Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, dla większości ludzi nawet z forum to jest najważniejsze. Usiąść na wykupionym krzesełku, dostać popcorn i żeby nikt przede mną nie wstawał w czasie meczu bo też będę musiał się podnieść No ale w sumie następna taka impreza jest za 2 lata więc wszyscy "eksperci" będą mieli trochę czasu żeby się lepiej przygotować

 

Dwa lata spokoju. Yes, Yes , Yes :!: :!: :!:

 

 

Dobra erło się skończyło

 

Nareszcie :!:

 

 

w czwartek galaktyczna potyczka Lech-Żetysu Tałdykorgan, mecz jest tak ważny, że nawet w TV go nie pokażą na szczęście bilet już jest i na Bułgarską wraca prawdziwy doping

 

Rozumiem, że zaczynasz pomału ŻYĆ wyjazdem na rewanź :?: :!: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabela wg Ekstraklasa S.A.

http://www.futbolnews.pl/gfx/futbolnews ... i_pies.jpg

 

 

Strona internetowa Ekstraklasy SA została w niedzielę zaatakowana przez hakerów. W rezultacie jedna z drużyn zmieniła nazwę, a zamiast "Lech Poznań" w tabeli widniał napis "Lech KKS Kur... i Pies". Spółka wydała już specjalne oświadczenie w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie Panowie, nawet o tym nie myślcie. No chyba, że mi złożyczycie...

Dla mnie to nie będzie żaden GKS, gdyby NIE DAJ BÓG doszło do tej śmiesznej fuzji, to zacznę na rezerwy śmigać na IV ligę.

Ale póki co nawet o tym nie myślę. Najlepiej to by było gdyby GKS wyciągnął nogi i zacząl od nowa od okręgówki, bez długów, z czystą kartą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo mi się wydawało, albo na trybunach jest flaga Polski i napis j.. PZPN :D

potwierdzam była na "żywe prawdziwe oczy widziałem" ale chyba Lato sie dopatrzył i zabrali

 

 

Jego powinni zabrać ze stołka, a najlepiej wszystkich rozpędzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie Panowie, nawet o tym nie myślcie. No chyba, że mi złożyczycie...

Dla mnie to nie będzie żaden GKS, gdyby NIE DAJ BÓG doszło do tej śmiesznej fuzji, to zacznę na rezerwy śmigać na IV ligę.

Ale póki co nawet o tym nie myślę. Najlepiej to by było gdyby GKS wyciągnął nogi i zacząl od nowa od okręgówki, bez długów, z czystą kartą.

 

Przykład Lechii pokazuje że da radę to zrobić, a więc powodzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie

Mimo wszystko przyjemniej się ogląda w akcji reprezentacje Hiszpanii, Włoch czy Portugalii w porównaniu do naszego rodzimego podwórka. Jakby nieco inny poziom zaangażowania i umiejętności gry zespołowej :roll:

 

Dla kogoś kto ogląda tylko MŚ, ME czy Grand Derbi to na pewno tak. Ja byłem na meczu Hiszpania-Włochy i w sumie się wynudziłem. Miałem bilety na Hiszpania-Irlandia i Niemcy - Grecja i po prostu je oddałem bo oglądanie meczów na siedząco i bez żadnej atmosfery jest tragiczne. No ale mówię, co innego jak się żyje piłka na co dzień a co innego jak raz na 2 lata :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądanie meczów na siedząco i bez żadnej atmosfery jest tragiczne

Może pora zorganizować festiwal opraw? Trybuna w szczerym polu, co 30 minut wymiana ekipy, jakaś publika przed trybuną. Ewentualnie dwie trybuny na przeciw siebie z publiką po środku i coś jak w Münchner Halle gdzie dwie kapele grają na przemian a piwo leje się hektolitrami :mrgreen:

Niepotrzebne nam wtedy będą stadiony, wykopać na księżyc będzie można PZPN, UEFA, FIFA i cokolwiek innego co zawłaszcza sobie prawo do piłki nożnej 8)

Bo kto będzie chciał oglądać tych biednych kopaczy, którym się nie chce za piłką biegać, kiedy tutaj śpiewy, flagi, race bębny :twisted:

 

No ale mówię, co innego jak się żyje piłka na co dzień a co innego jak raz na 2 lata

Coś jak z serami - te dobre smakują większości, te wyglądające jakby z nich ewakuowały się nawet robaki docenią tylko najwytrwalsi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...