Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Niemniej jak się będzie miało pecha, to się oberwie spadającą cegłą w drewnanym kościele nawet.

 

tak mi się skojarzyło :P (Grodno)

 

post-5536-0-72310400-1399401517_thumb.jpg

City ma dwa mecze u siebie z Villa i West Ham, i raczej nie jest możliwe, żeby nie zdobył w nich 4 punktów.

Widok zapłakanych dipperów bezcenny!!! :yahoo:

 

ja nadal nie wierze co się wczoraj stało  :huh:  tak mi ich szkoda jest....

Kto tam z Wawki dzis przyjeżdża na majówkę na tajniaku ? ;) Ciekawie ilu dziś cwaniaków zostanie sprawdzonych z dowodów i ukaranych tak jak było na ostatnim meczu z Wami  ;)  Mam nadzieję, że po raz kolejny utrudnimy Wam zdobycie mistrzostwa ale trudno będzie :P

 

 

nie chciałem zapeszyć przyjeżdżając do Was drugi raz inkoguto "tuż przed zdobyciem mistrza"   :P

 

 

 

 

... i udało się  :yahoo: (wygrać)

Edytowane przez Action
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

tak mi się skojarzyło (Grodno)

 

 

WTF? :biglol:  :biglol:  :biglol: 

 

 

 

 

ja nadal nie wierze co się wczoraj stało   tak mi ich szkoda jest....

 

Wiesz kiedy je szkoda? Jak krowa do studni nawali- Ani wody, ani gnoja. ;) 

 

 

Dziś mecz z Villa. Jakby to powiedzieli chłopaki z "SOmalii"- Ale sie najebe!! :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

WTF? :biglol: :biglol: :biglol:

 

cerkiew (wcześniej chyba kościół katolicki) w Grodnie... tuż nad urwiskiem nad rzeką Niemen. Prawdopodobnie część od strony urwiska się osunęła/zawaliła i zeby nie obciążać to odbudowali drewniany :)


 

 

Ale sie najebe!! :biglol:

 

do 60 min było pięknie :)

 

ale nie ciesz sie tak  bardzo bo jeszcze jedna kolejka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mieliśmy podręcznikowy przykład jak należy rozgrywać atak pozycyjny. Villa, która zaparkowała Ikara 280 w polu karnym i która nawet nie dążyła żeby dojechać do 16-ki CITY, została klasycznie rozmontowana na czynniki pierwsze. Zmiana Jimmiego na Joveticia i wzmocnienie naporu już po dwóch minutach przyniosło efekt. Potem scenariusz do przewidzenia- Villa się posypała jak ta ww. cerkiew. Kapitalny mecz, powinno to służyć polskim kopaczom jako materiał szkoleniowy.

 

 

Co do Niedzieli, to raczej będzie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Dolkan ładnie oddaje punkty

szkoda chłopaków bo ładnie walcza

ekstraklasa spokojnie grając jest ich

ale stadion i finanse - niestety nie ten poziom

straszne to musi być sportowo i emocjonalnie- wiesz, ze mozesz a masz przegrywać :(

 

ROW powrócił z Warszawy w jednym kawałku :)


 

... jeszcze jeden punkcik  :yahoo:

 

W zeszłym roku wybiliśmy Wam mistrza z głowy w tym roku Lechowi.

A za rok jak wieści niosą mistrza wybijemy z głowy i Wam i Lechowi jednocześnie :D:P

 

tak dokładnie to w 2012 - dwa lata temu :)

 

 

wyrok za sk. czerwonego baumana to jakaś kpina - mam nadzieję ze kibole WKS się odwołają !

Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już na szczęscie po rozgrywkach, które w wykonaniu GieKSy były o kant ciooola rozbić... Dno i meter mułu, to mało.

Oby przyszły sezon okazał się w miarę normalny i oby kopacze zrozumieli, że Ślonsku się zapierdziela, a nie gra w ch...!!!

 

P.S. Ciekawie mogło być w chorzowie(celowo z małej), gdzie Klub Złodzieji Węgla podejmował BKS- STAL. Szkoda, że wmontowali się Ci co zawsze...

Alw mecz ten pokazuje, że trzeba być czujnym nawet jeśli grają rezerwy. Szkoda, że nie mogę tego powiedzieć o swojej ekipie, która zlewa tego typu imprezy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd do Warszawy zaliczony, ciekawe oprawy po obu stronach. Sędzia pierwszą bramką ustawił wynik meczu.

Oby więcej takich spotkań z piro :)

 

wolu$  no bez jaj - było 2:0 nie 1:0

ps:

poza tematem: co tam u Was na rynku (Starówka) się dzieje ?

z 10 kamienic opuszczonych, hotel, szpital no jakaś tragedia - na Poznan Design Days byłem i cały dzień w Poznaniu spędziłem

pospacerowałem i no łapy opadają

ps2:

lody z golfem van w tle rewelacja !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...