Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zadowolonym posiadaczem subaru impreza my00 od roku, podobno jest to najmłodszy gt-ek na forum (18.05.2000) :wink: Samochód jest czystą serią dlatego ten post tutaj się znajduje. Nie chcę się za dużo rozpisywać więc wstawię kilka fotek i wszytko będzie jasne :razz:

 

Dla mnie już jedna rzecz jest jasna - Majkel będzie wściekły :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gabrys, witam "najmlodszego z najlepszych" iconpray.gif

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

fajne foty :grin:

 

co to za kiera? Abt'kowy GT'ek (tez jeden z mlodszych na Forum) tez mial taka... to jakas opcja byla, nie kojarzysz? :smile:

 

[ Dodano: Sro Lip 15, 2009 2:14 pm ]

Jestem zadowolonym posiadaczem subaru impreza my00 od roku, podobno jest to najmłodszy gt-ek na forum (18.05.2000) :wink: Samochód jest czystą serią dlatego ten post tutaj się znajduje. Nie chcę się za dużo rozpisywać więc wstawię kilka fotek i wszytko będzie jasne :razz:

 

Dla mnie już jedna rzecz jest jasna - Majkel będzie wściekły :mrgreen:.

Majkel juz dawno zostal "zdetronizowany", ale nie przyjmuje tego do wiadomosci... :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za kiera? Abt'kowy GT'ek (tez jeden z mlodszych na Forum) tez mial taka... to jakas opcja byla, nie kojarzysz? :smile:

Poprzedni właściciel chyba zapominał zabierać książki serwisowej na przeglądy i praktycznie nic w niej nie ma ale wiem, że jest to strasznie uboga wersja, nie ma klimy, poduszek, abs-u, radia (w sumie to dobrze :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE, ZMNIEJSZAJCIE TE FOTKI JAK WRZUCACIE - BO KILKA FOT PO PARĘ MEGA I ROBI SIĘ ZAMUŁKA W TOPICU

 

Przeciez zmniejszylem i sa w wersji forumowej :mrgreen: co to za krzyki mi tu no :lol:

 

[ Dodano: Sro Lip 15, 2009 10:55 pm ]

a moze wzorem innych zrobic, 1 topic - 1auto jednej osoby?

mozna by wtedy sledzic przeprowadzone modyfikacje itd itp

 

chyba nie byles w dziale nielegal - tam jest to tak zrobione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jeszcze jakby każdy wklejał miniaturki na forum.

Lub bezpośrednio zdjęcia, ale zmniejszone do określonej wielkości, tak żeby nie ładowały się przez wieki ;)

 

Fajnie by było, jak by się ktoś zorientował, że pierwsza dekada XXI wieku zbliża się do końca i czas najwyższy przestać się łączyć z internetem przy użyciu modemu 56kbps :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal trzymam na strychu ATARI 65XE z kasetowym czytnikiem danych - jak już padnie cala najnowsza technologia, za jego pomoca opanuje świat :razz: :mrgreen:

 

Pamietam, jak kiedys (dawno) siedzialem i klepalem program - zajelo mi to kolo pol godziny - wszsytko po to zeby na ekranie zobczyc blyskawice zmieniajaca kolor z dzwiekiem - czaaaad :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jeszcze jakby każdy wklejał miniaturki na forum.

Lub bezpośrednio zdjęcia, ale zmniejszone do określonej wielkości, tak żeby nie ładowały się przez wieki ;)

 

Fajnie by było, jak by się ktoś zorientował, że pierwsza dekada XXI wieku zbliża się do końca i czas najwyższy przestać się łączyć z internetem przy użyciu modemu 56kbps :mrgreen:.

Nie no powiem Ci, że właśnie zmierzyłem prędkość internetu - wyskoczyło 11 MB...

Wooolnoo :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, jak by się ktoś zorientował, że pierwsza dekada XXI wieku zbliża się do końca i czas najwyższy przestać się łączyć z internetem przy użyciu modemu 56kbps :mrgreen: .

 

hiehiehie -dobre, dobre :twisted: (dźwięki towarzyszące łączeniu się z Tepsą za pomocą takiego modemu to jedne z bardziej rozpoznawalnych "skrzeków i trzasków". Zawsze zastanawiałem się skąd one do cholery się biorą :razz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...