Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

Moja Impreza WRX 2001 :) niestety pogoda nie pozwala na umycie auta...

 

dsc0642ss.jpg

Oooo Piter. Kope lat :)

W koncu porzadne auto kupiles ;)

Pogoda do mycia moze nieodpowiednia, ale idealna dla Subaru :D

Fajny robal :thumbup:

Edytowane przez marNY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

No już jest, w dniu wczorajszym 13.12.2012 zakupilem i przyprowadzilem do nowego domu wolnossącego 2 litrowego Forestera, rocznik 2007, pochodzenie krajowe, wersja Celebration przebieg 105 000 km (bliźniak forestera forumowicza Artura z Krakowa, na którego sobie ostrzylem zęby, ale zabraklo doslownie dwóch lub trzech dni do oględzin i ew. zakupu). Wyposażenie chyba maxymalne, ale brak jest navi, której brak mi nie doskwiera. Stan samochodu w trakcie oględzin przed zakupem określony zostal jako b.dobry, jak na samochód pięcioletni. Po zakupie tego samego dnia wstawilem do mechanika aby wymienić rozrząd, tarcze i klocki, plyny i jakieś gumki w tylnym zawieszeniu. Byly wlaściciel już wymienil tylne amortyzatory. Generalnie w trakcie drogi z Warszawy do Olsztyna caly czas byl uśmiech. Teraz już znam to uczucie. Z racji, że samochód nie jest jeszcze oświniaczony, a mijalem kilka subaraków w W-wie oklejonych mimo mojej kiwki, niestety brak bylo odzewu. Generalnie jest wielka radocha. Chyba największe wrażenie robi okno panoramiczne.

Pozdrawiam

Sebxyz

Po oklejeniu zapodam kilka zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D od miesiąca jestem użytkownikiem SUBARU Impreza STI :rolleyes: z 2007 roku. Mam dużo pytań na temat tego samochodu, często śledzę wasze rozmowy i widzę że można się tu dużo dowiedzieć. mam nadzieje że mi trochę podpowiecie ;)

 

Mianowicie chodzi mi o chłodzenie intercoolera czy w zimie trzeba wlewać jakiś płyn do zbiornika , jak tak to jaki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze pytanie o dobrych mechaników z małopolskiego , gdzie najlepiej oddać swój samochód, jak przyjdzie zrobić remont

 

Jesteś prawdziwym szczęściarzem. Masz ASO Auto-Complex http://www.subaru.pl/dealer_autocomplex.html

 

A oprócz tego masz pod nosem prawdopodobnie najlepsze nieASO w Polsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mianowicie chodzi mi o chłodzenie intercoolera czy w zimie trzeba wlewać jakiś płyn do zbiornika , jak tak to jaki??

 

Ja już drugą zimę zużywam wodę prawie do zera, zalewam zimowym płynem do spryskiwaczy (można dolać trochę spirytusu dla pewności) 1-1.5 L wystarczy, psikam aż przeleci płyn przez rurki.

Dzięki temu mam pewność, że nie zamarznie nic w rurce i nie trzeba będzie przeglądać całej instalacji na wiosnę w poszukiwaniu pękniętej rurki.

 

A latem zwykłą mineralką można to zalać, nie przesadzajmy. To tylko zbiornik, rurki, pompa, dysze. Dokładnie tak samo jak spryskiwacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedze własnie w aucie i rozkminiam sterowanie napędów na pierwszej pozyji lock no to wiem o co chodzi pozniej jest kilka oczek w dół czy to jest jakieś procentowe sterowanie napędami bardziej przód lub tył czy lepiej jezdzić na automatycznej pozycji?

 

Sorry pewnie zadaje głupie pytania ale jeszcze nie wiem gdzie znaleść informacje na ten temat na przypominam ze niedługo mam subaraka :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedze własnie w aucie i rozkminiam sterowanie napędów

 

Łopatologią Ci wyjaśnie, tak jak i mi to ktoś kiedyś powiedział:

 

Na LOCK rzuca tyłkiem tak, że nie nadążasz robić kontry.

Na zielonym musisz się mocniej namęczyć, żeby pójść bokiem. Pluje przód jak głupi. (na tym ustawieniu rób wszelkie manewry, parkowania, zawracania itd.)

Ja jeżdżę na 3-cim od góry.

Najlepiej pojedź sobie na jakiś pusty, ośnieżony plac i popatrz jak się auto zachowuje na danym ustawieniu.

 

Masz hawka czy lanosa?

Edytowane przez KALI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedze własnie w aucie i rozkminiam sterowanie napędów

 

Łopatologią Ci wyjaśnie, tak jak i mi to ktoś kiedyś powiedział:

 

Na LOCK rzuca tyłkiem tak, że nie nadążasz robić kontry.

Nie mam DCCD u siebie, ale jak to sie ma do tego?

- na luźnym gruncie czy kopnym śniegu, im bliżej jesteśmy pozycji 'lock', tym mniej lata tył wozu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam DCCD u siebie, ale jak to sie ma do tego? Przemeq, o 23 lipiec 2007 - 11:12, powiedział: - na luźnym gruncie czy kopnym śniegu, im bliżej jesteśmy pozycji 'lock', tym mniej lata tył wozu

 

 

Nie wiem jak to się ma. A właściwie się nie ma. U mnie działa to tak, że na LOCK lekkie muśnięcie gazu i jade bokiem, a właściwie miota mną jak szatan. A na rozpietym wyrzuca przód prawie jak ośkę.

Oczywiście w każdej pozycji da się ładnie bokiem polecieć ale trzeba do tego innych działań.

Do tego na LOCK przy parkowaniu, zawracaniu i tego typu ciasnych manewrach pyka, przeskakuje i wydaje dziwne dźwięki, a na rozpiętym jest cisza i spokój.

Nie wiem jak to inaczej wyjaśnić ale przyznam, że jak się już nauczy jak się na której pozycji jeździ to DCCD bardzo się przydaje. Opcji AUTO nie używam w ogóle.

 

 

Pożądane i porządne

 

Prosze o karę....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biczowanie.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce się upewnić. nie mogę zrobić procedury startu, a zeby można to robić trzeba to włączyć tylko programem?

Ale ruszyć nie możesz energicznie?Czy masz w mapie procedurę startu i nie możesz jej uruchomić?Czy może chcesz sam sobie o zaprogramować?

Takie pytania to raczej w technicznym. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...