Skocz do zawartości

Wysylam silnik 2.0T Ile waży? Jaki kurier?


pawlaswrc

Rekomendowane odpowiedzi

Takie szybkie pytanie: będę wysyłał na palecie silnik 2.0T, właściwie kompletny z kolektorem, wtryskami, turbiną, bez osprzętu typu alternator, pompa wspomagania i klimy. Muszę zamówić kuriera, ile to waży razem z paletą? Jakiego kuriera wziąć, żeby nie marudził i oczywiście nie zabił ceną?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem transport przez tani-kurier.pl  . Miał przyjechać dziś kurier DPD, ale ostatecznie nie przyjechał. Odmówił przyjęcia przesyłki, bo oni silników nie wożą.
Ktoś wie, która firma weźmie to bez problemu???? Sprawa robi się pilna, bo silnik miał być w tym tygodniu w Warszawie  :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysyłam silniki na palecie euro spedycją dhl i płacę ok 160 pln netto. Cena obowiązuje przy umowie z DHLem. W TNT przy umowie jest podobna cena.

Może połóż na euro palecie zabezpiecz odpowiednio i nie pisz w zleceniu, że to silnik. Wpisz, że artykuły motoryzacyjne i tyle. Olejów, płynów i akumulatorów też niby nie biorą, ale jak dobrze zapakujesz i nie widać co to idzie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem transport przez tani-kurier.pl  . Miał przyjechać dziś kurier DPD, ale ostatecznie nie przyjechał. Odmówił przyjęcia przesyłki, bo oni silników nie wożą.

Ktoś wie, która firma weźmie to bez problemu???? Sprawa robi się pilna, bo silnik miał być w tym tygodniu w Warszawie  :evil:

 

Uuuu, ostro :( A UPS rowniez odmowil, czy bylo sporo drozej?

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzwoń po allegro to miśków którzy handlują silnikami, udaj głupa i spytaj czym wysyłają bo chcesz kupić tylko transportu nie masz :D

 

Albo po prostu zadzwoń do DHLa czy Fedexa, nie wierzę że nie da się wysłać silnika przez nich. Inna sprawa że za 10PLN nikt tego nie zrobi..

Edytowane przez palmall
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo masz wyjątkowego pecha, albo nie wiesz co robisz ;) . Jeżeli dalej nie znajdziesz, wyślij PW, zamówię Ci przewóz palety z mojego konta UPS. Mailem dostaniesz etykietę, nakleisz, auto zabierze i dostarczy tam gdzie powinno. 

EDIT: na umowę FedEx-em 140 zł brutto paleta do 300 kg, może plus dopłata transportowa kilka %

Edytowane przez gourmet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa ogarnięta.

Zrobiłem trochę inaczej niż "normalnie". Kolega glazu6 z kreski ma firmę transportową i wystawił mi ogłoszenie na giełdzie transportowej.Dosłownie po pięciu minutach zgłosił się chętny do transportu i po godz 14 silnik pojechał.

 

 

Albo masz wyjątkowego pecha, albo nie wiesz co robisz ;)

A to czemu? Jeden błąd zrobiłem - wygadałem się kurierowi, że to silnik. Jakbym powiedział że części samochodowe, to była by szansa, że przejdzie.

 

 

Jeżeli dalej nie znajdziesz, wyślij PW, zamówię Ci przewóz palety z mojego konta UPS. Mailem dostaniesz etykietę, nakleisz, auto zabierze i dostarczy tam gdzie powinno. EDIT: na umowę FedEx-em 140 zł brutto paleta do 300 kg, może plus dopłata transportowa kilka %

Mimo, ze silnik już pojechał, dzięki za propozycję. Bardzo fajna opcja, ale już nie muszę skorzystać, choć zapłaciłem więcej. Trudno.


kolega ostatnio mi polecił ten portal http://clicktrans.pl/

rejestrujesz się za darmo, prowizję płaci ten którego wybierzesz

 

pozdrawiam,

MR

Co prawda ostatecznie nie skorzystałem, ale zarejestrowałem się i wystawiłem zlecenie i gdyby nie to, że znalazłem transport inną drogą, to na pewno bym skorzystał. W ciągu paru godzin miałem kilka ofert, najtańsza zatrzymała się na ok.130 zł, więc bardzo interesująca propozycja.

Chyba fajna sprawa. Jeśli będę jeszcze kiedyś potrzebował, to na pewno skorzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...