Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo że dla mnie jako kibica Barcelony to smutny dzień, to muszę przyznać że dzisiejszy doping Atletico to coś nieprawdopodobnego, mimo tego że relacje C+ czy inne mocno wytłumiają ODGŁOSY stadionu, to dziś to był najfajniejszy komentarz do meczu LM od lat, brawo KIBICE ATLETICO, stadion musiał DRŻEĆ!!! To się nazywa 12-sty zawodnik, MISTRZ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Coś nie pasuje znowu?

 

zluzuj warkocze, po prostu bylem ciekawy czy to przypadkiem nie jest jakas lipa

 

 

 

a tu też dają grubo, szczena mi opadła - nie wiem czy nie grubiej od tej gimnastyki w ringu

 

:o  zdecydowanie grubiej! w szoku jestem, ze cos takiego w ogole ma miejsce..

 

Po wczorajszych spotkaniach czekam na Real - Chelsea  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z AQtletico trzymie Ruch

 

Zgadza się, Nawet na spielu z faną byli. To jest akurat to co mi się nie podoba. Ale wierze, że Simeone kiedyś będzie CITY trenował.  ;)

GKS dziś o północy wyruszył zug-iem w kierunku Gdyni. Podobno w Poznaniu mieli przesiadkę i 3 godzinny postój.

Ciekawe, czy fani Kolejorza wykorzystali ten moment jakoś? Choć pewnie najwięcej to było psów na tym dworcu... 

Edytowane przez Markus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sens by to miało jak by grupa mistrzowska i grupa spadkowa grała mecz i rewanż

a tak to lipa

7 meczy zdecyduje o mistrzu oraz o spadku- trochę mało

reasumując- albo model szkocki - 10 zespołów potem każdy z każdym (w grupie mistrz i spadek)

albo dopiszmy 2-3 zespoły z I ligi i grajmy normalnie po ludzku

 

nie wiem jak w Belgi, Austrii czy w Izraelu ale jak dla mnie powinno się grać 14 spotkań nie 7

Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

sens by to miało jak by grupa mistrzowska i grupa spadkowa grała mecz i rewanż a tak to lipa 7 meczy zdecyduje o mistrzu oraz o spadku- trochę mało reasumując- albo model szkocki - 10 zespołów potem każdy z każdym (w grupie mistrz i spadek) albo dopiszmy 2-3 zespoły z I ligi i grajmy normalnie po ludzku

No widzisz, chociaż raz się z Tobą w 100%  zgadzam a w szczególności mecz i rewanż.  Możesz mieć pecha i ważne mecze grać na wyjeździe

 

p.s. Lechii się pofarciło :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do reformy, to nie jest powiedziane, że nie wprowadzą dalszych zmian np. te mecze i rewanże w fazie play off.

Może tak by było sprawiedliwiej.

Z drugiej strony brak rewanżów powoduje większe spięcie na wynik i to może być bodziec, który spowoduje ciekawsze widowiska.

Ja tam narazie jestem zadowolony z reformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no , tylko kto im bronił zająć miejsce w grupie od 1- 8?

Taka Jaga to na przykład na własne życzenie gra w grupie B Cracovia chyba też jeśli dobrze pamiętam, w ostatniej kolejce mogło się jeszcze pozmieniać sporo.

Po to właśnie jest ten podział, żeby w końcu nie grali o pietruchę skóro kopy tylko ich to zmusiło do roboty. Za dużo zarabiają piłkarze w Ekstraklasie, niech w końcu do nich dotrze, że trzeba za*&@lać a nie się opie#$@lać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

gdzie kupujesz bilet ? na Rowie czy w Katowicach ?

 

U nas na dzielnicy.

 

Smialo mozecie jechac. O ile wiem, to z Zabrza jedzie autokar i pewnie masa fur. KSG zajmuje sektor 16 i bilety kupicie na miejscu. 3 młyny, tego jeszcze nie grali.


 

 

wojewoda wam zamknie stadion Row-U i tyle se pogracie

 

No piro to pewnie w tym dniu będzie moc i skończy się zamknięciem obydwu stadionów. :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wczorajszego meczu, na uwagę zasługuje już któryś raz nieobecność Messiego (pomimo że wybiegł w podstawowym składzie) oraz zachowanie poniżej krytyki Alvesa (do czego już przywykłem). O nurkowaniu Neymara czy Iniesty szkoda wspominać bo to też nic dziwnego. 

Jest puchar, ale jak to powiedział Carlo "najważniejsze mecze dopiero przed nami" ;)

Bale podobno jedzie na najbliższe igrzyska mierzyć się z Boltem :)


ale tam poszło tego towaru  :o

 

https://www.youtube.com/watch?v=b4S08VnDWE4#t=10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...