Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

niestety jednym z podstawowych wymagań jest napęd na jedną oś i cywilne opony, to trochę odbiera emocji ;)

za to pogoda piękna i z 80km nakręciliśmy na 2oo


tresowany kornik wystrugał takie coś:

a1d0d7e5cb950f02m.jpg

 

sugerowany sposób użycia:

f10617b6397abc8am.jpg

 

ktoś reflektuje?

możliwe inne motywy, nicki itp. (audi, vw...  :P)?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miganie, kiwanie i wyprzedzanie było grane - full opcja :mrgreen:

 

Mnie się zdaje, że niedawno na Skwerze Cię widziałam ;)

Najgorsze jest to, że nigdy nie wiadomo czy to była gra, real, czy taki smaczek niedopowiedzeń ;)

Co do skweru to całkiem możliwe  B)  Fri, Oct 10 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kiedy Ty rybek zaczynasz podbijac swiat rajdow lokalnych ?

z racji tego, że rodzina powinna się dowiadywać zawsze pierwsza wrzucam spy foto najpierw tutaj... Jesszcze ciepłe bo z przed kilkunastu godzin...

 

01bf5f279904.jpg

 

cc057654639c.jpg

 

2870a7d22bce.jpg

 

Jak nie zaskoczy nas na finiszu jakaś pierdoła to pierwszy start w Rallylandzie już za tydzień (testy) a na kosmetyke przyjdzie czas później...

 

 

Byłem dzisiaj w OESie i pewnie przez ten projekt auta dzisiaj nie odbiorę, bo powiedziałem chłopakom, że SLSy nią są aż tak ważne jak to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano wesoła ekipo, Jako że zbliża się zima (i bynajmniej nie chodzi mi teraz o latanie bokami) przyszedł czas żeby "wywalić rudego z imprezy" Zna ktoś może jakiegoś dobrego fachowca od blacharki-lakierki?? Trzeba ogarnąć tylne błotniki i pare innych bajerów.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Byłem dzisiaj w OESie i pewnie przez ten projekt auta dzisiaj nie odbiorę, bo powiedziałem chłopakom, że SLSy nią są aż tak ważne jak to ;)

 

oni to wiedzieli zanim przyjechałeś bo priorytet zależy od wartości zamówienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w OESie i pewnie przez ten projekt auta dzisiaj nie odbiorę, bo powiedziałem chłopakom, że SLSy nią są aż tak ważne jak to

 

dzięki marhof za dobry uczynek

 

A jednak sie udało na dzisiaj - Forek już w garażu

dlatego, że jak dzisiaj konsultowałem rano co jeszcze trzeba zrobić to ustaliłem, że odpuszczam jutrzejszy Rallyland, bo nie będę wsiadał po raz pierwszy do świeżo zbudowanego auta na odcinku bo przy takiej skali projektu może wszystko pójść nie tak, chociaż chłopaki świetnie się spisali i dali z siebie na prawdę wszystko, za co jestem im strasznie wdzięczny. Ogólnie jedyną rzeczą, która została do zrobienia jest geometria, dopieszczenie tematu pompy paliwa i testy :-)

 

 

od tego że jutro samochód powinien pojawić się w Rallylandzie? Czy nie da rady?
 

 

także podjąłem męską decyzję i odpuszczam mając na uwadze niewspółmierne ryzyko bo już kiedyś drogo je przypłaciłem (ehh starość)

 

 

…bo priorytet zależy od wartości zamówienia

e tam materialista z Ciebie :blush:

godzinę temu wróciłem z serwisu i ładnie wszystkich ogarnęli  :)

 

 

Czy czwartkowe spoty to juz zapomniana tradycja? Jakiś plan na następny czwartek?

Jak dobrze pójdzie, to przyjadę Rekinem na pierwszy spocik i będzie co opijać :yahoo:  …. aha ktoś miał ciasto przynieść  :P

Edytowane przez rybek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy czwartkowe spoty to juz zapomniana tradycja? Jakiś plan na następny czwartek?

Jak dobrze pójdzie, to przyjadę Rekinem na pierwszy spocik i będzie co opijać :yahoo:  …. aha ktoś miał ciasto przynieść  :P

 

 

Aż tak źle z moją pamięcią nie jest ...więc co ...czwartek? 

ps jakoś "przyjadę rekinem" i "będzie co opijać" nie idą w parze :D chyba że to propozycja na 2 spoty :D

Edytowane przez AnYa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od tego że jutro samochód powinien pojawić się w Rallylandzie? Czy nie da rady?
 

 

także podjąłem męską decyzję i odpuszczam mając na uwadze niewspółmierne ryzyko bo już kiedyś drogo je przypłaciłem (ehh starość)

 

:(  No to walczymy 8 i 9 na Niepodległości! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak źle z moją pamięcią nie jest ...więc co ...czwartek? ps jakoś "przyjadę rekinem" i "będzie co opijać" nie idą w parze :D chyba że to propozycja na 2 spoty :D

 

Tak na pewno to dwie różne okazje, bo w przyszłym tygodniu będzie jeździł (mam nadzieje), a jeszcze zostały pierdoły jak maska lampy (ale muszę ustąpić innym czas w napiętym grafiku).

 

Gdyby nie 01.11 to bym zaproponował spot w piątek ale myślę, że co się odwlecze...a tak

 

 

to jesteśmy umówieni :)

w czwartek

 

 

 

:( No to walczymy 8 i 9 na Niepodległości! ;)

Będę gotów i jeszcze mam nadzieję trochę potrenować...

Czemu nie jesteś teraz w RL???

Edytowane przez rybek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...