Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

tak wystawilem z ciekawosci jakie bedzie zainteresowanie, nie ukrywam ze jak sie sprzeda, to znalazlem w szwajcarii juz wrx z 2001 roku.

 

czy handlarz?? okreslenie to kojarzy mi sie z ludzmi ktorzy sprowadzaja auta najtansze, dojechane, tu je podpicuja i sprzedaja:) a ja?? fakt od czasu do czasu smigne do szwajcarii bo mozna tam wyhaczyc niezle kąski:) jak np to moje:) gdybym chcial na nim duzo zarabiac, to nie kupowalbym nowych klockow m.in;)

 

ale wracajac do tematu: to moje pierwsze subaru, i powoduje u mnie na twarzy wiekszy usmiech niz moja corvette c5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zietek masz C5 :?: Moim zdaniem najładniejsza (prócz C3) i gdzieś tam jest na liście marzeń w garażu.

Fajna historyjka: na trackdayu u Dr Vette na torze w poznaniu zagadałem do gościa co latał z kamerką,że jak coś to niech mi podesle jakieś video,okazało się że gośc wpadł na tor jako widz swoim ...nowym Golfem V GTi,miało być szybkie,dobre na codzień autko(budżet do 100tys),ale napatrzył sie nasłuchał i...golf poszedł do zyda,a w jego miejsce pojawiła sie bardzo ładna srebrna C5 :mrgreen:

I nie raz sie spotykamy-jak nie u niego (mieszka 130km ode mnie) albo na zlotach z cyklu Ride & Roll :wink:

Autko fajne ,bo i oryginalne i baaardzo ładne (wiem wiem kwestia gustu),szybkie,baaardzo wygodne a i jak na sportowe auto ma przepastny kufer :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zietek masz C5 :?: Moim zdaniem najładniejsza (prócz C3) i gdzieś tam jest na liście marzeń w garażu.

Fajna historyjka: na trackdayu u Dr Vette na torze w poznaniu zagadałem do gościa co latał z kamerką,że jak coś to niech mi podesle jakieś video,okazało się że gośc wpadł na tor jako widz swoim ...nowym Golfem V GTi,miało być szybkie,dobre na codzień autko(budżet do 100tys),ale napatrzył sie nasłuchał i...golf poszedł do zyda,a w jego miejsce pojawiła sie bardzo ładna srebrna C5 :mrgreen:

I nie raz sie spotykamy-jak nie u niego (mieszka 130km ode mnie) albo na zlotach z cyklu Ride & Roll :wink:

Autko fajne ,bo i oryginalne i baaardzo ładne (wiem wiem kwestia gustu),szybkie,baaardzo wygodne a i jak na sportowe auto ma przepastny kufer :shock:

 

 

mam, tzn mialem,i to dwie sztuki, bo juz sprzedalem ale fakt wg mnie najladniejsza z corvett i teraz jest subaru, w sumie, to ja lubie rozne "inne" auta

 

a tu filmik

 

http://vimeo.com/26553940

 

ale nie chce zasmiecac, wiec wracajmy do tematu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PaynE, macie tam kangury??? Po co Ci ta ruła z przodu :lol:

 

Hehe kangurow nie mamy ale czarni sa :)

 

Po pierwsze swiatla trzyma a po drugie.... zdjecie wytlumaczy:

 

2011-12-27202919.jpg

Nic mi to nie tłumaczy. Światła możesz zamontować bez RURY a osłonę pod silnik też da się zamontować bez kangurki. Sorry ale mnie sie to wcale nie widzi w takim aucie :? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PaynE, macie tam kangury??? Po co Ci ta ruła z przodu :lol:

 

Hehe kangurow nie mamy ale czarni sa :)

 

Po pierwsze swiatla trzyma a po drugie.... zdjecie wytlumaczy:

 

2011-12-27202919.jpg

Nic mi to nie tłumaczy. Światła możesz zamontować bez RURY a osłonę pod silnik też da się zamontować bez kangurki. Sorry ale mnie sie to wcale nie widzi w takim aucie :? :wink:

subara spoko , oslona pod silnik tez moze byc ale RURY jakos mi tu nie pasuja :D nie w takim aucie przyznaje race skiba STI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...