Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Wg. mnie przymkną oko na to. Legia zdecydowanie pojechała z Celtami i to będzie na ich korzyść działało.

Choć w tym środowisku dziadków leśnych nic nie wiadomo...

no i pograli

wywalili nas ;):biglol: chyba nas nie lubieją

no nic pozostaje odwołanie i puchar europy z finałem w Warszawie

ps:

co by nie było Finał banko będzie ciekawy dla tych co przyjada do Stolicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż można rzec? Tak to jest kiedy typki spod znaku WSI, dodatkowo z niezbyt polskim pochodzeniem biorą się za prowadzenie zespołu piłkarskiego... 

Szkoda wyłącznie kibiców, którzy napewno by trochę zrobili porządku gdzie by się pokazali.

 

 

Oby tylko do stolicy nie przyjechały ogórki typu Portugalia, Hiszpania.  :lol:

 

 

Miedź Legnica- GKS K-CE - 240 gości. Spokój.

Edytowane przez Markus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W teorii w LE lepsze kibicowsko wyjazdy :) no może nie ten Kazachstan ale w grupie bedzie pięknie !

 

Mam mieszane uczucia... z jednej strony bede Szkocje pozytywnie wspominał bo ludzie tam sa naprawdę przesympatyczni a z drugiej jak zobaczę kiedykolwiek kogoś w koszulce Celtiku to bede łamał na miejscu. I oby los nam ich zeslał w LE !!! Idę o zakład ze nie przyjedzie nikt.

A wogole to jazda po lewej stronie to niezły kabaret :P

Edytowane przez Action
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W teorii w LE lepsze kibicowsko wyjazdy
 

 

W praktyce też i to o dużo.

 

 

 

no może nie ten Kazachstan

 

rUCH prawie rok się nie potrafił ze swoim budżetem dogadać po wycieczce tam. :D 

 

 

 

 

Mam mieszane uczucia... z jednej strony bede Szkocje pozytywnie wspominał bo ludzie tam sa naprawdę przesympatyczni a z drugiej jak zobaczę kiedykolwiek kogoś w koszulce Celticu to bede łamał na miejscu.

 

Nie przesadzaj. To w końcu katolicki klub, więc zgoda musi być. Daje każde pieniądze, że info o Bereszyńskim poszło z Polszy, ba z Warszawy!

Nie mieli więc wyjścia jak tylko z tego skorzystać. Każdy na ich miejscu zrobiłby genau to samo- kasa, kasa, kasa... 

 

 

 

 

A wogole to jazda po lewej stronie to niezły kabaret

 

Bo wszystko co lewe jest do dupy. Bez wyjątku. ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

utrzymali walkower

ale jest jeszcze jedna opcja i TU jak sie uda to pozamiatane

 

Celtic: Legia Champions League appeal may be fast-tracked
By Richard Wilson
BBC Scotland Legia Warsaw's pursuit of a Champions League reprieve at the Court of Arbitration for Sport (Cas) could reach a verdict as early as Monday.

Uefa rejected Legia's appeal against the punishment that led to Celtic's reinstatement in the competition.

The fielding of a suspended player against Celtic cost Legia their place.

But a Cas fast-track appeal process can be instigated to deliver a ruling before Celtic play NK Maribor in the play-off round.

However, all parties in the case need to agree to the decision being made at short notice.

The first leg of Celtic's tie is scheduled for Wednesday, while Legia Warsaw, who have been consigned to the Europa League, are due to face Aktobe in Khazakstan on Thursday.

The Polish club believed that Bartosz Bereszynski had served a three-game ban, only to discover that by not registering the midfielder for the previous round against St Patrick's Athletic his suspension still stood for the second-leg defeat of Celtic.

Legia Warsaw manager Henning Berg Henning Berg guided Legia to two wins over Celtic but, as things stand, his side is in the Europa League

Uefa's disciplinary sanction for fielding a suspended player is for the match to be forfeited 3-0, a result which saw Celtic progress to the next round on away goals, having lost the first leg in Poland 4-1.

Now Legia must submit their case in writing by close of business on Friday if Cas is to hear the case on Monday.

"Cas can either render a decision on request for provisional measures (if requested by Legia) or organise an expedited procedure (with the agreement of Uefa) with a hearing on Monday and a decision on the same day," a spokesman for Cas said.

"The appeal shall be in writing; the other steps of the procedure can be determined by agreement between Legia and Uefa (hearing or no hearing, procedural calendar, etc)."

A provisional measure could be reached if all sides do not agree to the fast-track appeal procedure. In those circumstances, Cas would rule on the validity of Legia's case, essentially providing the club with a verdict before proceeding to the full appeals procedure.

