Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jeszcze raz dzieki :)

mam nadzieje sie oswinic w niedziele na Ulezu (mam nadzieje ze YRK bedzie mial prosiaka dla mnie) nad felgami mysle intensywnie (GramLight lub Advan) - na razie czas na Defi, radio i kilka innych drobiazgow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jabar, zobaczyłem nazwę advan i tak sobie zacząłem szukać bo tez akurat szukam felg i zwariowałem na punkcie tych felg advan model T7 http://www.mackinindustries.com/md/yoko ... delt7.html

 

gdzie je w Polsce można dostać, coś mi się kojarzy w Enkei przypadkiem nie ma takiego samego modelu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jabar, zobaczyłem nazwę advan i tak sobie zacząłem szukać bo tez akurat szukam felg i zwariowałem na punkcie tych felg advan model T7 http://www.mackinindustries.com/md/yokohama/modelt7.html

 

gdzie je w Polsce można dostać, coś mi się kojarzy w Enkei przypadkiem nie ma takiego samego modelu ?

 

poszukaj w jukej ;)

 

a do kompletu sobie zakup takie cus bjjjaaaaaać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym ze tylko import prywatny wchodzi w gre z US and A, jak sie odrobie to bede rozkminial sprowadzenie :)

myslalem o Advanach RGII lub Gram Light 57F

 

jakbyś coś wiedział to daj znaka, jak dla mnie gram light-y odpadają ale te advany dają radę można by rzec koty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek, myśle że chłopaki z nie-ASO mogą ci pomóc w kwestii Advanów. Wiem że jeden komplet felg Rays ściągali.

 

adamusmax, nie za bardzo rozumiem o co ci chodzi :roll: trudno o bardziej hardcore JDM'owe felgi niż Advan. Już bardiej dresiarskie są OZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...