Skocz do zawartości

Zestaw głośnomówiący


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś miał do czynienia z którymś:

Zależy mi na tym żeby obsługiwał dwa telefony na raz. Wyświetlacz chyba jest przydatny, nie może być za duży na pewno, i tak będzie ciężko w forku zmieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zonie zainstalowałem tego http://www.bury.com/cms/pl/produkty/kategorie/z-technologia-bluetooth-i-ekranem/produkt/cc-9060-music-19.html

I zależy od telefonu czy obsługuje wszystkie funkcje, książkę ściąga za każdym razem z pierwszego który się zaloguje, nie zapamiętuje, no i obsługa głosowa fajna sprawa :) Są przejściówki więc instalacja to własciwie P&P.

Sam mam w forku http://www.bury.com/cms/pl/produkty/kategorie/z-technologia-bluetooth-i-ekranem-1/produkt/bury-easytouch-pro-8.html ale jest kiepski, nie obsługuje książki z BB. Niby miała pomóc aktualizacja firmwaru ale nie daje się zrobić więc lipa ale wybrałem go bo nie chciało mi się rozbierać konsoli w forku. 

Generalnie Bury nie jest zły volvo i chyba vw montują go jako zestawy fabryczne.

No i oba obsługują 2 telefony jednocześnie i chyba ok 10 pamiętają, więc to też fajne jak zamieniasz się z żoną autem.

Edytowane przez Arek_W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jedna rzecz, jak byś kupował używkę z Burego to tylko z polskim językiem, przy zmianie firmwaru nie da się zmienić języka tylko w serwisie odpłatnie.

Mam 2 samsungi solidy i jeden ma problemy z tym Burem, tzn lubi się okresowo rozłączać i łączyć trochę to wkurza jak zestaw ci gada co chwilę "rozłączono z telefonem" połączono z telefonem" sprawdź na ich stronie tam są kompatybilności podane.

Tu masz tańszą wersję tej 9060 http://allegro.pl/zestaw-glosnomowiacy-z-lcd-bury-cc9056-plus-krak-i4275296631.html

Beż sterowania głosowego i odczytywania smsów. Ale obsługa taka sama, zresztą porównaj go na ich stronie.

Sterowanie na tym wyświetlaczu jest po prostu wygodniejsze, ten ich ekran fluorescencyjny mam w swoim i jest mniej wygodny w obsłudze.

Edytowane przez Arek_W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja  mam Parrota MKi9100 w Berlingo, ale nie obsługuje 2 telefonów na raz. Tzn. można sparować co najmniej 2 a może i więcej, ale podłączy tylko jeden.

Raz padła mi centralka, wymienili na gwarancji. Poza tym 3.5 roku działa i jest ok. Z gadżetów muzyka przez Bluetooth z telefonu na głośniki auta ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam burry w samochodzie. Bardzo przyjemne urządzenie. W menu jest opcja zmiany telefonów więc chyba obsługuje dwie sztuki.

 

Generalnie bardzo przyjemny w użytkowaniu. Dźwięk i czułość mikrofonu lepsza niż w nokii którą wcześniej miałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam go w aucie gdzieś ze 2 lata albo lepiej, trzeba pamiętać o włączaniu i wyłączaniu, no i optymalny montaż po lewej stronie osłony przeciwsłonecznej.

Za cholerę nie mogę go upgradować bo mi go żaden komp nie widzi.

Na ładowaniu wytrzymuje gdzieś ok miesiąca przy średnij ilości rozmów.

Obsługuje 2 telefony jednocześnie i proste wybieranie głosowe (ale to zależnie od aparatu)

Co więcej Cię interesuje?

Edytowane przez Arek_W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...