Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

:cry::cry:

 

Że zacytuję klasyków hip hopu: "w szoku, w szoku..."

 

W szoku :!:, w szoku :!: Do dupy z nimi - banda panienek, moja matka lepiej w piłkę gra.

To ja za twoją namową drut w antenę wkładam (telewizji jeszcze na kwadracie nie mam)

kombinuję żeby obejrzeć mecz po całym dniu tyrki. A tu co :?: malaria, nędza, syf. Kibice więcej wysiłku włożyli niż te cioty :twisted:

 

Ja mam powysł niech oni zaorają ten nocnik na Łazienkowskiej zwany mylnie stadionem (jak zachaczą o korty tenisowe obok też się nie obrażę) i niech wybudują tor wyścigowy, przynajmniej bliżej będzie niż do Słomczyna. :grin: :mrgreen: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdziło sie to co mówiłem - legii nie da sie niestaty przewidziec, jak piłkarz który na codzien zajmuje się tym sportem moze tak niedokładnie podawać!!!!??? kolesie biegający na w-f'ach mają tak prawo, ale nie zawodowi (jak widac chyba tylko z nazwy) piłkarze

 

wisła ok, bardzo się cieszę, oby dalej się jeszcze godnie zaprezentowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sport.onet.pl/0,1248675,1411402,wiadomosc.html

 

Korona liderem ekstra(?)klasy kopanej. Nie jest to AŻ TAK teges, żebym to dawał do wątku o "teges", w sumie to mnie ta kopana niezbyt już podnieca... ale jednak, coś w głębi duszy i podświadomości się cieszy i każe to odnotować.

Bądź co bądź, gdy o tytuł chcą rywalizować Warszawa i Kraków, to Duch Sprawiedliwości i Kompromisu kazałby zlokalizować Mistrza Polski mniej-więcej pośrodku, w pół drogi, nie....? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sport.onet.pl/0,1248675,1411402,wiadomosc.html

 

Korona liderem ekstra(?)klasy kopanej. Nie jest to AŻ TAK teges, żebym to dawał do wątku o "teges", w sumie to mnie ta kopana niezbyt już podnieca... ale jednak, coś w głębi duszy i podświadomości się cieszy i każe to odnotować.

Bądź co bądź, gdy o tytuł chcą rywalizować Warszawa i Kraków, to Duch Sprawiedliwości i Kompromisu kazałby zlokalizować Mistrza Polski mniej-więcej pośrodku, w pół drogi, nie....? ;-)

 

Szczerze drogi WiSie to masz rację. Przydałoby się, żebyw tym roku mistrzostwo zdobył zespół , który gra równo, dobrze i nie jest z Wawy lub Krakowa. To może da do myślenia "piłkarskim gwiazdom" z Legii i Wisły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:neutral:

 

Nie było źle.

 

Niby tak, ale to nie jest zgrany zespół. Szałach partolił co popadło, pomysł na grę przychodził pomocnikom czasem tylko a od pocztku ulewy trzeba było walić na bramkę z odległości - co potwierdza bramka Burego.

Napastnicy bezzębni jacyś tacy, Janczyk wygwizdany prez własnych kibiców przy zmianie.

Słabo jak na mistrza Polski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek niedługo trzeba będzie przemianować na: "Kozetka dla kibiców Legii" ;-)

 

Nie zawsze się wygrywa. Był mistrz w tamtym roku, a teraz jest test, kto jest prawdziwy kibic, a kto... WiS* :twisted:.

 

Żadnej kozetki nikomu nie potrzeba.

 

 

 

 

* - żebyście nie mówili, że to bezpodstawna złośliwość, proponuję przejrzenie historii tego wątku 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek niedługo trzeba będzie przemianować na: "Kozetka dla kibiców Legii" ;-)

 

Nie zawsze się wygrywa. Był mistrz w tamtym roku, a teraz jest test, kto jest prawdziwy kibic, a kto... WiS* :twisted:.

 

Żadnej kozetki nikomu nie potrzeba.

 

 

 

 

* - żebyście nie mówili, że to bezpodstawna złośliwość, proponuję przejrzenie historii tego wątku 8).

 

Ale dzisiaj momentami bawiliśmy się setnie, przyznasz? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...