Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

kilka fotek mojego ostatniego nabytku (nowego zono-wozu :razz: )

 

copyofpicture001ww8.jpg

 

copyofpicture006al5.jpg

 

jak widac, obecnie Forek jezdzi na felgach od GT'eka (zimowki), na wiosne otrzyma tez i hamulce od GT MY'99-00 (przod i tyl)

 

Forek otrzymal tez kilka "prezentow" w postaci aluminiowej plyty pod silnik, chlapakow RallyArmor, przezroczystych ochron halogenow, swiniaka by Godlik oraz, last but not least, kompletu oryginalnych kilimkow do wnetrza i bagaznika :cool: :mrgreen:

 

picture004so7.jpg

 

picture007kd3.jpg

 

picture017nk1.jpg

 

picture010dd1.jpg

 

picture011xc1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka fotek mojego ostatniego nabytku (nowego zono-wozu :razz: )

 

Obrazek

 

Obrazek

 

jak widac, obecnie Forek jezdzi na felgach od GT'eka (zimowki), na wiosne otrzyma tez i hamulce od GT MY'99-00 (przod i tyl)

 

Forek otrzymal tez kilka "prezentow" w postaci aluminiowej plyty pod silnik, chlapakow RallyArmor, przezroczystych ochron halogenow, swiniaka by Godlik oraz, last but not least, kompletu oryginalnych kilimkow do wnetrza i bagaznika :cool: :mrgreen:

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

SUPER :!: jak Ci sie jezdzi w porownaniu do GT :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam !!!

Hogi kazali się tu pochwalić

 

Mam Lanosa WRX we właściwym kolorze odebrany 10.11, widział już cynę(przez płot, mało nas nie zasypali) i inne siostry i braci...... w akcji..... jeszcze raz się chwalę mam, i jestem szczęśliwy i prawie dumny.....naj że jest nówka, i ja pierwszy pierdziałem w stołek..haaaaaaaaaaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka fotek mojego ostatniego nabytku (nowego zono-wozu :razz: )

 

Obrazek

 

Obrazek

 

jak widac, obecnie Forek jezdzi na felgach od GT'eka (zimowki), na wiosne otrzyma tez i hamulce od GT MY'99-00 (przod i tyl)

 

Forek otrzymal tez kilka "prezentow" w postaci aluminiowej plyty pod silnik, chlapakow RallyArmor, przezroczystych ochron halogenow, swiniaka by Godlik oraz, last but not least, kompletu oryginalnych kilimkow do wnetrza i bagaznika :cool: :mrgreen:

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

SUPER :!: jak Ci sie jezdzi w porownaniu do GT :?:

dzieki :smile:

 

jak sie jezdzi w porownaniu do GT?

 

jezdzi sie zdecydowanie INACZEJ...

niby wszystko ok, ale najgorsze jest wyprzedzanie w trasie z 4EAT :neutral:

chyba sie musze po prostu przyzwyczaic do tego auta, bardziej go wyczuc :roll:

 

ale nie narzekam, bo i tak najwazniejsze, ze Forek zonce podoba sie znacznie bardziej niz GT'ek, ktorym dotychczas jezdzila :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie_gt4, ciezko porownywac Forka AT z GT-kiem :) mialem skrzynie AT w Legacy 2,5 - 156KM i milo wspominam. Jak sie troche pojezdzilo, to juz pozniej latwo bylo skumac, ze redukcja na 3, "power" i but w podloge dzialaja calkiem dobrze przy wyprzedzaniu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Lanosa WRX we właściwym kolorze odebrany 10.11, widział już cynę(przez płot, mało nas nie zasypali)

Urbanek to ty jechales ze mna wczoraj z Mogielnicy do Grojca ?

Niebieski WRX ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Lanosa WRX we właściwym kolorze odebrany 10.11, widział już cynę(przez płot, mało nas nie zasypali)

Urbanek to ty jechales ze mna wczoraj z Mogielnicy do Grojca ?

Niebieski WRX ?

 

starałem się ., a Ty czarnym wagonem pakowałeś I love my suby.... tak??? pozdro, później toru szukałem i wjazdu na niego, ale się udało to moja pierwsza Cyna i drugie subaru.....i nie ostatnie mam nadzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie_gt4, ciezko porownywac Forka AT z GT-kiem :) (...)

ja wiem, ale moj post byl odpowiedzia na pytanie samochodzika :smile:

 

i to wlasnie praca AT w Forku 2.0XT jest tym, co najbardziej "rzuca sie w oczy" po przesiadce z GT'eka... ale to zupelnie nie znaczy, ze Forek jest zlym autem :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomym jest ze forek to inne auto niz GT

 

ja pytalem o subiektywne odczucia, a nie porownanie predkosci np w zakrecie :idea:

 

ja np. najlepiej czuje sie na codzien w Forku, duzo lepiej niz GT, WRX, STI, o evo nie wspominajac...i to są właśnie subiektywne odczucia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja np. najlepiej czuje sie na codzien w Forku, duzo lepiej niz GT, WRX, STI, o evo nie wspominajac...i to są właśnie subiektywne odczucia

samochodzik, tu sie zgadzam jak najbardziej - po miescie XT'ekiem jezdzi sie bardzo fajnie - siedzisz se troche wyzej, widocznosc i wyczucie auta dobre, zawieszenie bardziej juzer-friendli, nie trzeba wajchowac lewarkiem, dynamiki tez pod dostatkiem...

GT'ek w porowaniu do XT to taki go-kart, dlatego zonce przesiadka na Forka BARDZO sie spodobala, co mnie, jako kochajacego meza, niezmiernie cieszy :mrgreen:

 

btw, w ten weekend bylismy u tesciow, i wszystkie "przynaleznosci" synka (wozek, krzeselko "obiadowe", etc.) zmiescily bezproblemowo (inaczej niz w GT'eku), tj. Forek b. niezle wypada i jako auto rodzinne - a wlasnie w takim celu i zostal zakupiony :grin:

 

PJAY, dzieki! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba 8) .

 

Dobra decyzja! :mrgreen:

 

Forek i Impreza po zabiegu DiamondBrite'a :wink:

 

na żywo auta prezentują się wyśmienicie :cool: niestety zdjęcia tego nie oddają :neutral:

 

dodam, że diamond na Imprezie jest ponad rok, a tak wygląda po umyciu szamponem i conserverem DiamondBrit'a :grin:

 

pb120031op5.jpg

 

pb180015bf8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...