Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Szczęsliwy dla nas remis, tylko dzięki zrywom udało nam się zremisować.

Mam nadzieje że ten kubełek zimnej wody pozwoli zmobilizowac sily na następne mecze. Jeżeli dobrze licze to do następnej rundy wchodzimy z trzema punktami :???:a mogły być cztery :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęsliwy dla nas remis

 

Owszem. Ale to jest turniej i zawsze gdzieś w końcu przychodzi słabsza chwila. Może dobrze, że teraz. Na pewno dobrze, że ostatecznie dzięki niesamowitej końcówce, mamy remis. :wink:

 

Słabe wieści z Australii - Radwańska odpadła w III rundzie. :sad:

 

Dobre wieści z Australii - Martyna zdobyła najwyższą górę Australii i Oceanii – Piramidę Carstensza na Nowej Gwinei. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resorak napisał/a:

Szczęsliwy dla nas remis

 

 

Owszem. Ale to jest turniej i zawsze gdzieś w końcu przychodzi słabsza chwila. Może dobrze, że teraz. Na pewno dobrze, że ostatecznie dzięki niesamowitej końcówce, mamy remis.

 

ważne,że mimo słabej gry dali radę zremisować .oby to był ten najsłabszy mecz na tych Mistrzostwach :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby tak w sobote i w niedziele :twisted:

 

A najlepiej oby lepiej :smile:

 

Jeśli chodzi o wynik, to liczy się wygrana. :mrgreen:

Ale oby jednak nasz styl gry był lepszy niż dzisiaj - czyli więcej spokoju i mniej głupich błędów. Grajmy jak z Hiszpanią! :mrgreen::mrgreen:

 

z7497922x.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasi zagrali chyba najsłabszy mecz w turnieju, w obronie jakoś bez gryzienia pomysłu, stracili chyba z 5 bramek po stratach i kontrach bez obrony oraz kompletnie nie potrafili zatrzymać dograń do obrotowego, chyba ponad 10 bramek ze środka nam wpadło

 

Z drugiej strony i to mnie cieszy ze wielkie drużyny wygrywają również mecze w których im nic nie wychodzi i zwykle druga taka gra sie nie trafia wiec może być tylko lepiej.

 

BTW oglądałem to na www.ipla.pl naprawdę fajna jakość nawet po podłączeniu kompa do TV było bardzo ok. polecam :!:

 

[ Dodano: Sro Sty 27, 2010 2:44 pm ]

nasi zagrali chyba najsłabszy mecz w turnieju, w obronie jakoś bez gryzienia parkietu i pomysłu, stracili chyba z 5 bramek po stratach i kontrach bez obrony oraz kompletnie nie potrafili zatrzymać dograń do obrotowego, chyba ponad 10 bramek ze środka nam wpadło

 

Z drugiej strony i to mnie cieszy ze wielkie drużyny wygrywają również mecze w których im nic nie wychodzi i zwykle druga taka gra sie nie trafia wiec może być tylko lepiej.

 

BTW oglądałem to na www.ipla.pl naprawdę fajna jakość nawet po podłączeniu kompa do TV było bardzo ok. polecam :!:

 

[ Dodano: Sro Sty 27, 2010 2:44 pm ]

nasi zagrali chyba najsłabszy mecz w turnieju, w obronie jakoś bez gryzienia parkietu i pomysłu, stracili chyba z 5 bramek po stratach i kontrach bez obrony oraz kompletnie nie potrafili zatrzymać dograń do obrotowego, chyba ponad 10 bramek ze środka nam wpadło

 

Z drugiej strony i to mnie cieszy ze wielkie drużyny wygrywają również mecze w których im nic nie wychodzi i zwykle druga taka gra sie nie trafia wiec może być tylko lepiej.

 

BTW oglądałem to na www.ipla.pl naprawdę fajna jakość nawet po podłączeniu kompa do TV było bardzo ok. polecam :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem właśnie że mecz z Czechami uznano za najlepszy tych mistrzostw- co prawda oglądałem ostatnie 12 minut ale z jakimi emocjami :lol::mrgreen:

Sytuacja jest dość ciekawa w grupie- lepiej w finale mieć Francuzów czy Hiszpanów :neutral: obydwie drużyny maja szanse w pewnych okolicznościach.

Jednego można byc pewnym- nie odpuszczą :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym wolał mieć pewny awans do MŚ czyli przegrana w dzisiejszym meczu i Francja w półfinale. W meczu z Czechami było widać ze byli ugotowani stawką meczu. Jak im zejdzie z głowy ta presja to IMHO sa na tyle mocną ekipą że przejadą po każdym, czy to będzie Francja, Hiszpania , Portoryko czy Nowa gwinea

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oglądałem, szkoda porażki :sad: jutro walka o brąz :idea:

 

[ Dodano: Nie Sty 31, 2010 2:53 pm ]

Małysz 3 po pierwszej serii :smile:

strasznie dziwny sposób punktacji z tym dodawaniem odejmowanie za wiart i belkę startową :idea:

 

za chwilę piłkarze zaczynają mecz o brązowy medal :razz:

 

[ Dodano: Nie Sty 31, 2010 3:17 pm ]

na razie cieniutko grają 3:8 -medal daleko :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...