Skocz do zawartości

Problem z nawigacją... 2.5 XT MY05


mmarcinek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Znacie jakiegoś wielkopolskiego speca od Subarowych nawigacji?

Wszystko niby ok, da się wprowadzić adres klikając na mapę, ale klikając na 'Adress' nie dzieje się już zupełnie nic.

Problem w sofcie? Sterowniki? Na chłopski rozum, gdyby coś było nie tak, nie nawigowałby nigdzie, a daje radę prowadzić do zapisanych punktów, do domu itp...

 

Jakieś pomysły? 
Próbowałem wszystkiego, co dostępne 'w domu': odłączenie aku, wgrywanie różnych płyt etc...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oryginalnych płytach Subaru próbowałeś?

I na oryginalnej i na wersji 2011/12 nic. 

 

A Polskę wybrałeś? Kojarzę ze tak miałem jak był inny kraj wybrany jako domyślny. Pzdr

Wybrałem, ale też czasem 'nie zaskoczy' po kliknięciu. 

 

Wydaje mi się, że problem w czytniku płyt... Słychać dziwny dźwięk "zacinającej" się płyty po wyborze adress.

Swoją drogą, widziałem w niektórych forkach 02-08 navi po polsku. Pojeździłem z tą moją, która działa, jak działa, no i ma wszystkie drogi, których potrzebuję. Aczkolwiek ojczysty by się przydał. No i jakby szło wpisać adres, zamiast zaznaczać na mapie to byłoby już zupełnie cudownie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojczystego na Kenwooda 3200 (DVD w schowku) nie ma, więc może widziałeś z przerobionym na naviboxa.

Tak jak u Ciebie działo się jak miałeś płyty bodajże z Toyoty lub Volvo, spróbuj jeśli masz oryginał opcji:

start z oryginalnej płyty subaru i

przedkładka na płyte z LandRovera tylko że ta jest max 2010 na PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Mam specjalna płytę do czyszczenia lasera... Spróbuje, bo jak na razie jak nie działala-tak nie działa :/

Raczej mam kiepskie doświadczenia z czymść co trze po soczewce, a tak jest zrobiona większość płyt do czyszczenia. Jeśli nie pomoże takie czyszczeni jak napisał Adam to już raczej wymiana czytnika-lasera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanko mam właśnie forka z navi 2.5 xt MY05 i chciałbym by nawigacja mówiła po naszemu. Da się tak zrobić?

Ulice wyświetla normalnie po polsku, ustawienia po angielsku i głos po angielsku

Nie da się tanio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz rację :) wczoraj tak nawet ją sobie testowałem :) daje radę :) Jest dokładna i świetnie pokazuje gdzie skręcić itd :)

No nie przesadzaj z tą dokładnością, co masz za mapę?

No nie będzie ci baba mówić jak masz jeździć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy no mam mapę taką kolorową :P Musiałbym sprawdzić, ale ogólnie mam ustawioną dużą mapę w sensie bez przybliżenia i np 1,5 km wcześniej dany manewr się powiększa co trzeba zrobić :) (do tej pory korzystałem z takich przenośnych, a nie seryjnych więc nie wiem jak te działały)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...