Skocz do zawartości

plejady 2006


vert

Rekomendowane odpowiedzi

droga i kochana derekcjo milosciwie nam panujaca.co ze zdjeciami i opisem tegorocznych jak ze udanych (hihi) plejadach ? bylo wszystko zorganizowane wspaniale,jedzonko super,nagrody wspaniale(no troszke do kogo innego poszly ale co tam) hihi no ale ze by zadnej relacji nie bylo do tej pory....dziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film z Plejad? Nie żartujcie - ja od ponad miesiąca czekam na odpowiedź z Klubu Subaru. Nic, ni widu ni słychu a na maile nie odpowiadają.

Czy Szanowna Dyrekcja ma tzw. "przełożenie" i może dostymulować odpowiedzialnych za kontakt z (bądź co bądź) klientem?

 

Z wyrazami nieustającego szacunku pozostaję (jeszcze) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłam do SIP w sprawie filmu. Usłyszałam, że nie wiadomo czy będzie, ale mam się ponownie zapytać we wrześniu...

Znajomi oglądali relację z Plejad w TV, nawet mnie tam widzieli :oops: ale ja tej części nie widziałam nawet podczas wieczornej imprezy...

 

Cóż, poczekamy... zobaczymy...

na szczęście wrzesień już niedługo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik by się przydał .....

I aktualizacja strony zlotu bo tam nadal:

"Jedziemy na Kaszuby! III Zlot Plejad zbliża się wielkimi krokami." :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kiedy będzie ? Ja chcę jechać na "III Zlot Plejad" ! Proszę mi to umożliwić !

 

piekny hotel golun jest pusty mozesz jechac tam i sobie pojezdzic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekny hotel golun jest pusty mozesz jechac tam i sobie pojezdzic :)

 

No właśnie. Pusty. Ja chcę zlot, a nie chatę pustelnika. Najlepsze jest to że SIP porafi cofać innych w czasie, skoro "III Zlot Plejad zbliża się wielkimi krokami", a "III Zlot Plejad odbędzie się w dniach 16-18 czerwca 2006." Tylko czekać, aż SIP cofnie się w czasie i powstamie kilka lat wcześniej ! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ojciec Założyciel

Film będzie, zgodnie z tradycją, załaczony do następnego wydania "Plejad".

 

O korekcie strony ktos widocznie zapomniał.

 

Brak odpowiedzi ze strony Klubu to wstyd - jutro się tym zajmę.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie braku odpowiedzi z Klubu Subaru, to wynikał on z braku generowania przez system powiadomień o przyznanym statusie oraz krokach jakie należy podjąć w dalszej kolejności. Przy przenoszeniu danych między serwerami ucierpiało nie tylko forum ale również i Klub co byliśmy w stanie zauważyć dopiero po przez uwagi m.in. Bilexa, którego wypowiedź nie została pozostawiona bez reakcji z naszej strony. Obecnie wszystko (choć chwilowo ręcznie) to funkcjonuje na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie widocznie proces przetwarzania danych dalej sie wysypuje :D:D coz... dobrze ze przynajmniej problem jest znany to teraz mozna wziasc i zastanowic sie jak go w rzeczowy i krotki w miare okres czasu rozwiazac ... :D do tego jednak tez trzeba czasu ktory pewnie jest przeznaczony na niezmiernie wazne logistycznie posuniecia odgornie przeznaczony co powoduje dalsza blokade calego procesu :P

 

sie gra sie ma ::DD

 

pozdr. wasz "muzK" skaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...