeskidzia, którym to widmo spadku zagląda mocno w oczy.

Ale co tam, niech lepiej grajki odpuszczą ten mecz, bo potem "nasza brac podbeskidzka" będzie na mnie z byka spoglądac. :mrgreen:

 

Początek spotkania godz. 19.00, Park Stadion Kattowitz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie powtórka walki była. No cóż, można było się tego spodziewać - przeciwnik był wyższy i bardziej doświadczony ;-)

Miejmy nadzieję, że Pudzian wyciągnie z tego jakieś wnioski i będzie niepokonany :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wrócił :cool: W każdym razie, wielka fiesta - zero agresji, tłum na ulicach (wszyscy - faceci, kobiety, dużo ludzi z dziećmi), wszyscy w koszulkach/bluzach/z flagami Barcy (albo i wszystko naraz :twisted:) i atmosfera wspólnej radości - mam nadzieje, że w Warszawie kiedyś też przeżyjemy czegoś takiego, a nie tylko zbiorową zadumę :wink:

Tata nagrał nawet ze dwa filmiki, potem wrzucę

 

Mikad, dzięki za info. Na pewno było super fajnie. :mrgreen:

 

Wczoraj Inter wygrał Ligę Mistrzów po 45 latach czekania na to trofeum. Gratuluję, choć nadal nie jestem fanem tego stylu gry. Nie wspominam już o tym, że powinien być karny dla Bayernu. Ale cóż, Niemcy zagrali średnio. Ich obrona przy drugiej bramce pokazała, że ich miejsce nie jest w finale LM.

 

Inter tym zwycięstwem zarobił dodatkowe miejce dla Serie A w następnym sezonie LM, także Włosi też się cieszą.

 

Z newsów transferowych:

 

- Mourinho przechodzi do Realu

- Inter zadzwonił do Guardioli z ofertą (podobno Milan też)

- David Villa został piłkarzem Barcelony

- Cesc Fabregas podobno wyraził zdecydowaną chęć powrotu do Barcelony. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie Inter pokazał klasę :) pokonując Farsę byłem pewien że będą mistrzami. A to co pokazali z niemcami tylko mnie upewniło, że w tym momencie są najlepsi.

Styl jak styl - kiedy trzeba strzelać gole to strzelają, kiedy wystarczy remis to parkują się w polu karny i nikt nie przejdzie.

 

oj wiele bym dał żeby mój arsenal tak grał w defensywie :) chodź to pewnie duuża zasługa Lucio - jest fenomenalny, jak Puyol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Pudzianem .....

to mi sie przypomuina jak sie wstawaolo na walke Endrju Gołoty :twisted:

albo nie spalo cala noc zeby zobaczyc jak Endrju dostaeje becki - ile to bylo ? 94 sec ? :twisted:

tutaj bylo tak samo :twisted:

pol nocy czlowiek czeka z nadzieja , a tu po 6 min. nasz gladiator sie kladzie i nie da rady oddychac.

:evil:

niesety nasz Pudzian nadaje sie do przerzucania opon od ursusa a nie na ring :twisted::evil:

 

jak jeszcze bedzie walczyl w nocy to chrzanie spie i mm to gdzies :P:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie finał Ligi Mistrzów na Camp Nou pomiędzy Manchester Utd. a Bayern Monachium (2:1)? Ależ to były emocje! Bawarczycy prowadzili po golu Baslera zdobytym w 6 minucie meczu, ale tym co zadecydowało o zapisaniu się spotkania na kartach historii były dwa gole strzelone przez Anglików w 90 minucie (Sheringham i Solskjear).

 

Dzisiaj mija rocznica tego wydarzenia. Mecz miał miejsce 26.05.1999. :wink:

 

http://www.youtube.com/watch?v=VWelmqZkrGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dużo? :shock:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W 2001 roku za 76 milionów euro Zidane został zawodnikiem Realu Madryt.

 

 

Zaczęło się od Kaki, za którego szejkowie z Manchesteru City oferowali ogromne pieniądze. Kwoty fruwające w powietrzu przyprawiały o ból głowy. W grę wchodziło około 120 mln euro, choć kwota pewnie nie robiła na bogatych Arabach wrażenia.

 

Najwięcej - i nie są to spekulacje prasowe - trzeba wydać na gwiazdę Barcelony, Leo Messiego. Chcąc pozyskać Argentyńczyka, zainteresowany klub musiałby mieć przygotowane - uwaga - 254 mln euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...