Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

Imprezka odebrana.... pierwsze wrażenia.. po prostu zaje.. no ;)

Jutro się postaram cyknac kilka fotek :)

Sorrki ze taki mały opis ale troszkę w szoku jeszcze jestem :mrgreen:

Spóźnione, ale szczere gratulacje :lol:

Nie mialem dzis co robic wiec z checia wybralem sie na przejazdzke Śnieżką (...)

Bieżące gratulacje.

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie mialem dzis co robic wiec z checia wybralem sie na przejazdzke Śnieżką i przy okazji zrobilem pstryk pstryk pstryk moim aparatem w telefonie ;) oto efekty:

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

 

Obrazek

 

tyle narazie, kiepska jakosc i tak dalej - wiem, bedzie lepiej jak wroce do KrK ;)

 

Super, Than_Junior chyba to zrobiles specjalnie co by troche napecia wprowadzic i umiesciles fotki na super mega wolnym serwisie. Jeszcze tak wolno dzialajacego serwisu nie widzialem, fotki oczywiscie sie nie zaladowaly :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm dziwne, u mnie zawsze ten serwis banglal ... :(

 

Lepsze fotki beda jak wroce ;)

 

Wurcus: tez poczatkowo bylem sceptycznie nastawiony do tych felg, bo troche zalatuja "german-tuning", ale z biegiem czasu podobaja mi sie coraz bardziej :)

 

 

ps. jakby co zawsze mam komplet oryginalnych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior, lekko mi się pomyliło, choć Legacy z roof ventem, dwustrefową klimą i innymi takimi byłoby niewątpliwie ciekawe. :mrgreen:

 

Gratuluję, ładny samochód kolor i w ogóle... tylko te felgi... no i tył taki jakiś do audi podobny i z takimi brzydkimi na zderzaku... nie to co poprzedni model. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest najmocniejszy silnik jaki był oferowany. No może jakaś rakieta nie jest(chociaż pod koniec lat 90, hatchback co do setki rozpędza się w niewiele ponad 8s to raczej było coś), ale idealnie się nadaje do szybkiego przemieszczania się po mieście :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest najmocniejszy silnik jaki był oferowany. No może jakaś rakieta nie jest(chociaż pod koniec lat 90, hatchback co do setki rozpędza się w niewiele ponad 8s to raczej było coś), ale idealnie się nadaje do szybkiego przemieszczania się po mieście :smile:

 

Taka sportowa wersja Fiata Bravo :mrgreen: W końcu techniczny krewniak.

 

No ale na koniec lat 90-tych, 155 KM w kompakcie nie zdarzało się co dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy bravo hgt nie miało silnika 20V?

 

Chyba tak, ja raczej myślałem o takich normalnych wersjach.

 

Ale nie jestem pewien, czy HGT było mocniejsze niż Twoja Alfa. W końcu w koncernie Cuore Sportivo mogło być tylko jedno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bravo z drugiej serii w wersji HGT też miały 155KM. Fiacik też jest fajny, jednak wolę i tak swoją Alfę :smile: Pozatym lepiej brzmi jak się powie że się jeździ Alfą, niż Fiatem(oczywiście z szacunkiem dla tej marki) :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...