Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Bo Tobie silnik forum je wycina, ja niestety widzę w całości

 

Chcesz powiedzieć ,że bluzgi, które piszę na PRIV są widoczne dla Moderatorni :?:

Myslałem, że jest inaczej. Nawet kiedyś jakiś moderator napisał, że to co idzie na PRV jest niewidoczne nawet dla niego. Niewiem kto to był, ale chyba Szczur75...

Czyli nawet na PW oko wielkiego brata czuwa :?:

 

 

MCFC- Chelsea 2-1 :!: :!: :!: Szkoda, że nie oglądałem, bo juz kimono waliłem. coby na 4 wstać i do roboty... :cry: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze. :wink:

To była oczywiście przenośnia, bo nie piszę żadnych bluzgów(nawet na prv). :mrgreen:

 

 

U nas tragedia. kRól i CentroZap(jakaś teraz nowa nazwa) zaczyna szantażować miasto i kibiców. Coś mi się wydaję, że za niedługo będzie wisieć jakiś dziwny nekrolog w Katowicach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus zróbcie jak kiedyś my. Stwórzcie wszystko od początku na zdrowych zasadach, bez żadnych pseudo właścicieli i "sponsorów".

Chociaż jak tak dalej u nas pójdzie to Kuchar doprowadzi do tego że znowu będziemy musieli zaczynać od początku :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus zróbcie jak kiedyś my. Stwórzcie wszystko od początku na zdrowych zasadach, bez żadnych pseudo właścicieli i "sponsorów".

Chociaż jak tak dalej u nas pójdzie to Kuchar doprowadzi do tego że znowu będziemy musieli zaczynać od początku :|

 

no raz to chyba oni już taką przygodę rozpoczynali :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz powiedzieć ,że bluzgi, które piszę na PRIV są widoczne dla Moderatorni

Silnik forum tnie wszystkie wiadomości, bez znaczenia czy PW czy nie - tak do niedawna było, nie wiem czy coś się zmieniło.

 

Nawet kiedyś jakiś moderator napisał, że to co idzie na PRV jest niewidoczne nawet dla niego.

Bo na PW wgląd zazwyczaj jest od junior admina w górę.

 

Markus, moderuje 2 fora jako admin i prywatnych wiadomości raczej nie widać

Tutaj widać, wystarczy mieć stosowne uprawnienia.

Natomiast nie pamiętam czy do podglądu PW musi być ono zgłoszone czy też nie - z racji moich obowiązków na forum mało mnie ta kwestia interesuje 8)

 

Niemniej tam gdzie Wy macie [moderator czuwa] ja mam wypisane tak jak było w oryginale :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już tylko 6 punktów straty.

 

bardzo dobrze, Barcelona odzyskała siły a Real ma kryzys :roll:

Pewnie, że dobrze. Liczę na efektowną końcówkę w wykonaniu Barcy i kolejne mistrzostwo. To byłoby piękne, kolejne upokorzenie realu wyprzedzić ich przy 10 punktowej przewadze :mrgreen:

Hay Liga!Remontada es posible!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak sędziowie w Hiszpanii potrafią przyznać się do błędów :twisted:

Jak donosi Mundo Deportivo, trójka sędziowska rozstrzygająca w meczu Villarreal - Real Madryt przyznała się do popełnienia kilku błędów w tym spotkaniu. Po analizie powtórek po meczu, jako swe przewinienia wymienili:

 

- brak karnego za faul Arbeloi na Nilmarze

 

- Sergio Ramos za faul na Nilmarze powinien otrzymać bezpośrednio czerwoną kartkę

 

- brak czerwonej kartki dla Cristiano Ronaldo za gestykulację i słowa "kradzież, kradzież, tylko kradzież"

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus zróbcie jak kiedyś my. Stwórzcie wszystko od początku na zdrowych zasadach, bez żadnych pseudo właścicieli i "sponsorów".

Chociaż jak tak dalej u nas pójdzie to Kuchar doprowadzi do tego że znowu będziemy musieli zaczynać od początku :|

 

no raz to chyba oni już taką przygodę rozpoczynali :wink:

 

 

Dokładnie tak. Wyszło jak wyszło. Ale wątpię, czy pozwolą nam znów od IV ligi zacząć. Choć jest szansa, że wskoczymy w miejsce naszych rezerw. Generalnie idziemy na dno i co do tego nie ma już żadnych nadzieji.

Zamawiamy ze stowarzyszenia koszulki ANTY CZ. kRól oznajmił, że jak ktoś w niej wejdzie na stadion zostanie ikarany zakazem.