Uefa would have to abide by Cas's decision, and so could reinstate Legia to the Champions League if the court found in the Polish club's favour.

A ruling in Uefa's favour would leave Legia with only the Swiss courts as a final recourse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy dla wszystkich kibiców Legii ale męczy i irytuje mnie ta cała sprawa już strasznie. Codzienny płacz i lament w mediach 1000 osób, sprawa podniesiona prawie do rangi narodowej, aż dziwne, że Tusk czy Komorowski nie wygłosili orędzia. A tak na prawdę to Legia a raczej działacze są sobie sami winni. Przepisy są przepisami i pewnie gdyby był to inny klub to decyzja była by taka sama. A tak wszyscy płaczą, że UEFA się mści na Legii bo jest z Polski. Trzeba było dopilnować podstawowych spraw i nie było by problemu. No ale to jest typowo w naszym stylu. Szukać wszędzie winnych na około nawet jak się samemu wszystko spieprzyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy dla wszystkich kibiców Legii ale męczy i irytuje mnie ta cała sprawa już strasznie.

reklama reklama - tak to działa

jest rozgłos i jest OK

a, że 1% szans to już inna sprawa

 

 

 

Smutna wiadomość z Gdańska

dziś rano zmarł znany kibic Lechii Gdańsk "Wojtuś"

Świeć Panie nad Jego Duszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bez urazy dla wszystkich kibiców Legii ale męczy i irytuje mnie ta cała sprawa już strasznie.

reklama reklama - tak to działa

jest rozgłos i jest OK

a, że 1% szans to już inna sprawa

 

 

 

Smutna wiadomość z Gdańska

dziś rano zmarł znany kibic Lechii Gdańsk "Wojtuś"

Świeć Panie nad Jego Duszą

 

 

No niestety nie wygrał z ciężką chorobą. Dziś nad ranem zasilił Sektor Niebo.

Osierocił małe dziecko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu taki spokój? Psiarnia Was pozgarniała i na wczasy wysłała? :biglol:

 

 

Na szczęście wystartowała PL i moje CITY wygrało na wyjeździe z Newcastle 2-0. 

GKS z kolei przegrał 3 mecz z rzędu w 1 lidze i tym samym można awans do ekstraklapy odłożyć o kolejny rok. :yahoo: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś avantii było po ostatnim meczu Gieksy ? Szyby poleciały w klubie podobno.

U nas też nie najlepiej, póki co tylko na pociskach i transparentach się skończyło.

Teodorczyk idzie do Dynama Kijów, krzyż na drogę :) Mam nadzieję, że kupią kogoś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano. Pod główną trybuną poleciały szyby w szatni naszych kopaczy. 3 klepa z rzędu, więc emocje wzięły górę. Z gówna bata nie ukręcisz, więc trochę się dziwię niektórym kibicom. Przeca z tym squadem, to bydzie kurewnie dobrze jak się utrzymamy. Widać niektórzy chyba myslą, że my są Man City albo co innego. :wacko:

 

Fajna jakość meczu Aktobe- Legia. Niczym z VHS-u. Myśłałem, że się zcedzę ze śmiechu jak to oglądałem. :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Legię pogonili przed i po meczu ale co się dziwić - 50 chłopa jedynie pojechało, aż dziw, że tam cokolwiek lata.

 

No a ile miało tam polecieć? Wzięli ich piłkarze coby zminimalizować koszty do swojego fligra. Kazachstan to nie Szkocja, czy inny piknik. Sam przelot jest na polskie warunki nie do udźwignięcia o czym kiedyś przekonał się Ruch, który przez rok nie poradził się z budżetem dogadać.

Co do pogonienia kibiców L, to niech się Dżordż wypowie, bo napewno będzie miał info z pewnej ręki. 

Lewemu gratulujemy debiutu w Bauernie i zyczymy tak samo dobrej dyspozycji w następnej kolejce. Od trzeciej kolejki będzie miał szanse wystąpic w Derby przeciwko TSV II München.  :D 

 

Caligiuri- klasa!!! Chłopak za niedługo trafi do Premier League.

Edytowane przez Markus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze miesiąc wczesniej był taki hardy, za duzo trat dla klubu, przy nie zapełnionych trybunach :)

No był, dlatego w szoku jestem, że tak szybko zmiękł o ile tak faktycznie jest.

 

P.s. Jak tanio i legalnie oglądać mecze w tv? Za C+ w UPC chcą 40 pln. To dobra cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...