Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Pippo załatwił Liverpool hehe, dobrze, pokazał,że laptopy meczów nie wygrywają i zawsze ktoś w stylu Paolo Rosi czy I.Rash (dobry przykład w tym kontekście) na polu karnym znajdzie miejsce. Takich zawodników cenią tylko kibice danego zespołu-reszta ich nienawidzi bo to bywa upokarzające jak najgorsza niedorajda na boisku strzela nam dwa gole'

Coś z przyśpiewek : jeszcze z czasów jak jeżdziłem do Szczecina na Pogoń aby obejrzeć mecze Wisły Kraków której kibicem jestem:

 

1/ Wisła z Krakowa - to mojej dupy połowa

 

2/ Olewam Olewam - krakowską Wisłę szczecińską milicję (tu dochodzi melodia z lat 70tych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem za Milanem i Milan wygrał !!! Ale jak Kuyf strzelił na 2:1 to było ciepło. W ogóle sędzia skrócił mecz o kilkanaście sekund.

 

Jeśli zaś chodzi o tzw. przyśpiewki niecenzuralne to:

 

http://www.porcys.com/Forum.aspx?id=2256

 

PS. Ten kawałek wątku ma chyba jakąś amnestię bo jak nie to pachnie banem na parę tygodni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. A znacie "Płonie ognisko na Łazienkowskiej..." tak mi sie przypomniało

 

A to?

 

"Mistrza przy stole, ja Lecha w d... pie....le"

 

albo

 

"Lech to sa k...y z krainy kwitnącej bulwy" (to jest szczególnie wesołe :mrgreen:)

 

ablo

 

"K.... szmata do je...ania, Lech z Poznania"

 

:mrgreen:

 

Dobre, dobre, nawet się rymuje, macie chłopaki talent :mrgreen:

 

btw "Franek Smuda czyni cuda"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pippo Inzaghi - nie mogę patrzeć na tego pedała.

 

Pedał nie pedał ale bramki strzelać to on umi

Ja bym powiedział, że nie umi ale strzela. Prawie każda bramka przez niego strzelona nosi jakieś dziwne piętno dziwoląga i przypadku. Nawet ta wczorajsza druga gdzie pięknie minął bramkarza ale strzał był taki anemiczny,że ledwie sie do bramki wturlała - ale się wtrlała. Facet jest po prostu skuteczny ale niespecjalnie spektakularny. Pamiętam jak zaczynał grać w Starej Damie razem z drugim młodym talentem o nazwisku Vieri - całkiem innym piłkarzem, spektakularnym i budzącym respekt. Gdzie dziś jest Vieri? Ile razy zdobył puchary europejskie czy mistrzostwo kraju? Przed meczem włoscy fachowcy stawiali na Pippo a tylko Berlusconi na Giraldino (świetny zawodnik).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział, że nie umi ale strzela. Prawie każda bramka przez niego strzelona nosi jakieś dziwne piętno dziwoląga i przypadku.

 

NO to ja życzę naszym orłom, żeby też tak nie umili a strzelili.

Faktycznie gra jak - eufemistycznie mówiac - deptak a już 2 brama, to wkulnięcie, tylko czmeu tego Reina nie wyciągnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział, że nie umi ale strzela. Prawie każda bramka przez niego strzelona nosi jakieś dziwne piętno dziwoląga i przypadku.

 

NO to ja życzę naszym orłom, żeby też tak nie umili a strzelili.

Faktycznie gra jak - eufemistycznie mówiac - deptak a już 2 brama, to wkulnięcie, tylko czmeu tego Reina nie wyciągnął.

Moja wypowiedź ma dla tego zawodnika raczej pozytywne znaczenie. Piszę, że wyglada jakby nie umiał a on umie tylko robi to inaczej, często dziwnie lub niby przypadkowo - za to skutecznie. Van Basten to on nie jest ale chętnie bym widział u nas jakiegoś takiego nieudacznika co w każdym meczu ważnym z jedną strzeli - czasem dwie hehe. Co do spalonych to kazdy jest mistrzem kto strzeli ze spalonego, którego mu sędziowie puszczą. Wielu jednak nawet tego nie potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślij mi na PW, żeby nie było ;)

 

Nie wiem, czy mi to przejdzie przez klawiaturę :mrgreen:. Jeszcze się okaże, że kibole Lecha tego nie znali, przyjadą za rok do W-wy (zebrać tradycyjne bęcki :mrgreen:) i będą to śpiewać i co ja wtedy Bilexowi powiem (a facet siedzi zaraz obok mnie)...? :roll:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślij mi na PW, żeby nie było ;)

 

Nie wiem, czy mi to przejdzie przez klawiaturę :mrgreen:. Jeszcze się okaże, że kibole Lecha tego nie znali, przyjadą za rok do W-wy (zebrać tradycyjne bęcki :mrgreen:) i będą to śpiewać i co ja wtedy Bilexowi powiem (a facet siedzi zaraz obok mnie)...? :roll:

 

:mrgreen:

 

A już myślałem, że będę miał na ciebie haki, które wykorzystam przy okazji wyborów na I Kawiora Stolicy :mrgreen:

 

A propos jeszcze meczu, to podobno kibice Legii uciekli z pociągu gdy ten zatrzymał się na granicy Poznania i pobiegli prosto do M1 na zakupy, jak zobaczyli duże centrum handlowe :mrgreen: I stamtąd autobusy ich dopiero zabrały na stadion :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie bym widział u nas jakiegoś takiego nieudacznika co w każdym meczu ważnym z jedną strzeli

 

Rasiak :mrgreen:

Nigdy nie strzelił w żadnym ważnym - nie spełnia tego podstawowego kryterium. A reszta- reszta jest milczeniem :mrgreen:

Porównanie trudne jak drugiej ligi angielskiej di finalisty LM - choć tu i tu bywa zabawnie jak widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne mają imiona/nazwiska ci piłkarze...w jednym meczu grali Pipo, Kaka...LOL :mrgreen:

 

To pikuś, grali jeszcze - uwaga - napisze fonetycznie za sz. p. Gmochem: Marszczerano i Walerano :mrgreen:

Dobrze, że to Włosi, bo w polskiej szkole mieliby przechlapane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos jeszcze meczu, to podobno kibice Legii uciekli z pociągu gdy ten zatrzymał się na granicy Poznania i pobiegli prosto do M1 na zakupy, jak zobaczyli duże centrum handlowe :mrgreen: I stamtąd autobusy ich dopiero zabrały na stadion :wink:

 

Ciesz się, że chłopaki "promocji" nie zrobili... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślelli, że to kiosk, fajki chcieli kupić...

:mrgreen:

 

Co do kibiców.

Ja jestem z Łomży i czasami jak pojadę do rodziców, to chodzę dla rozrywki na mecze ŁKSu. Wcześniej 3 liga, teraz 2. Rozwala mnie jak kibole, hoolsi, czy jak oni się tam zwą (tacy typowi, średnia wieku 15 lat) skandują z trybun "C C CWK..." itd. Podobno Legia to zaprzyjaźniony klub. :grin: Ciekawe, czy ktoś na Łazienkowskiej wie co to ŁKS Łomża. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...