Aż się doczekać nie mogę, kiedy 4 sektor podniesie się z kolan i da sygnał do ataku kibicom z blaszoka. :mrgreen:

Zakaz mnie WALI. I tak nie ma na co chodzić, a w imię barw WALKA BĘDZIE KRWAWA :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus zróbcie jak kiedyś my. Stwórzcie wszystko od początku na zdrowych zasadach, bez żadnych pseudo właścicieli i "sponsorów".

Chociaż jak tak dalej u nas pójdzie to Kuchar doprowadzi do tego że znowu będziemy musieli zaczynać od początku :|

 

no raz to chyba oni już taką przygodę rozpoczynali :wink:

 

 

Dokładnie tak. Wyszło jak wyszło. Ale wątpię, czy pozwolą nam znów od IV ligi zacząć. Choć jest szansa, że wskoczymy w miejsce naszych rezerw. Generalnie idziemy na dno i co do tego nie ma już żadnych nadzieji.

Zamawiamy ze stowarzyszenia koszulki ANTY CZ. kRól oznajmił, że jak ktoś w niej wejdzie na stadion zostanie ikarany zakazem.

Aż się doczekać nie mogę, kiedy 4 sektor podniesie się z kolan i da sygnał do ataku kibicom z blaszoka. :mrgreen:

Zakaz mnie WALI. I tak nie ma na co chodzić, a w imię barw WALKA BĘDZIE KRWAWA :!:

 

trudno coś pisac

4 znajomków mam z Gieksy

no zajarani tym tematem

zal to czytać moze się odmieni

ps:

podziwiałem wasza walkę i nadal trzymam kciuki mimo naszej nienawiści :P

ps2:

atak na wasz sektor w PP i cały mecz zawsze w pamięci :wink: ech kawał historii i te mecze oglądane w tvp 1 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak sędziowie w Hiszpanii potrafią przyznać się do błędów :twisted:

Jak donosi Mundo Deportivo, trójka sędziowska rozstrzygająca w meczu Villarreal - Real Madryt przyznała się do popełnienia kilku błędów w tym spotkaniu. Po analizie powtórek po meczu, jako swe przewinienia wymienili:

 

- brak karnego za faul Arbeloi na Nilmarze

 

- Sergio Ramos za faul na Nilmarze powinien otrzymać bezpośrednio czerwoną kartkę

 

- brak czerwonej kartki dla Cristiano Ronaldo za gestykulację i słowa "kradzież, kradzież, tylko kradzież"

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Już dzisiaj ich koledzy bedą mogli naprawić te pomyłki :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno coś pisac

4 znajomków mam z Gieksy

no zajarani tym tematem

zal to czytać moze się odmieni

 

Sam już w to chyba nie wierzę...

Choć wczoraj grajki przywieźli punkt z nad morza...

 

podziwiałem wasza walkę i nadal trzymam kciuki mimo naszej nienawiści

SZACUNEK :!:

 

 

atak na wasz sektor w PP i cały mecz zawsze w pamięci ech kawał historii i te mecze oglądane w tvp 1

 

Brat tam wtedy był w 1995r. Ja byłem jeszcze za mały.

Pamiętam, że po tym meczu miałem w łóżku fanę, która wisiała na płocie(GKS K-CE FC Chełm Śląski), która była własnościa jego kumpli.

Bracik wspomina jak spiewali "Tak dla zabawy zrobimy Heysel z warszawy", dodająć, że o mały włos z nas nie zrobili... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

chwilę już na forum jestem i dopiero teraz znalazłem ten, jakże bliski mojemu sercu wątek :)

To tak w ramach Off-topowego przedstawienia się: Wojtek, Legia Warszawa, chodzę zawsze, jeżdżę jak tylko mogę :)

 

mini słownik:

"chodzę" - mecze w Warszawie

"jeżdżę" - mecze wyjazdowe

:P

 

Finał PP... Kielce albo Gdańsk... I coś czuję, że Legia zagra w finale :) A że na finale z Wisłą już byłem, proszę o Ruch :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, widzę, że i GieKSa jest tu reprezentowana. Postaram się nie prowokować Zagłębiem Dąbrowskim :)

 

A o smRodów nie proś, bo się może okazać, że i meistra nie będziecie mieli i pucharu...

 

Spokojna głowa, będzie podwójna korona :) Z Bydgoszczy też mieliśmy wracać na tarczy, a jednak się udało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...