Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

lemon prince, wiem ze sie nie znam :wink: ale jednak te zlote cos w sobie maja wiec nie dotykalem koloru ale idzie lato wiec moze czas na zmiany zobaczymy narazie myslalem glownie o tym jak auto bedzie jezdzic wiec zrobilem kilka poprawek mechanicznych i wynik powyzej zadowalajacego.Jezeli jest ktos z Krakowa chetny na maly zlot to moge sie zmierzyc bo mocy przybylo. :mrgreen::twisted::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

micky, super wóz. U mnie w domu jest kult białych STI i nawet mnie już przekonano, że moje kolejne STI ma być białe :).

 

Gdyby Dyrekcja kiedyś zechciała ogłosić konkurs na najfajniejsze wnętrze w Subaru, to

 

Yikes. Styl rodem z "Pimp My Ride" :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w domu jest kult białych STI i nawet mnie już przekonano, że moje kolejne STI ma być białe .

jejku.... ja stwierdzilem ze moja nastepna impreza ma byc czarna, ale moja lepsza polowa twierdzi ze ma byc niebieska i ch..

Przemeq, co Ty masz za dom? :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rety idealny uklad :wink:

dwa najepsze sti w domu... tzn ten hatchback ze dobry to z netu wiem ze dobrze jezdzi, u know....

a moja caly czas chce niebieskie..... i jakies zlote kolka ma miec? :shock:

 

:mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roche Szkockiego klimatu :smile:

 

 

Ojjjj panie janie a ja pamietam jeszcze srebrna strzale zawsze wiedziales co dobre......kolejny piekny woz w twoich rekach !!!!!!!!!

Sie rozmarzylem za dawnymi czasami ......ja juz w pl a tam bylo tyle pieknych IMPREZ:PPPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4-7 kwietnia lece na zakupy tylko bede nie zmotoryzowany :(( a kawalek mam do was ale zawsze mozecie do watford smignac :PPP jasiu daj wiecej fotek chetnie poogladam

ps to jest to co mowiles wersja odelrzona krótka skrzynia prosto z kraju kwitnacej wisni???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saint, dzisiaj z koleżanką podziwialiśmy Twoje auto na parkinku pod pałacem,super wygląda połączenie białego ze złotym

Saint pokaz felge :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...